INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@amilo3438

Koja je svrha Openhamjeru rušit cijenu dionice , kad on sam ima 773 908 komada ,a od toga je u 11 mjesecu na cijeni od oko 19 kn kupio 10 000 kom.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=32757
Jedino ako nije sado mazo pa uživa u gubicima.

to je pitanje koje se povlaci vec od stock-splita 2008…ali takodjer zar mislite da je te dionice kupovao na ATH ili ih je dobio…tako da je recimo sada negdje na pocetku…tj. na nuli…a ostali koji su ih kupovali nakon stock-splita su u itekako deblom minusu…lp

Optimist - loše informirani pesimist

ispravka…
a kojiko je clanova uprave bilo prodavalo na ATH…a koliko ih se danas jos nalazi u prvih 10…tako da vjerojatno nitko nije od njih niti je na nuli a niti u minusu…a ostali, vec znate…

p.s. samo je potrebno malo procitati starije dokumente na zse.hr pa da neke stvari budu puno jasnije…

Optimist - loše informirani pesimist



Ovo je povijesno najniža cijena Ingre !

krivo ….
[/quote]

Istina
najniža zaključna cijena u povijesti je bila 13,09 ( jučer )
najniža protrgovana cijena u povijesti je bila 12,67 ( 01.08.2005 )

ali novi ATL ili all time low : 12.45, danas !

i to nakon ovih vijesti ;
http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/ingra-uspjesno-iskupila-11.-transu-komercijalnih-zapisa,107391.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Čekaju da se popuni bid iznad ovih 5000 komada po 12,43 pa opet iskrcaj ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.





Ovo je povijesno najniža cijena Ingre !

krivo ….
[/quote]

nije li po staroj verziji cijena 1876,50? (150×12,45)
[/quote]

Dobio sam expresnu jedinicu. Zar sam nešto pogrešno napisao? Hvala na pojašnjenju.
[/quote]

[lol] vidim nitko se neda isprovocirati krivim podacima. Bravo. Toliko ste zaokupljeni što se dešava na INGRI. Ma tko li samo kupuje toliko, a kažu smeće.
PS:smeće su bile i plastične boce a eno ih sada traže po kontejnerima. Možda će se i INGRA uskoro tražiti po "kontejnerima". [lol]

neće uvijek biti ovako.


PS:smeće su bile i plastične boce a eno ih sada traže po kontejnerima. Možda će se i INGRA uskoro tražiti po "kontejnerima". [lol]

…a tu je konkurencija nemilosrdna…stoga, cuvajte se da se slicno ne dogodi i vama s ingrom…lp

Optimist - loše informirani pesimist

Očito više nemaju čime rušiti [lol]

Sada je bitno da nitko ne kupuje po asku bar 20 dana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

čekaju se nove crne vijesti iz japana
jadni ljudi bore se za živote a vama je samo bitno da zaradite koju kunu
c c c

Postanite Eu-robovi


Očito više nemaju čime rušiti [lol]

Sada je bitno da nitko ne kupuje po asku bar 20 dana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ma ovdje je vrlo lako rušiti, za sada, ali je nemoguće podizati, za sada [smiley]

Prosječna cijena današnjeg trgovanja za sada je 12,70. Kada odokativno pogledaš današnje trgovanje dobiješ dojam da bi trebaa biti malo niža. [undecid]



PS:smeće su bile i plastične boce a eno ih sada traže po kontejnerima. Možda će se i INGRA uskoro tražiti po "kontejnerima". [lol]

…a tu je konkurencija nemilosrdna…stoga, cuvajte se da se slicno ne dogodi i vama s ingrom…lp
[/quote]

Ja sam svoje smeće spremio na sigurno i čekam da ga počnu cijeniti. Drugi će tada kopati po kontejnerima, kada shvate da smeće ipak vrijedi.

neće uvijek biti ovako.


Prosječna cijena današnjeg trgovanja za sada je 12,70. Kada odokativno pogledaš današnje trgovanje dobiješ dojam da bi trebaa biti malo niža. [undecid]

S druge strane cijena je na samo 3,45% od ATH ili Ingra je izgubila na vrijednosti 96,55% i postavila novi ATL.

Pa tako nisko nije ni TNSA koja je u pregovorima oko stečaja ?
Čak i DKVS koja ne postoji bolje stoji, a to mi nikako neide u glavu ?

Čime se bavi uprava Ingre ? Kada je zadnji put IGH bio na 1700 Jure je potegao određene korake i digao je opet na preko 2200 preko raznih . Što Opi radi osim što kroz Ingra gradnju pokušava što više rušiti cijenu dionice ?? Puno tu smrada ima !

Koja je uopće bila svrha, cilj i korist od ovog masakra dionice, nikako da povežem tko tu može imati interes; banke ? Ne! fondovi ? Ne !, Ingra ? Ne ! , dioničari ? Neki u trejdanju, ali zanemarivo !

Tko onda ????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close