INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odnosi snaga se mijenjaju ….


vedric: ” Hrvatska elektroprivreda prijavila se na međunarodni natječaj za gradnju četiri velike elektrane u Bosni i Hercegovini: TE Kongora snage 2 x 275 MW, TE Bugojno snage 2 x 350 MW, novog bloka TE Tuzla snage 400 MW i HE Vrilo snage 40 MW. izgradnju će prepustiti Končaru i Ingri…idemo dalje ” Zar je to moguće, ja sam mislio da će ići dolje na 44k….[smiley2][smiley2] Dakle kolege pozitivan trend se i dalje nastavlja…

Zagonetka: a ingra bi to prepustila?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

” Zar je to moguće, ja sam mislio da će ići dolje na 44k….[smiley2][smiley2] Dakle kolege pozitivan trend se i dalje nastavlja…
[/quote]

Da nebi mislili na mene, jer ja sam još uvjek tu… hehehe

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


matrix90: ” vedric: ” Hrvatska elektroprivreda prijavila se na međunarodni natječaj za gradnju četiri velike elektrane u Bosni i Hercegovini: TE Kongora snage 2 x 275 MW, TE Bugojno snage 2 x 350 MW, novog bloka TE Tuzla snage 400 MW i HE Vrilo snage 40 MW. izgradnju će prepustiti Končaru i Ingri…idemo dalje ” Zar je to moguće, ja sam mislio da će ići dolje na 44k….[smiley2][smiley2] Dakle kolege pozitivan trend se i dalje nastavlja… ” Zagonetka: a ingra bi to prepustila?

Štošta ćete čuti u narednih mjesec dana, naravno mislim na pozitivne stvari, no dobro sa kuglom ili bez još sam uvijek u pravu.


” Zar je to moguće, ja sam mislio da će ići dolje na 44k….[smiley2][smiley2] Dakle kolege pozitivan trend se i dalje nastavlja…
Da nebi mislili na mene, jer ja sam još uvjek tu… hehehe
[/quote]

Kolega rađe malo podignite ljestvicu nego da tu čamite na 45.[smiley11]


miami: ” …..nemojte se ljutiti , ali meni se čini , da će dionica Ingre , rasti samo ako se Vi svi zajedno nešto dogovorite. Pozdrav. ” Da evo trebali ste gledati emisiju Kapital Networka u kojoj je gostovao predsjednik Ingre, g. Oppenheim, te je istaknuo sadašnje stanje u tvrtci,trenutne investicije, tekuće stanje poslovanja, izgradnja javnih i privatnih objekata, te buduće poslovanje. A istaknuto je također bilo da Ingra ima udjele u 18 društava koja kotiraju na našoj burzi, a ti udjeli nisu zanemarivi, a posebice bi istaknuo onaj u Tehnici od čak 7.3%. Da i kolega naše pisanje ne utječe na cijenu Ingre, jer pravi igrači ne čitaju forume.

Odkud to da Ingra ima udio u Tehnici 7,3%. Bit će prije da je obrnuto, jedino ako ne laže SDA.


matrix90: ” miami: ” …..nemojte se ljutiti , ali meni se čini , da će dionica Ingre , rasti samo ako se Vi svi zajedno nešto dogovorite. Pozdrav. ” Da evo trebali ste gledati emisiju Kapital Networka u kojoj je gostovao predsjednik Ingre, g. Oppenheim, te je istaknuo sadašnje stanje u tvrtci,trenutne investicije, tekuće stanje poslovanja, izgradnja javnih i privatnih objekata, te buduće poslovanje. A istaknuto je također bilo da Ingra ima udjele u 18 društava koja kotiraju na našoj burzi, a ti udjeli nisu zanemarivi, a posebice bi istaknuo onaj u Tehnici od čak 7.3%. Da i kolega naše pisanje ne utječe na cijenu Ingre, jer pravi igrači ne čitaju forume. ” Odkud to da Ingra ima udio u Tehnici 7,3%. Bit će prije da je obrnuto, jedino ako ne laže SDA.

Je kolega istina je ispričavam se.
Ali ima mali udio u Tehnici.
Provjereno.
Još jednom isprika na krivoj informaciji.

[color=blue]INGRA[/color]

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 4.969 12,42 Osnovni račun
2. OPPENHEIM IGOR 4.558 11,40 Osnovni račun
3. LUDVIGER JASNA 3.059 7,65 Osnovni račun
4. TEHNIKA D.D. 3.012 7,53 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 2.151 5,38 Skrb. račun
6. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 3,46 Osnovni račun
7. REŽEK DANIJEL 1.361 3,40 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.157 2,89 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.105 2,76 Skrb. račun
10. INGRA D.D. 1.049 2,62 Osnovni račun
Ukupno: 59,51

Tehnika

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. 19.218 10,14 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 9.616 5,08 Skrb. račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 5.383 2,84 Skrb. račun
5. FILIPEC FILIP 5.069 2,68 Osnovni račun
6. POPOVIĆ DAVORIN 3.914 2,07 Osnovni račun
7. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 3.783 2,00 Skrb. račun
8. FILIPOVIĆ FRANJO 3.542 1,87 Osnovni račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.526 1,33 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.015 1,06 Skrb. račun
Ukupno: 49,06

na sda-u jos nije novo stanje? [smiley1]

http://www.poslovni.hr/52628.aspx

….kolega MATRIX90……….gosp. REŽEK I IVANČIĆ , su danas otpustili svaki po 115 dionica INGRE ??!!

——–mene to jako podjeća na situaciju sa ZABOM, u šestom mjesecu……kada je cijena napucana na
13.200,00 Kn a onda …..fijuuuuuuuuuuu…………. ode !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

gosp. REŽEK I IVANČIĆ , su danas otpustili svaki po 115 dionica INGRE ??!!

Na koji način su otpustili te dionice…….misli li se ovdje da su ih prodali na burzi.u zadnje vrijeme.!!???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


….kolega MATRIX90……….gosp. REŽEK I IVANČIĆ , su danas otpustili svaki po 115 dionica INGRE ??!! ——–mene to jako podjeća na situaciju sa ZABOM, u šestom mjesecu……kada je cijena napucana na 13.200,00 Kn a onda …..fijuuuuuuuuuuu…………. ode !

Kolega samo sam skinuo zadnji update s sda, a s Zabom ovo nema veze.
Jer Zaba je drugi sektor, i drukčiji su prihodi i rashodi.
A možda kolega početkom 9 mjeseca ode baš 10-ak posto up zbog 1. kotacije.
Jeste li o tome razmišljali?

New Report

Close