INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

14.3.2011 | 8:22
Ingra-gradnja d.o.o. otpustila je 270.000 dionica Ingre (ZSE:INGR-R-A) i ispala s liste deset najvećih dioničara a na njeno mjesto ušao je Energoprojekt.

5. siječnja 2011 13:32
Oppenheim potraživanja prema Ingri pretvorio u 1158 dionica

Kada je Igor potraživanja pretvorio u dionice, jasno je dao do znanja da vjeruje u INGRU, mislim da je poruka jasna

Ingra gradnja je skupila lijepu količinu od srijede. Ako i sutra bude povećan broj, znači da su kupovali i u četvrtak. Ispao je iz top 10 Elektroprojekt sa 207450, a ušla ponovno Ingragradnja sa trenutnih 270000 komada. Kupili su u jednom danu najmanje 63 tisuće dionica, jer tolika je bila razlika između 10 i 11 mjesta. [rolleyes]

Nešto mi se baš ne slaže, jer najveći promet u zadnja 4 dana je bio u petak 96143 komada je protrgovano, i to bi se tek trebalo vidjeti u srijedu????????? na SKDD! [huh]

Jedino zdravorazumsko objašnjenje je da nisu prodali preko burze, a isto tako da nisu niti ponovno kupili preko burze. Ja bih rekao da su nešto "mutili" sa tim dionicama, pa ih je Hanfa naterala da ih vrate?????? [angry]


Jedino zdravorazumsko objašnjenje je da nisu prodali preko burze, a isto tako da nisu niti ponovno kupili preko burze. Ja bih rekao da su nešto "mutili" sa tim dionicama, pa ih je Hanfa naterala da ih vrate?????? [angry]

…ne bi se tome čudio…
…a vidimo da nam nema starih mušterija…zlopisaca protiv Ingre…
…još malo istresanja burekdžija…onda objava…pa raketlina draaažž!… [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


zaboravio sam napisati da drugih promjena nema
kad su prodali tu neku veću količinu u jednom danu (neznamo koliko, al najmanje čini mi se 68.000) pisali smo kako nije dobro,da li sada kad su vratili tu istu količinu dionica znači nešto dobro

možda su digli lombardni ili založili dionice kod banke pa su zato nestali pa su ih sad vratili kad su riješili kredu.

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Drukeri i pljuvači su se us….. i konačno prestali pljuvati po ingri. Po mom mišljenju lošije od ovoga ne bi smjelo biti jer je cijena ingre u odnosu na vlds, đakovštinu i druge smješne dionice ne usporediva. Sjetite se samo zdenke u stečaju. Oni koji vjeruju u ingru i njene buduće poslove na kraju će biti nagrađeni i ne treba nasjedati na ovo burek trgovanje. Kad hanfa odradi svoj posao i sa pravom kazni ( nadam se ) manipulatore, radovala bi me njihova prodaja dionica ingre i po 5 kn za plaćanje troškova odjvetnika. Nisam zločest, ali ovo što su napravili od ove dionice i koliko su ljudi ogulili stvarno zaslužuje pravednu kaznu i zato neka institucije rade svoj posao jer pravda je spora ali dostižna, pa makar i u salzburgu.


[možda su digli lombardni ili založili dionice kod banke pa su zato nestali pa su ih sad vratili kad su riješili kredu.]

to sam i ja pomislio, ali koliko znam u hrvatskoj nijedna banka ne daje lombardni, znam jer sam i ja htio takav kredit pa sam na koncu uzeo margin



Oppenheim potraživanja prema Ingri pretvorio u 1158 dionica
Kada je Igor potraživanja pretvorio u dionice, jasno je dao do znanja da vjeruje u INGRU, mislim da je poruka jasna

… 1158 dionica [lol]
da on vjeruje u INGRU kupovao bi dionice, pogotovo na ovako smjesnim cijenama!
I sigurno je da bi pokusao opet postati vecinskim vlasnikom…

Tu je bilo samo jasno da INGRA, ni za Igora, nema (vise) para….
I taj potez je bio tako providno zamazivanje ociju javnosti i naivnim dionicarima da je mnogo vise negativnog nego pozitivnog ucinka imalo…

…i,da čujem,ako smijem pomolit svoj nosić na ovu temu…

…tko je odlučio da više ne drži lopatu na nasipu…? [rolleyes]


Drukeri i pljuvači su se us….. i konačno prestali pljuvati po ingri. Po mom mišljenju lošije od ovoga ne bi smjelo biti jer je cijena ingre u odnosu na vlds, đakovštinu i druge smješne dionice ne usporediva.

Evo nam cijene na 13 kn….tko je sada kriv? Cijena je pala s 14 na 13 kn, a nitko danima ne druka prema dolje…
Mislim da je poanta u tome da dok nema konkretnih poslova, nema niti održivog i stabilnog rasta Ingre.
(Imam dionice Ingre…)

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kriva je valjda ekipa koja popusta biderima i odlazi na neki drugi papir?

New Report

Close