INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Prosječna cijena današnjeg trgovanja za sada je 12,70. Kada odokativno pogledaš današnje trgovanje dobiješ dojam da bi trebaa biti malo niža. [undecid]

S druge strane cijena je na samo 3,45% od ATH ili Ingra je izgubila na vrijednosti 96,55% i postavila novi ATL.

Pa tako nisko nije ni TNSA koja je u pregovorima oko stečaja ?
Čak i DKVS koja ne postoji bolje stoji, a to mi nikako neide u glavu ?

Čime se bavi uprava Ingre ? Kada je zadnji put IGH bio na 1700 Jure je potegao određene korake i digao je opet na preko 2200 preko raznih . Što Opi radi osim što kroz Ingra gradnju pokušava što više rušiti cijenu dionice ?? Puno tu smrada ima !

Koja je uopće bila svrha, cilj i korist od ovog masakra dionice, nikako da povežem tko tu može imati interes; banke ? Ne! fondovi ? Ne !, Ingra ? Ne ! , dioničari ? Neki u trejdanju, ali zanemarivo !

Tko onda ????

[/quote]

kako tko? pa sam si dao odgovor. kupuju oni koji znaju da će ingra gradnja prodavati, dakle oni kojima je opi došapnuo. možda i sam kupuje jer zna da će ovo sigurno vrijediti par puta više za par godina. pa ne bi on bio bogataš da razmišlja poput vas koji stalno gledate koja je cijena sada, koja jučer a koja prekosutra. nebitno je jeli 11 ili 19 ako ne misliš prodati ispod 200, a opi neće ni tada prodati. kupuju isti oni koji su prodavali na ATH. pa dobro znamo što se radilo i što se radi. i sve je legalno, ali duboko nemoralno. vi na ovoj temi previše se uzrujavate. čuvajte te dionice i čekajte par godina.

...povijest se ponavlja...

S obzirom na Evropu i Amere naš Crobi se dobro drži. Jedino ga građevinari srozali. Ajmo INGRA. I-gradnja se riješila viška dionica i podmirila dugove.

neće uvijek biti ovako.

Jesu li sada konačno otpali svi marginaši, a Ingra gradnja završila s rasprodajom? Ako DA, onda možemo opet gore, možda ćemo vidjeti i čišćenje prodaje pred zatvaranje [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




Prosječna cijena današnjeg trgovanja za sada je 12,70. Kada odokativno pogledaš današnje trgovanje dobiješ dojam da bi trebaa biti malo niža. [undecid]

S druge strane cijena je na samo 3,45% od ATH ili Ingra je izgubila na vrijednosti 96,55% i postavila novi ATL.

Pa tako nisko nije ni TNSA koja je u pregovorima oko stečaja ?
Čak i DKVS koja ne postoji bolje stoji, a to mi nikako neide u glavu ?

Čime se bavi uprava Ingre ? Kada je zadnji put IGH bio na 1700 Jure je potegao određene korake i digao je opet na preko 2200 preko raznih . Što Opi radi osim što kroz Ingra gradnju pokušava što više rušiti cijenu dionice ?? Puno tu smrada ima !

Koja je uopće bila svrha, cilj i korist od ovog masakra dionice, nikako da povežem tko tu može imati interes; banke ? Ne! fondovi ? Ne !, Ingra ? Ne ! , dioničari ? Neki u trejdanju, ali zanemarivo !

Tko onda ????

[/quote]

kako tko? pa sam si dao odgovor. kupuju oni koji znaju da će ingra gradnja prodavati, dakle oni kojima je opi došapnuo. možda i sam kupuje jer zna da će ovo sigurno vrijediti par puta više za par godina. pa ne bi on bio bogataš da razmišlja poput vas koji stalno gledate koja je cijena sada, koja jučer a koja prekosutra. nebitno je jeli 11 ili 19 ako ne misliš prodati ispod 200, a opi neće ni tada prodati. kupuju isti oni koji su prodavali na ATH. pa dobro znamo što se radilo i što se radi. i sve je legalno, ali duboko nemoralno. vi na ovoj temi previše se uzrujavate. čuvajte te dionice i čekajte par godina.

