INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ALi nema prodaje apsolutno nikakve veće količine. Tek se na 50 000 može skupiti manja hrpica , ovo ispred sve sama sića na prodaji.

Kolega sutra je novi dan.Vidjet ćemo, no ne zamaram se previše na ovim razinama.[smiley11]

wow nek se još malo popne ode ja i do kraja iz ovog.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


wow nek se još malo popne ode ja i do kraja iz ovog.

Očito je da ne posjedujete niti jednu Ingru, inače biste znali zašto se isplati držati.

INGR-R-A je još uvijek dionica s značajnim potencijalom rasta. Do 60.000,00 sigurno, a ovisno o rezultatima, može i više… [smiley11]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.


INGR-R-A je još uvijek dionica s značajnim potencijalom rasta. Do 60.000,00

Kolega tržište je nepredvidljivo tako da davati ikakve okvirne procjene u vezi bilokoje dionice nije realno.
U bliskoj budućnosti vidjet ćemo da li ste bili u pravu.


ALi nema prodaje apsolutno nikakve veće količine.
Tek se na 50 000 može skupiti manja hrpica , ovo ispred sve sama sića na prodaji.

No, ista je situacija i na kupnji. Trenutno mi stanje lici na pat poziciju


plavi: ” ALi nema prodaje apsolutno nikakve veće količine. Tek se na 50 000 može skupiti manja hrpica , ovo ispred sve sama sića na prodaji. ” No, ista je situacija i na kupnji. Trenutno mi stanje lici na pat poziciju

[smiley11]


INGR-R-A je još uvijek dionica s značajnim potencijalom rasta. Do 60.000,00 sigurno, a ovisno o rezultatima, može i više… [smiley11]

To bi bilo po intrinzičnoj vrijednosti…+ očekivanje ulagača…meni se čini i preko toga.
..60.000 je dosta konzervativno…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Martingale: ” INGR-R-A je još uvijek dionica s značajnim potencijalom rasta. Do 60.000,00 sigurno, a ovisno o rezultatima, može i više… [smiley11] ” To bi bilo po intrinzičnoj vrijednosti…+ očekivanje ulagača…meni se čini i preko toga. ..60.000 je dosta konzervativno…[smiley2]

[smiley11]

Vidjet ćemo, prvo neka krene s trgovanjem , danas.

………….možete mi reći, kome da se javim za isplatu divedende, nije mi još došla, a svi tvrde da je trebala
sjesti na račun s 28.08.2007. Hvala

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…..nemojte se ljutiti , ali meni se čini , da će dionica Ingre , rasti samo ako se Vi svi zajedno nešto dogovorite.
Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


60.000 je dosta konzervativno…[smiley2]

Slažemo se. 60.000,00 je donja granica. [smiley11]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

New Report

Close