INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Puno je ovdje "generala poslije bitke". Svi nešto, tobož druge savjetuju kada bi trebali prodati, a kada kupiti, a i sami su u minusima. Izbaciš neku prognozu, pa ako se ostvari onda postaš stari komentar i ispadneš kao pametan neki ulagač. A ako se ne ostvari onda nikom ništa i tako su svi zaboravili na tu staru prognozu.
Ako ste tako dobri "prognozeri", eto hajte nam recite što će biti sutra ili do kraja tjedna, ali sa pravim nickovima, a ne zamjenskim. Da prodamo ili da držimo?
Ja znam 100% što će biti, ali naravno to ću vam otkriti u petak poslije "bitke", odnosno kada i sam budem vidio što se već desilo! [rolleyes]

Mogao bih i ja sada ići na INU i pisati kako je bilo glupo prodavati po 1600-1700 pa po 2700-2800 jer sam znao da će na 4000, a ja slučajno nisam prodao-ne zato što sam znao. Ili na nekoj drugoj dionici soliti pamet kako su trebali prodati prije 6 mjeseci jer je sada 50% niža. Slažem se sa kolegama Investitorima na duže staze. Mi nismo burekdžije i to je to.

neće uvijek biti ovako.



Puno je ovdje "generala poslije bitke". Svi nešto, tobož druge savjetuju kada bi trebali prodati, a kada kupiti, a i sami su u minusima. Izbaciš neku prognozu, pa ako se ostvari onda postaš stari komentar i ispadneš kao pametan neki ulagač. A ako se ne ostvari onda nikom ništa i tako su svi zaboravili na tu staru prognozu.
Ako ste tako dobri "prognozeri", eto hajte nam recite što će biti sutra ili do kraja tjedna, ali sa pravim nickovima, a ne zamjenskim. Da prodamo ili da držimo?
Ja znam 100% što će biti, ali naravno to ću vam otkriti u petak poslije "bitke", odnosno kada i sam budem vidio što se već desilo! [rolleyes]

Nema ovdje generala i savjeta ,iz aviona se vidi da ide prema 10 kn,ako ne i niže.
[/quote]
Nemoguće,, pa Pobjeda je rekao da neće, a ja vjerujem u pobjedu.. [lol]


Ne brinite za IGH jer ako i padne na 1500 a mislim da neće tj bar ne danas brzo će se vratit na razine iznad 2000.
Pogledajte zadnji ciklus.
Sreća je u tome što su tu normalni investitori a ne cirkusanti ko na ingri.

Evo kako kolege misle o nama !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Svima su poznati ciklusi na IGH-u, tamo možeš zaraditi 50% u dva tjedna kad krene.
Inače prodao sam IGH na sa 1700 na 2400 i ušao u ingru na 18 tako da je kolega tu sa vama. [thumbsup]

japanci su u plusu 5% ..znači danas će ingra natrag na 13,50???

Baš me zanima,hoće li ovi što su je jučer srušili do 12,50 to danas dopustiti.

idući tjedan će bit bolje...


japanci su u plusu 5% ..znači danas će ingra natrag na 13,50???

Baš me zanima,hoće li ovi što su je jučer srušili do 12,50 to danas dopustiti.

Sad je već svima došlo iz dupeta u glavu da je Ingra na ovoj cijeni turbo jeftina kao da je prije mjesec dana pokrenut stečaj, a ne da je napravljena uspješna financijska konsolidacija.
EU je otvorila zeleno, a rast je gotovo u cijelom svijetu [thumbsup]
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ingra bi se do petka mogla vratiti iznad 14 kn. Tko je jučer jamio ispod 13, jamio je! Danas možda najbrži uspiju uloviti siću koja je preostala ispod 13 kn i to je to [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Vidim da su se na forum vratili i neki stari ingraši. Povratak u rovove.

Mislim da su ove 500,1000,2000 od istog prodavača,al baš nema podrške danas

500 12,90
2000 12,99
68 13,00
84 13,49
360 13,55
1000 13,63
498 13,64
500 13,68
1000 13,69
1000 13,79

idući tjedan će bit bolje...

utekao je kao zec ovaj što je bio s 2000 komada na 12,99 kn kad je vidio da će ga raznijeti odmah na otvaranju [lol]

p.s. uteče i ovaj što je glumio prodavača na 12,90 kn s 500 komada. pa kud bježite ljudi, nećemo vam mi ništa [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

870 MILIJARDI je manja tržišna vrijednost kompanija Japana zbog pada indexa…

Da li ste se ikad zapitali, kad ovako bezobzirno rušite cijenu ove dionice, ŠTO VI RADITE
OVOJ KOMPANIJI ..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


870 MILIJARDI je manja tržišna vrijednost kompanija Japana zbog pada indexa…

Da li ste se ikad zapitali, kad ovako bezobzirno rušite cijenu ove dionice, ŠTO VI RADITE
OVOJ KOMPANIJI ..?


Miami,vec sam godinu dana na ovom forumu i jos nisam cuo jednu suvislu od vas.
Ova kompanija VAMA stvara gubitke,to je jedina realnost.Oni su si sami krivi sto ne mogu naci jedan jedini posao u 2 godine. Svasta.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


japanci su u plusu 5% ..znači danas će ingra natrag na 13,50???

Baš me zanima,hoće li ovi što su je jučer srušili do 12,50 to danas dopustiti.

Neće jer to nema veze više s njima,
već sam napisao da je Ingra previše srušena da bi naišla na potporu odnosno desio se kontraproduktivan efekt.
Što je cijena Ingra manja to ima manje zainteresiranih za kupnju i obrnuto !
Kupci i prava potpora mogu se javiti tek iznad 25-30 Kuna .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close