[/quote]
To ja pišem na ovoj temi stalno ali izgleda svi vjeruju u IDEALE poštenja-i svi su se slili u INGRU. Može se kupovati i na tuđe ime, zar ne? U top 10 se ne mora vidjeti ništa. Ima naivnih zaista. Pa gdje mi živimo? Koliko je političara u EU bilo procesuirano kao ovdje? Zar su drugi, koji se mogu okoristiti povlaštenim info naivni. Nekima su bitniji njihovi džepovi nego Ingrini. Ingra je svačija a njihovi džepovi samo njihovi. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

U prvih 20 na asku samo 8000kom. Što se to dešava??? Zašto se povlači???

neće uvijek biti ovako.

Evo 911 zove u pomoc na 12,70 🙂

kako tko? pa sam si dao odgovor. kupuju oni koji znaju da će ingra gradnja prodavati, dakle oni kojima je opi došapnuo. možda i sam kupuje jer zna da će ovo sigurno vrijediti par puta više za par godina. pa ne bi on bio bogataš da razmišlja poput vas koji stalno gledate koja je cijena sada, koja jučer a koja prekosutra. nebitno je jeli 11 ili 19 ako ne misliš prodati ispod 200, a opi neće ni tada prodati. kupuju isti oni koji su prodavali na ATH. pa dobro znamo što se radilo i što se radi. i sve je legalno, ali duboko nemoralno. vi na ovoj temi previše se uzrujavate. čuvajte te dionice i čekajte par godina.
Ne razumijem zašto se svi busaju o prsa sa svojim stavom "Ja nisam pi*ka, ja neću prodati!" Pa ako cijena dionice pada i pretpostavljaš da bi kroz srednji rok mogla nastaviti padati s većom vjerojatnošću od one za rast onda to nije hrabrost već glupost ili ludost, zar ne? Mislim, ajmo se ne zavaravati, ne držiš te dionice zato što voliš Ingru, držiš ih da bi zaradio… Da si prodao na 19 i kupio na 12.5, imao bi 50% veću zaradu kad bi se cijena vinula u nebesa kao što ti najavljuješ. Naravno da bi to bio dobar i pametan potez! Ja vjerujem da će se Ingra oporaviti, ne znam kada, ali znam da nije uvijek opravdano kupovati samo zato što je "jeftino".

Ja sam recimo jedan od onih koji je popušio nešto novaca u ovoj dionici… Nisam puno jer sam odlučio zaustaviti gubitke. Sad pratim dionicu i čekam trenutak kada će se ovaj padajući trend okrenuti što bi kratkoročno moglo biti uskoro, a dugoročno, kad stignu bolji poslovni rezultati naravno… Ali ne mogu reći da se sramim jer sam prodao ili da je to bila glupa odluka pošto se cijena kretala ovako kako se kretala…

žestoko je bilo danas….ako se sutra smire svjetske burze, Ingra je sutra opet preko 13 kn…a onda lagano na 15-17 kn




PS:smeće su bile i plastične boce a eno ih sada traže po kontejnerima. Možda će se i INGRA uskoro tražiti po "kontejnerima". [lol]

…a tu je konkurencija nemilosrdna…stoga, cuvajte se da se slicno ne dogodi i vama s ingrom…lp
[/quote]

Ja sam svoje smeće spremio na sigurno i čekam da ga počnu cijeniti. Drugi će tada kopati po kontejnerima, kada shvate da smeće ipak vrijedi.
[/quote]
jedno je sigurno…smece je uvijek smece…i za sada ga se rjesavaju u velikim kolicinama…
ali ipak mozda jednog dana, nakon x-te dokapitalizacije (citaj pretvaranja preostalih dugova u smece) te nakon sto se tada napravi reverse stock split ovo mozda i pocne nesto vrijediti…lp

Optimist - loše informirani pesimist

Po mojoj logici neko je Ingri gradnji udrio ovrhu pa je prisiljena prodavati, a lešinari su popratna stvar, vidjeli ste čim je kupnja ojačala kako su pobjegli.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ako se sutra vani burze smire, vraćamo se iznad 13 kn. Danas sam kupovao, ali nisu mi svi nalozi prošli. Neka, bar imam dosta municije za sutra [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

amilo3438 @ tako je, REVERSAL STOCK-SPLIT ,,dotad distribucija …..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close