INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupio nešto sitno nakon dugo vremena ingra opet u portfelju , vidjet ćemo kolko će izdržat [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

bravo frcki ne daj na se imaš moju podršku




Uostalom, zašto je bitno tko prodaje?

Kolega, a zašto to vas toliko pogađa, da niste i vi jedan od sinčića. Odite negdje drugdje širiti svoj pesimizam i frustracije. [yawn]
[/quote]
Nisam jedan po prodavatelja. Da bih prodao, prvo bi morao imati dionice Ingre. A to nije slučaj.

A što se tiče ovoga da odem negdje drugdje, mislim da neću. Ovdje mi je super.
[/quote]

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Vidio sam veelike odbrane od pada, ali ovolike odbrane da raste… , nisam vidio nigdje kao ovdje. Ne shvaćam zašto nekome nije u interesu da proda skuplje već se gura da proda što jeftinije. ??? Hmmm… to je ludo.

neće uvijek biti ovako.

Tata, tata, netko kupio moje dionice! A šta sada da radim sa ovim kunama?
Daj ih mami nazad, sine moj nije za tebe još burza!
A ti ženo idi sada vrati te dionice po višoj cijeni! Nema veze, nismo za njih "krvarili", mi smo tajkuni, može nam se! [cry]

ovdje je došlo do promjene trenda!!! [thumbsup]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


frckavi

nije ni tebi lako ako je to točno što si napisao…!

Ma ja mu ne vjerujem ništa. Lako njemu kada ima povjerljive info. No i na njegova vrata će netko zakucati, kad-tad. Uživaj.

neće uvijek biti ovako.

@ megido

pa kolega ne moraš ti mene na ingru nagovarat , i to još na temi dioki , ingru ja imam pa nemam , a i kad je nemam u pravilu je pratim da bi je imao (pa onda opet nemao) .

al dobro , samo se nadam da mi ono o obavijesti na radiju nisi napiso u nekom jalnom ili zlonamjernom tonu [wink]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Tajkunski sinčići, ha? I što, kupili su po puno višim cijenama (jer po nižim definitivno nisu ni mogli) pa sad prodaju sa gubitkom zato jer su nedorasli burzovnom mešetarenju?
Sjajna konstrukcija da na nekog prebacite krivnju za svoju lošu odluku.

Uostalom, zašto je bitno tko prodaje?

Jesi li se to prepoznao, pa uvrijedio?!?!?
[lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/istrazivanje-povjerenje-u-crkvu-palo-za-cak-23-posto,107482.html

Pitam se zašto??? S obzirom kakve su im ovce pitam se što uopće rade?
Ima li "pravih" i na INGRI?

neće uvijek biti ovako.

Koji prokleti ološ svaki dan operira u zadnjim minutama , vidi se da glatko i uz podršku ide na 13,50 i opet isto , mater mu šugavu ćifutarsku.


@ megido

pa kolega ne moraš ti mene na ingru nagovarat , i to još na temi dioki , ingru ja imam pa nemam , a i kad je nemam u pravilu je pratim da bi je imao (pa onda opet nemao) .

al dobro , samo se nadam da mi ono o obavijesti na radiju nisi napiso u nekom jalnom ili zlonamjernom tonu [wink]

Ja ne lažem o tim stvarima. Napisao sam rečenisu bez upitnika, dakle nisam se ni pitao da li je tako. Čuo sam na jednom Istarskom radiju. A već ima i po portalima-čitaj. Sretno na Diokiju.

neće uvijek biti ovako.


Koji prokleti ološ svaki dan operira u zadnjim minutama , vidi se da glatko i uz podršku ide na 13,50 i opet isto , mater mu šugavu ćifutarsku.

Oni koji kupe bez love i moraju sve prodt u istom danu.Da li ko zna šta više o Ingra gradnji Od kuda im tolike dionice,i koliko toga imaju još za prodat

New Report

Close