INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


blueman: ” Unofficial. Prci tjedan 9-og mjeseca, mozda pocetak drugog. ” Evo pojavio se datum na jednom drugom forumu …10. rujna. ako je točno…

Tocno je..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


a di nam je plavi??? pa nije valjda otisao zajedno s Kucilom ne neki drugi forum? [smiley1]

Tu sam što je bilo??
Tko je Kucilo?
KAkav drugi forum??

NO ajmo mi na temu, umjesto da nam puste da skupljamo na kapaljku, jučer netko stavi 30 komada na 45 000 , pa mislim..
Ajde , neka raste ili pada, najgora je stagnacija.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Onda bumo to danas pokupovali jer se iza 10. rujna pomiču granice.


Imatelji dionica INGRE – provjerite da li vam je na račun stigla dividenda II. dio. Meni stigla jučer [smiley2]

Stigla i meni!

”28.08.2007. Uplata redovnog primanja”[smiley2] [smiley2]

Auu, lijep skok…[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


”28.08.2007. Uplata redovnog primanja”[smiley2] [smiley2]

[smiley11]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

46k—trentno—lijepa cijena–


46k—trentno—lijepa cijena–

Mora se priznati – sve ove dane jako dobro se držala.


matrix90: ” 46k—trentno—lijepa cijena– ” Mora se priznati – sve ove dane jako dobro se držala.

Slažem se, ali naravno treba gledati budućnost, koja nam donosi nove poslove i veću zaradu.

Hmm,malo sam razočaran što se u konzorciju ….s Konstruktorom ne nalazi i Ingra[smiley6],ima li tko kakvo objašnjenje? [smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

………..koliko dobivamo po dionici ??? hvala

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ALi nema prodaje apsolutno nikakve veće količine.
Tek se na 50 000 može skupiti manja hrpica , ovo ispred sve sama sića na prodaji.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close