INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Posao,i to veeeliki!!




Danas se prodala Ingrina obveznica po 92,5 Kune !

Odlicno..
znas li po kojim uvjetima, sto jamci sve ta obveznica?
Koliko je nepovoljna ili povoljna za ingru?
Sto ti govori ta cijena od 92,5kn?
[/quote]
To uopće nije bila obveznica nego komercijalni zapis.
A pošto dioničari Ingre očito ne znaju razliku između jednih i drugih, meni to govori da će cijena dionice vjerojatno još dolje.
[/quote]

Svakako,

pa idemo vidjeti kako ?
Da li kao danas , najprije istresanje u 12.45 sati sa 6.000 komada ili slijedeća dva istresanja po bidu ?
Pometete sve na bidu pa se postavite još niže u kupnju, a s ostalih 4000 dionica nagovarate nisko i niže po asku na prodaju. Naravno koristi se gužva zbog izlaženja Ingra gradnje.

Ovo je dobro ako skupljate broj dionica, ali ako brojite novce uvijek ste u gubitku. Nema teorije da povećate broj dionica za isti postotak kao što je pala cijene dionice pa generirate samo gubitke.

Danas je u 10.12 minuta postalo svima jasno da ćete lupati po bidu radi jeftinijeg dokupa, a prema napisan sutra nastavljate. Super idemo dalje !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Danas je u 10.12 minuta postalo svima jasno da ćete lupati po bidu radi jeftinijeg dokupa, a prema napisan sutra nastavljate. Super idemo dalje !

A kad će se taj dokup više isplatiti? Koje su ti ovo teorije….

ovo je već smiješno, da cijena bez bilo kakvih novih loših vijesti padne sa 18 na 13 kn….ATH neću ni spominjati jer je besmisleno [yawn]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Kolege, lome se margini i to je sva pamet. Sutra očekujte zaron ispod 13 kn i tako sve dok margini ne presuše. Tek nakon toga krenuti će gore. lp


ovo je već smiješno, da cijena bez bilo kakvih novih loših vijesti padne sa 18 na 13 kn….ATH neću ni spominjati jer je besmisleno [yawn]

Ako gledam od dana izlistavanja na burzi Ingra je izgubila samo -9,39 %, ali od ATH samo u 2010 je izgubila skoro 70%.
Ukupno je izgubila skoro 97% od ATH-a i lošije kotira od Đakovštine koja i ne postoji, a bolje od HGSP-a koji postoji. Znači nalazi se prvom ( uvjetno drugom ) mjestu najvećih gubitnika i mi s njom .
Zanimljivo je s druge strane da je KNZM povećao svoju vrijednost 2300% od izlistavanja na burzi ili ATPL koja je narasla 2500% ili dok je IGH po današnjoj cijeni ( 1850) narasta 710 %.

Posebno je zanimljivo što iako je Ingra izgubila od izlistavanja -9,39%, a KNZM, ATPL, IGH i još mnogi su narasli do danas od 700-2500%, u budućnosti za sada više ima realnih očekivanja da Ingra dodatno padne, a ovi dodatno narastu, osim IGH naravno .

Ustvari neznam koja je još dionica u minusu od izlistavanja osim Ingre ??

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



ovo je već smiješno, da cijena bez bilo kakvih novih loših vijesti padne sa 18 na 13 kn….ATH neću ni spominjati jer je besmisleno [yawn]

Ako gledam od dana izlistavanja na burzi Ingra je izgubila samo -9,39 %, ali od ATH samo u 2010 je izgubila skoro 70%.
Ukupno je izgubila skoro 97% od ATH-a i lošije kotira od Đakovštine koja i ne postoji, a bolje od HGSP-a koji postoji. Znači nalazi se prvom ( uvjetno drugom ) mjestu najvećih gubitnika i mi s njom .
Zanimljivo je s druge strane da je KNZM povećao svoju vrijednost 2300% od izlistavanja na burzi ili ATPL koja je narasla 2500% ili dok je IGH po današnjoj cijeni ( 1850) narasta 710 %.

Posebno je zanimljivo što iako je Ingra izgubila od izlistavanja -9,39%, a KNZM, ATPL, IGH i još mnogi su narasli do danas od 700-2500%, u budućnosti za sada više ima realnih očekivanja da Ingra dodatno padne, a ovi dodatno narastu, osim IGH naravno .

Ustvari neznam koja je još dionica u minusu od izlistavanja osim Ingre ??
[/quote]
Nemoj se emotivno previše vezati za dionice,posebno za navdenu koja je izgubila 97% od ATH, to je nažalost zbilja u kojoj se veliki broj ulagača upleo i izgubio ogromne novce,bez jasnih planova i dalje će tonuti na niže razine.

Ovdje bi se moglo masno zaradit al nakon 2-3 god čekanja

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

Ide to moje kolege, polako ali sigurno na 10 kuna. Sad će to malo i brže. Živi bili, pa vidjeli.

AJDE LOŽI JOŠ MALO VATRE, MOŽDA TI I USPIJE, BOG SE ODLUČIO SMILOVATI SVIMA POHLEPNIMA PA IM DAJE GRATIS DIONICU KOJA TRENUTNO VRIJEDI 40 KN MINIMALNO, ALI AJDE MOLIM TE BUDI FER PA KAD DOĐE NA 40 KN ONDA LOŽI MALO NEK SE POPNE NA 70 KN RECIMO…..!

UNAPRIJED HVALA I SRETNO

Jučer u informativnim emisijama spominju pad japanske burze, uz jak rast jedino građevinskih dionica. Pa eto, mi ćemo odradit i taj pad za njih, jadna naša Atlantida, ne mogu ni oni sve sami.

@compa
ma samo neka pada, ovo je već tragikomično niska cijena. Keša imam, a imam i dosta HT-a koji ću lako unovčiti i prebaciti u INGRU pa samo neka ruše ako imaju čime. Na ovim cijenama će i najzagriženiji protivnici Ingre kupovati, makar i radi trejdanja- odbijanca na 15 kn….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close