INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidljivo je da kupci i danas strpljivo čekaju na bidu da im I-gradnja pokloni još koju dionicu. No hoće li dočekati ili će ipak morati krenuti po asku, uskoro ćemo vidjeti. Tko prvi počne lupati u velikoj je prednosti jer je ask veoma šupalj do 14 kn a to je veliki postotak. Tu je negdje i blokada zar ne. Sa druge strane burekmajstori i paničari pomalo se gurkaju na asku. Tko će prvi? Hmm… Psihologija i živci su napeti. Gdje ćemo danas, odlučuje I-gradnja, ili???

Ipak su burekdžije sa svojih 7-157 kom krenuli u akciju po jutrošnji burek, no moraju izračunati i ulaz-izlaz. Žalosno je da podliježu manipulatorima i umjesto barem 2 bureka ostati će na 0 kom. No dok ima ovaca koje dolaze same pod škare, zašto ih ne ošišati. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.


Nitko se ne zalijeće sa kupnjom, i to me raduje. Trebamo svi koji smo zainteresirani za kupnju staviti grupni nalog na 12,50 pa tko nema vremena da čeka neka se lijepo prazni na toj razini. [rolleyes]

Ne znam zasto te to raduje, da su se na pocetku trgovanja ostavili oni nalozi sto su bili iznad 13kn, siguran sam da cijena nebi isla ispod toga do kraja dana.

Dok se danas svi gradjevinari oporavljaju mi i dalje lagano tonemo ili stagniramo, a zadnjih dana dok se padalo mi smo naravno bili medju vodecima. I tako stalno…

Boze nam pomozi s ovom dionicom, ovo je stvarno vec depresivno. Ajde mozda do kraja dana ipak zavrsimo u plusu pa da sutra mozemo opet dolje za par posto.

Globus, tiskano izdanje

Welcome to Kumrovec : Titov resort sa sedam zvjezdica

Novi turistički brend

Načelnik općine Dragutin Ulama potvrdio je za Globus kako je njegovo mjesto nedavno posjetilo poduzetničko izaslanstvo te arapske zemlje predvođeno nekolicinom članova Uprave INGRE…..

Arape i INGRU spojio je bivši predsjednik, a danas predsjednik Nadzornog odbora te tvrtke Stjepan Mesić

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

"investitor" je prodao cijelih 7 komada po 12,77. Plativši ulazno izlaznu naknadu koliki mu je trebao biti ulaz da mu ostane za burek??? Ajdemo eksperti izračunajte mi. Hvala.

neće uvijek biti ovako.

imate pravo zagužvalo se ovdje , a ako mi adris kupi dioki , vraćam se i ja lagano ingri [proud]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

polako se formira podrška….na 10kn

vamius@
Bezglavo lupanje po asku je "konzorciju" i omogućilo da sabije cijenu na ovu razinu.

Vidim da se ovdje skupila slična ekipa kao i na Transadriji.
Ohrabrujuće.


Vidim da se ovdje skupila slična ekipa kao i na Transadriji.
Ohrabrujuće.

Onda se vrati u TNSA !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Vidim da se ovdje skupila slična ekipa kao i na Transadriji.
Ohrabrujuće.

Samo si nam još i ti falio. Sada smo kompletni, volimo "stečajuše", [rolleyes]


Vidim da se ovdje skupila slična ekipa kao i na Transadriji.
Ohrabrujuće.

ili kupi ili šuti

Gadno što ova nuklearna kriza u Japanu pogađa Ingru. Japan se oporavio,al ingru je to tako uzdrmalo da će ipak najvjerovatnije dan završiti u minusu.

Što će sljedeće ingra prodavati,dionica još malo pa nestalo,il će opi žrvovati ove svoje koje još nisu opterčene jamsvima kredita,ako ih ima takvih.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close