INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ne kuži da su otpustili trezoru, koji je kupio neki dan upravo tih 230 komada.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nitko ne kuži da su otpustili trezoru, koji je kupio neki dan upravo tih 230 komada.
[smiley1]

Naravno da kužim, sve lijepo piše tamo gdje i treba pisati. Samo nije moje da to povezujem, ima ovdje uz tebe i drugih puno pametnih, pa sam čekao tko će povezati. Načekao sam se. [smiley11]

No respect

Luki misli da su prodali na burzi u zadnje vrijeme ( 230 komada )[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nekako mi je kupnja čudna, sve skoro po 45, iako osobno mislim da će sutrašnje stanje bit ekvivalentno današnjem.


Nekako mi je kupnja čudna, sve skoro po 45, iako osobno mislim da će sutrašnje stanje bit ekvivalentno današnjem.

Čemu se gurati kad se može lijepo počistiti kad se skupe “nevjernici”…[smiley2][smiley2]
Odgovor ti je na Skype-u…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

…………..ne razmišljam o sektorima , niti djelatnostima, postupci uprave ,kod otpuštanja dionica su
uglavnom osobne prirode, a planiraju se u najpovoljnijim momentima cijena…. koliko mi je poznato
kupac se dogovori…..preko posrednika ili direktno , sa što manje pitanja ……………………

ma ……..ja želim još bolje cijene za Vašu Ingru nemojte me krivo shvatiti . ….inače ….ja sam kolegica , ako Vam
to ne smeta.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Luki misli da su prodali na burzi u zadnje vrijeme ( 230 komada )

Pa kaj j 10 mil. kuna prometa za Ingru……ništ….[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


…………..ne razmišljam o sektorima , niti djelatnostima, postupci uprave ,kod otpuštanja su uglavnom osobne prirode, a planiraju se u najpovoljnijim momentima cijena…. koliko mi je poznato kupac se dogovori…..preko posrednika ili direktno , sa što manje pitanja …………………… ma ……..ja želim još bolje cijene za Vašu Ingru nemojte me krivo shvatiti . ….inače ….ja sam kolegica , ako Vam to ne smeta.

Razumijemo kolegice,[smiley11]

I ovo je uračunato…

INGRA d.d. – Obavijest o otpuštanju dionica
(2007-08-31)

INGRA d.d. obavještava da je sa 31. kolovozom primila obavijesti o otpuštanju 1214 dionica Izdavatelja od strane članova Nadzornog odbora i Uprave.

Tako su zaprimljene obavijesti da je predsjednik Nadzornog odbora dr.sc. Danijel Režek otpustio 215 dionica Izdavatelja, a član Nadzornog odbora g. Marijan Kostrenčić 384 dionica. Od članova Uprave, g. Aleksandar Ivančić otpustio je 115 dionica, dok je gđa Jasna Ludviger otpustila 500 dionica. Navedene dionice čine 3,035% temeljnog kapitala Izdavatelja i isto toliko glasova na Skupštini Izdavatelja.

http://www.zse.hr/novosti/1020-07-INGR_otpustanje.doc

No respect

nije mi jasno to sa ingrom, jel tih 1214 isto kupio trezor? pa nije bilo preko burze…

po koliko je kupovao trezor? 45k kn? tih 1214 i proslih 230 =~ 65 mil. kn. dokapitalizacija je bila 350 mil. kn. to ispada da su dobar dio dokapitalizacije utrosili za kupnju dionica od uprave koja je isto vjerovatno sudjelovala u dokapitalizaciji. pa jel to moguće?

ink

jel si isplati kupiti ovu dionicu?


jel si isplati kupiti ovu dionicu?

Kolega mislim da Vam je pitanje malo preopširno.
Dugoročno se isplati.
Uskoro nas očekuje uvrštenje u 1. kotaciju, te mnogo kvalitetnih poslovnih projekata.

New Report

Close