INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…ne bih ulazila s vama u polemiku,ali dozvolit ćete da je jedno dobit novce na račun kao avans,a drugo je knjižiti prihode po završenim situacijama…

…toliko sam nebuloza pročitala da je teško na sve odgovoriti,ali jedno ću vam reći…

…morate puno,puno učiti,pa će vam neke stvari biti onda i jasnije… [smiley]

…uostalom tržište je najbolji pokazatelj,bez obzira na sve dionice…
jel
a sto to trebam ucit?
i sto cete me to vi naucit?
[lol]
radije sa tom batinom razvaljajte tjesto….budite korisni..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Naime, ruska vlada odobrila je da hrvatske građevinske tvrtke sudjeluju u gradnji planiranih projekata za buduća sportska događanja, među kojima je svjetsko prvenstvo u nogometu 2018. godine.

2018. godine Ingra će biti 500 kuna po dionici (naravno tko izdrži bit će bogat) [pray]

2 stadiona bi nam bilo dosta mislim dioničarima INGRE
[/quote]

ja sam zadovoljan i sa jednim [thumbsup]


…ne bih ulazila s vama u polemiku,ali dozvolit ćete da je jedno dobit novce na račun kao avans,a drugo je knjižiti prihode po završenim situacijama…

…toliko sam nebuloza pročitala da je teško na sve odgovoriti,ali jedno ću vam reći…

…morate puno,puno učiti,pa će vam neke stvari biti onda i jasnije… [smiley]


Ajmo još jednom da Kočar objavi posao s tramvajima kojih nema nego ih treba izgraditi hoće li dionica rasti ili pasti.
Kako se kretala dionica za "posao stoljeća" kod IGH, a ne vjerujem da su išta fakturirali jerbo ga nisu ni radili, koliko je ono bio skok po slobodnoj procjeni 300%?
Kakve ima veze tempo fakturiranja i naplate ako u bližoj budućnosti ulazi u prihod i ako je naplata sigurna?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Da nema naguravanja na asku, još bi se i vidjela nekakva promjena, ili zvucim pesimisticno i nezadovoljno s +3% danas … makar još je dug dan

Tako se izbacuju ovi neodlučni ali neka ,šta ih više sada proda poslje ćemo lakše rast.

Nakon što obnovi prvu jedinicu iračke hidroelektrane, zagrebački građevinar "planira nastavak radova na rehabilitaciji ostalih pet jedinica HE Haditha".

bit će bolje................

Koliko ja znam čitat, ovo je posao od 12 godina na 6 jedinica HE, 6×24 mjeseca i 6×6 milijuna €= 36 mil.€.

@mcinha

…normalno da bi vrijednost dionice trebala porasti ,kad firma objavi da je potpisala neki posao…

…ali,znate kako znaju reći…( to je već ukarkulirano u rast… [rolleyes]) ili ukoliko se radi o u suštini minornom poslu,dakle onaj,koji u ukupnim planiranim ili očekivanim prihodima nije u visokom postotku,kao što je ovdje slučaj…dionica i ne bi trebala značajnije porast…

…to je suština mog komentara,ovo vezano za fakturiranje i dobivanje avansa je dodatak,koji ništa značajno ne utiče na moj prethodni komentar…

@Bakicaaa

NHF, ali imam osjećaj da bi vi bili sretniji da nisu objavili nikakav posao, tek zamišljam komentare da nisu objavili ništa. Jedan posao u inozemstvu osigurava drugi, a evo i dokaza, pa da s ovim završimo:

Ingra je u 80-im godinama bila nositelj ugovora za izgradnju kompletne hidroelektrane Haditha, a u kompaniji tvrde da im je to "omogućilo sklapanje ovog posla".

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


…ne bih ulazila s vama u polemiku,ali dozvolit ćete da je jedno dobit novce na račun kao avans,a drugo je knjižiti prihode po završenim situacijama…

…toliko sam nebuloza pročitala da je teško na sve odgovoriti,ali jedno ću vam reći…

…morate puno,puno učiti,pa će vam neke stvari biti onda i jasnije… [smiley]

…uostalom tržište je najbolji pokazatelj,bez obzira na sve …

Bakica se zapetljala s tim situacijama [lol] Najprije je bila okončana pa je sad završena,još fali završna,avans ne priznaje [embarass]. Slažem se,treba učiti,učiti i opet učiti. Teško onima koji misle da samo mi trebamo učiti a oni već sve znaju.Bakiccceeee [angry]

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

…dragi moji ovdje tema nisu moji osjećaji…

…i što bi ja htjela i sa čim bi ja bila zadovoljna…

…svojim komentarom pokušavam biti protuteža vašoj neutemeljenoj euforiji…

…svi mi želimo jarko da Ingra uspije,ali naše želje nisu dovoljne…

…ovo je svijet realnosti i grube stvarnosti… [smiley]

ova vijest je dobra u svakom slučaju rasla ili ne rasla cijena dionice trenutno,
do sada se govorilo o stečaju ,a od sada koliko i gdje poslova očekuje odnosno dobija,
dovoljan razlog za optimizam i strpljivost.

Šta je s poslovima u Erbilu.?…Čini mi se da s ovim imaju ogovoreno preko 200 milijuna dolara poslova u Iraku.

Ajde, brzo svi unovčite zaradu na 13,5, vidim da se mnogi guraju!!!! Dugoročni investitori, nema šta!

New Report

Close