INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam dal postoji više itko ko može nabrojati sve poslove u kojima se spominjala ingra…. Nažalost od svih tih poslova ništa konkretno, sve su to priče izbačene u medije a u večini slučaja sve ostane na riječima i "projekti" se nikad ne realiziraju…
Ne može se reč da uprava spava al svima fali neka konkretna vijest ili neki dobiven posao… Nekad bi dionica na bilo koju vijest o poslu odletila u blokadu a danas ni ne mrdne jer više niti jedan od svih ingrinih dioničara ne vjeruje u takve vijesti…

idući tjedan će bit bolje...

Miami znaš li koliki gubitk bi Ingra prikazala u bilanci da proda arenu?

Arena je koštala 115 mil Eura a sada na tržištu vrijedi 70-80 mil Eura. U bilanci je uvedena kao dugoročna potraživanja na osnovi najma od cca 800 mil kn!
Znači da je prodaju za 80 mil Eura imali bi gubitak od cca 200 mil kn!

@ Antiša
Odakle si izvukao podtak da je Arena koštala 115 milijuna Eura
http://www.ezadar.hr/clanak/otvorene-arene-u-splitu-i-zagrebu-vrijedne-360-milijuna-eurahttp://www.ezadar.hr/clanak/otvorene-arene-u-splitu-i-zagrebu-vrijedne-360-milijuna-eura
"U izgradnju Zagreb Arene investitori Trigranit i Ingra uložili su 87 milijuna eura, a Grad Zagreb i Vlada RH će kroz 28 godina, uz godišnju ratu od 7,5 milijuna eura, investitorima isplatiti 210 milijuna eura."
Molim kolega da ne širite laži, po meni su uložili i manje od 87 milijuna koliko piše.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ovdje nitko živ ne može procijeniti vrijednost INGRe.
Definitivno je postala špekulativna dionica, ali volio bih vidjeti koliko je
špekulanata zaradilo na INGRi u zadnjih godinu ili dvije.

Trenutna cijena je rezultat dugotrajne frustracije INGRinih dioničara,
a objavom poslova cijena bi naglo krenula prema gore.

Međutim, sve je manje onih koji se nadaju tako nečem što se vidi i po padu cijene na burzi.


7.500.000.000 dionica Ingre ukupno x 10,00 kuna je 75 MIL ….. Toliko vrijedi Arena.

nisam znao da imaju TAKO PUNOOOOOO dionica!? [shocked]



7.500.000.000 dionica Ingre ukupno x 10,00 kuna je 75 MIL ….. Toliko vrijedi Arena.

nisam znao da imaju TAKO PUNOOOOOO dionica!? [shocked]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

7.500.000.000 x 13 = 97.500.000.000 wow [thumbsup]

idući tjedan će bit bolje...

evo sad će konzorcij sindikata povući na gore
sretno svima koji su u ingri

Postanite Eu-robovi


evo sad će konzorcij sindikata povući na gore
sretno svima koji su u ingri

ne znam oće li sad biti pumpanje,ali s ove cijene će se bez beda zaraditi +25% u roku 1-2 mjeseca!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Operhajm siguirno kupuje I njemu paše ovako jeftino naroćito kad zna da INGRA ide dalje
Iz prvih deset niko ne prodaje vjerujem da se potiho dokupljuje preko
frendova i rodbine !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

poslali mi novu margin listu , ingra ponovo dozvoljena za kupnju , limit iskorišten za pbz
[undecid]

stupa na snagu s datumom revizije crobija

a sad ću kupovat šta drugo mogu [wink]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



evo sad će konzorcij sindikata povući na gore
sretno svima koji su u ingri

ne znam oće li sad biti pumpanje,ali s ove cijene će se bez beda zaraditi +25% u roku 1-2 mjeseca!
[/quote]
Neznam dal bi cijena od 16kn za dva mjeseca oduševila imaoce ingre… ulazi su mnogo viši.ovdje svi žive za veliki posao i cjenu iznad 20kn

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close