INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je povijesno najniža cijena Ingre !

______________
a tek kad vam sutrašnji dan u četvrtak uđe u povijest [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Gdje je ovome kraj ,sva sreća da nemam margin .

kod ingre je svaki dan povijesni.
Inace, bio je casting kod igija u Gardenu ovaj vikend pa tko je zainteresiran ima jos mjesta.
Nazalost jedini krivci za ovo nisu nikakiv spekulati vec uprava firme.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ovaj forum je ko vrtić teta, teta on mi je reko ovo, on mi je reko ono…pa neka ljudi pišu, meni trebaju razna mišljenja ( od sto gluposti bude i neka pametna )…

a moguce i da netko namjerno rusi cijenu na 10kn kako bi se po istoj mogla provesti ona prije vec najavljena moguce nova dokapitalizacija…
te ce tako povecati (iliti prije obezvrijediti) ionako vec prevelik broj free-float dionica a kojih sad vec ima ukupno preko 13.5 mil…no to je samo pretpostavka…a sto ce jos biti vidjet ce se…

Optimist - loše informirani pesimist



Ovo je povijesno najniža cijena Ingre !

krivo ….
[/quote]

nije li po staroj verziji cijena 1876,50? (150×12,45)

neće uvijek biti ovako.

jel netko zvao upravu ili nadzorni?
nešto se govorkalo da se ide u libiju?
danas i na forumu zamrla libija?
javite se stipi on uvijek ima vic iz rukava, da vas malo oraspoloži 😉

Postanite Eu-robovi

Ja sam pisao mail prije par dana i dobio sam u međuvremenu svakavih mailova ali nijedan iz ingre [lol]

@amilo3438
Koja je svrha Openhamjeru rušit cijenu dionice , kad on sam ima 773 908 komada ,a od toga je u 11 mjesecu na cijeni od oko 19 kn kupio 10 000 kom.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=32757
Jedino ako nije sado mazo pa uživa u gubicima.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

pa dobro tko prodaje po ovim smiješnim cijenama? Ingragradnja? pa zar ona ne bi već trebala biti vani?

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju




Ovo je povijesno najniža cijena Ingre !

krivo ….
[/quote]

nije li po staroj verziji cijena 1876,50? (150×12,45)
[/quote]

Dobio sam expresnu jedinicu. Zar sam nešto pogrešno napisao? Hvala na pojašnjenju.

neće uvijek biti ovako.



@amilo3438

Koja je svrha Openhamjeru rušit cijenu dionice , kad on sam ima 773 908 komada ,a od toga je u 11 mjesecu na cijeni od oko 19 kn kupio 10 000 kom.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=32757
Jedino ako nije sado mazo pa uživa u gubicima.

lako je što je on to kupio
al ako mu žena sazna da je opet novac proćerdo bit će belaja kad dođe doma,hehehehe

Postanite Eu-robovi

New Report

Close