INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Dajte ljudi, pogledajte semafor, tj. FI, broj dionica u opticaju i ugovorene poslove.
Ingra se još dobro i drži…

Pazi Hanfa!
[/quote]

Zašto?

Pa nisam drukao o stečaju, krađama, navodio lažne vijesti itd…
Za Hanfu neka se brinu drukeri, raznorazni dojajavljivači poslova koji dolaze srijedom, tik-takovi i slični manipulatori. A i uprava bi se trebala bojati…

On topic.
Ova burza je stvarno u Banani s velikim "B", kad na ovakvu vijest, na ovakvoj mučenici, kojoj se ne može osporiti dašak optimizma, nije lansirala dionicu barem 10%.
Užas. Ovo je jadno, a dan je dug…
[/quote]

Samo polako.. kao sto si rekao dan je dug 😀


evo, skinuto je do 13 kn….samo džabe sve to bez novih poslova, porast ćemo par lipa, a onda drugi tjedan opet nazad na 12,50 kn [yawn]

kolega limbo, vidim da ti se spava.ajde ti malo odspavaj, pa se probudi idući tjedan ali 2012. pa ćeš vidit ingru na 12 50 samo što će zarez neće biti iza 2 negi iza 5 [wink]

fascinantno, na temelju nekakvog ugovora o suradnji, bez ijedne brojke, cijena je napumpana sa 12,60 kn na 13,60 kn….to ima samo na ZSE [bye]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

Hocemo li u blokadu? [thumbsup]

1. Ingra ima duplo više imovine nego dugova, omjer 2 : 1
2. Konsolidirala je i te dugove kao i poslovanje
3. Samo od najma Arene Zagreb može komotno servisirati sve obveze

Znači njena realna vrijednost je 40 Kuna po fundamentima.

Pretpostavljam i da nisu sklopili ugovor s rusima da ga ukrase na zidu ???

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Razvili ste priču o preuzimanju iz ničega, koliko mogu primjetiti!? Ako mislite da bi Židov Oppenheim prodao kompaniju u ovakvom stanju, grdno se varate!

Daj mi nabroji 1, ne 2, nego jednog poslovnog židova koji je propao ???

Nego u kakvom se stanju kupuju kompanije, kada su na vrhuncu ????
[/quote]
Loris,
Dakle, ti pričaš o preuzimanju, a ja ti kažem da Oppenheim nebi prodao tvrtku u ovakvom stanju i po trenutnoj tržišnoj kapitalizaciji!? Ne razumijem ovaj tvoj zadnji komentar vezan za to?

Btw. Sada se cijena vraća nazad zbog istrage koja se vodi, a ne zbog ugovora o poslovnoj suradnji!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




Razvili ste priču o preuzimanju iz ničega, koliko mogu primjetiti!? Ako mislite da bi Židov Oppenheim prodao kompaniju u ovakvom stanju, grdno se varate!

Daj mi nabroji 1, ne 2, nego jednog poslovnog židova koji je propao ???

Nego u kakvom se stanju kupuju kompanije, kada su na vrhuncu ????
[/quote]
Loris,
Dakle, ti pričaš o preuzimanju, a ja ti kažem da Oppenheim nebi prodao tvrtku u ovakvom stanju i po trenutnoj tržišnoj kapitalizaciji!? Ne razumijem ovaj tvoj zadnji komentar vezan za to?

Btw. Sada se cijena vraća nazad zbog istrage koja se vodi, a ne zbog ugovora o poslovnoj suradnji!
[/quote]

A kako li će tek rasti kada počne rasri radi ugovora…

neće uvijek biti ovako.

e sto ti je burza…
jos ujutro je izgledalo kao da ce smak svijeta …
a sada eto vec idemo prema pozitivnoj blokadi …

pitam se samo jel netko ko je jucer i jutros vrsio pritisak po prodaji imao ikakav info za ovu danasnju objavu … ?! … ili je sve bas slucajno tako ispalo … ?!

Optimist - loše informirani pesimist

Burekdžije nemaju strpljenja i idu u realizaciju bureka. KOJA ŠTETA, a mogli su dobiti i za cijelu tepsiju. Samo se gurajte na asku…

neće uvijek biti ovako.


.. a ja ti kažem da Oppenheim nebi prodao tvrtku u ovakvom stanju i po trenutnoj tržišnoj kapitalizaciji!? ..

zašto spominješ openhajma , ko da je on presudan faktor u svemu , on ima cca 5,7% dionica .
mcap ingre na ovoj cijeni je 24-25 mil € , samo otplaćeni dio arene (mislim oko 40% vrijednosti) vrijedi skoro duplo više . neko ko vidi interes bi to možda mogao kupit na ovoj razini , pa šta ti je tu čudno [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Ovo je zakon dionica za trejd. Uz validus, što bi rekao lopina, heheh

nakon 4 godine posta vrijeme je za INGRU

New Report

Close