INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dan treći

-8,22 %

Koja tvrtka roni ton brzinom godinama…prekršio pravilo da nenoćim u INGRI i naravno opet pogriješio.
Ovo definitivno ide na 10..


di se zaljeces unutra…pa 2 godine nije nigdje pobjeglo….trend ne okrece preko noci

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Dan treći

-8,22 %

Koja tvrtka roni ton brzinom godinama…prekršio pravilo da nenoćim u INGRI i naravno opet pogriješio.
Ovo definitivno ide na 10..

Ovo i ja mislim. Također sam se upekao na Ingri kada sam 80% portfelja uložio u nju. I kada sam prodao na 14 kn, napravio sam potez stoljeća.
Nikako da stane ovaj pad dionice.

10 kn nije jako daleko 🙁

Rekao OPI kada je cijena bila 4x kn "netko namijerno ruši cijenu" Pa nakon toga član uprave iskrca
3xx xxx kom sad muči…ŠTA JOŠ NIJE JASNO TKO NAMIJERNO RUŠI!!!
Kupili mu strani fondovi sve….

Ne može NITKO RUŠITI BILO KOJU TVRTKU KADA NJENA UPRAVA TO SAMA NE ŽELI!!!!!!

Dobro vas oprao onaj operem-te-hajmer, u prosjeku 7 kuna po dionici. Kooperanti dobili pare s diskontom, a vi dobili diskont, a ostali bez para….kad je ingra bila 20 kuna, ja lijepo pisao ovdje na forumu i lijepo govorio bježte s parama u kaštelanske staklenike, oni su onda bili još oko soma kuna, a vi me na forumu oprali ko malog kineza, a šta ću vam ja sad…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Najveće zasluge što toliko dionica ingre pada snosi uprava ingre, jer nije potpisala niti jedan konkretan veći posao, a ovo što pada ovih dana opet je dio zasluga na ingri gradnji koja prodaje dionice…… Nije to krivnja niti odgovornost od ingre gradnje već nužnost da prežive, jer od ingre je dobila dionice umjesto gotovine.
Nadalje
S poslom od 30-50 milijuna Eura sve se mijenja, dakle treba poslova da se sve preokrene, ali ova situacija koja je na burzi uopće nije dobronamjerna jer špekulanti iskorištavaju tuđu nesreću kao priliku da bi se još više obogatili …….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ovo je povijesno najniža cijena Ingre !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…Veliki šefe…za tebe bi bilo najbolje da jedno vrijeme ne daješ nikakve komentare,jer nakon svega ja bih se barem malo zacrvenila… [angry]


Ovo je povijesno najniža cijena Ingre !

krivo ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

hm…
a tko je ono izjavio "poznato je da mali dionicari prodaju dionice po izuzetno niskim cijenama…"
jasno je ko 2+2 zasto je rezana cijena dionice za 150x u ljeto 2008…

Optimist - loše informirani pesimist

Najbolje je isključiti kompjutor na 2-3 mjeseca. Jer od ovog živci stradaju.

Ma svako ima pravo napisat što misli, a na nama je da odlučimo što čemo s tim mišljenjima…Cijena će ići dolje ali tko nema margin kredit nema razloga za brigu…tko ima strpljenja dobro će proći, ali ne tako brzo

New Report

Close