INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo, načeli su i ovoga na 13 kn!
ajmo sad: kad se male ruke složeeee, sve se može,sve se možeeee! [thumbsup]

Načelo ga al nije pobiga. Dokle će izdurat? Možda mu nestalo struje pa nemože maknut nalog. [lol]

neće uvijek biti ovako.


evo, načeli su i ovoga na 13 kn!
ajmo sad: kad se male ruke složeeee, sve se može,sve se možeeee! [thumbsup]

hehehehe, odmah se brani manjim nalozima. Mudar je nema šta. Pa sretno mu bilo.

neće uvijek biti ovako.

To društvo na asku su "tajkunski sinčići"! Mamice i tatice im dali koju milju kuna, i sada oni glume "burzovne mešetare". Prosjek godina između 19 i 21. E moji dečki da ste se sami oznojili za tu lovu ne bi vas bilo ni blizu burze.
Žalosno je na što je spala ova dionica, da je svaki "ćuko" može "zapišat" kad mu se to prohtje!


To društvo na asku su "tajkunski sinčići"! Mamice i tatice im dali koju milju kuna, i sada oni glume "burzovne mešetare". Prosjek godina između 19 i 21. E moji dečki da ste se sami oznojili za tu lovu ne bi vas bilo ni blizu burze.
Žalosno je na što je spala ova dionica, da je svaki "ćuko" može "zapišat" kad mu se to prohtje!

[angry] [thumbsup]


To društvo na asku su "tajkunski sinčići"! Mamice i tatice im dali koju milju kuna, i sada oni glume "burzovne mešetare". Prosjek godina između 19 i 21. E moji dečki da ste se sami oznojili za tu lovu ne bi vas bilo ni blizu burze.
Žalosno je na što je spala ova dionica, da je svaki "ćuko" može "zapišat" kad mu se to prohtje!

Tajkunski sinčići, ha? I što, kupili su po puno višim cijenama (jer po nižim definitivno nisu ni mogli) pa sad prodaju sa gubitkom zato jer su nedorasli burzovnom mešetarenju?
Sjajna konstrukcija da na nekog prebacite krivnju za svoju lošu odluku.

Uostalom, zašto je bitno tko prodaje?


Načelo ga al nije pobiga. Dokle će izdurat? Možda mu nestalo struje pa nemože maknut nalog. [lol]

ODEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE-
koja navala eeeeee-hehehehehe, kao da nema sutra…

neće uvijek biti ovako.


Uostalom, zašto je bitno tko prodaje?


Kolega, a zašto to vas toliko pogađa, da niste i vi jedan od sinčića. Odite negdje drugdje širiti svoj pesimizam i frustracije. [yawn]

fijuuuu, kako su pomeli sve ove što su štopali na 13 kn. sad postaje zanimljivo [cool]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



Uostalom, zašto je bitno tko prodaje?

Kolega, a zašto to vas toliko pogađa, da niste i vi jedan od sinčića. Odite negdje drugdje širiti svoj pesimizam i frustracije. [yawn]
[/quote]
Nisam jedan po prodavatelja. Da bih prodao, prvo bi morao imati dionice Ingre. A to nije slučaj.

A što se tiče ovoga da odem negdje drugdje, mislim da neću. Ovdje mi je super.

frckavi

nije ni tebi lako ako je to točno što si napisao…!

nadam da će mi se isplatiti ova investicija kupio sam je najviše radi rsi

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close