INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… Da li ste se ikad zapitali, kad ovako bezobzirno rušite cijenu ove dionice, ŠTO VI RADITE
OVOJ KOMPANIJI ..?

A sta li tek OVA KOMPANIJA RADI NAMA, svojim postenim a ponajvise naivnim dionicarima…?


Što je cijena Ingra manja to ima manje zainteresiranih za kupnju i obrnuto !
Kupci i prava potpora mogu se javiti tek iznad 25-30 Kuna .

Sve ovisi da li se ekipa koja je rušila Ingru dovoljno nakrcala, ili računaju na još koje istresanje. Ako vide da više nema prospipanja po bidu, počet će s pumpanjem. Naravno, trebaju se poklopiti još neke okolnosti kao rast na vanjskim i našoj burzi.
Sad su svi još neodlučni da li čekati na kupnji ispod 13 kn ili se početi slagati iznad 13.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

tehnicka analiza INGR

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vidljivo je da kupci i danas strpljivo čekaju na bidu da im I-gradnja pokloni još koju dionicu. No hoće li dočekati ili će ipak morati krenuti po asku, uskoro ćemo vidjeti. Tko prvi počne lupati u velikoj je prednosti jer je ask veoma šupalj do 14 kn a to je veliki postotak. Tu je negdje i blokada zar ne. Sa druge strane burekmajstori i paničari pomalo se gurkaju na asku. Tko će prvi? Hmm… Psihologija i živci su napeti. Gdje ćemo danas, odlučuje I-gradnja, ili???

neće uvijek biti ovako.

Toliko o vjeri u rast.. Čak je protrgovano 349 dionica…
A sad laganini prema dole…prodaja se gomila

idući tjedan će bit bolje...



Što je cijena Ingra manja to ima manje zainteresiranih za kupnju i obrnuto !
Kupci i prava potpora mogu se javiti tek iznad 25-30 Kuna .

Sve ovisi da li se ekipa koja je rušila Ingru dovoljno nakrcala, ili računaju na još koje istresanje. Ako vide da više nema prospipanja po bidu, počet će s pumpanjem. Naravno, trebaju se poklopiti još neke okolnosti kao rast na vanjskim i našoj burzi.
Sad su svi još neodlučni da li čekati na kupnji ispod 13 kn ili se početi slagati iznad 13.
[/quote]

Tako je kolega,

napravili su totalnu glupost i sada nema nazad, nema više dovoljno malih naivaca da surađuju.
Zašto kupovati danas kada će sutra opet padati i biti jeftinije za dokup ?
Pa sami su napravili takvu psihozu na ovoj dionici, dolje i samo dolje i dolje. Sada imaju dolje !

Jutros su povukli s Aska sve naloge do 13 Kuna, ali mislim da će morati povuči do 18 Kuna, a do tamo sami bildati ili neće iči .
Ono sinhronizirano plivanje od jučer po bidu mislim da će im se obiti o glavu ovaj puta, pretjerali su, a ja ih čekam na nižim razinama i naplatim njihov rad.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kako ste rekli.? REVERSAL STOCK -SPLIT ….. stavite cijenu na 65.000,00 kuna…. i svi miševi
će se razbježati !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Što je cijena Ingra manja to ima manje zainteresiranih za kupnju i obrnuto !
Kupci i prava potpora mogu se javiti tek iznad 25-30 Kuna .

Sve ovisi da li se ekipa koja je rušila Ingru dovoljno nakrcala, ili računaju na još koje istresanje. Ako vide da više nema prospipanja po bidu, počet će s pumpanjem. Naravno, trebaju se poklopiti još neke okolnosti kao rast na vanjskim i našoj burzi.
Sad su svi još neodlučni da li čekati na kupnji ispod 13 kn ili se početi slagati iznad 13.
[/quote]

Tako je kolega,

napravili su totalnu glupost i sada nema nazad, nema više dovoljno malih naivaca da surađuju.
Zašto kupovati danas kada će sutra opet padati i biti jeftinije za dokup ?
Pa sami su napravili takvu psihozu na ovoj dionici, dolje i samo dolje i dolje. Sada imaju dolje !

Jutros su povukli s Aska sve naloge do 13 Kuna, ali mislim da će morati povuči do 18 Kuna, a do tamo sami bildati ili neće iči .
Ono sinhronizirano plivanje od jučer po bidu mislim da će im se obiti o glavu ovaj puta, pretjerali su, a ja ih čekam na nižim razinama i naplatim njihov rad.
[/quote]

Vec si izasao? Po koji put?


utekao je kao zec ovaj što je bio s 2000 komada na 12,99 kn kad je vidio da će ga raznijeti odmah na otvaranju [lol]

p.s. uteče i ovaj što je glumio prodavača na 12,90 kn s 500 komada. pa kud bježite ljudi, nećemo vam mi ništa [lol]

TKO TO MI ?????

Koliko vas ima u grupi ?

Sada sami dižiti cijenu Ingre ili ste mislili naplatiti one dionioce od jučer po 12.5 do 12.7 ?? [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Br333, ja nisam tu da pišem suvislo, nego da izvučem svoj kapital u što boljem izdanju…i količini.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Toliko o vjeri u rast.. Čak je protrgovano 349 dionica…
A sad laganini prema dole…prodaja se gomila

ne može Ingra rasti kad je crobex opet u minusu…kad bude rastao crobex, rast će i ingra, nema tu neke velike mudrosti [yawn]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

Nitko se ne zalijeće sa kupnjom, i to me raduje. Trebamo svi koji smo zainteresirani za kupnju staviti grupni nalog na 12,50 pa tko nema vremena da čeka neka se lijepo prazni na toj razini. [rolleyes]

New Report

Close