INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada drugi dioničar krene kupovati onda je kraj ovoj agoniji, sve ostalo je utopija .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ingra-radnja prodaje, to je činjenica, ali isto tako dok je bila u top 10 vidljivo je da je prodaja išla mimo burze, pa se vjerojatno i nastavlja na isti način(ako i dalje prodaje).
Onaj(oni) tko ovdje prodaje dobro koristi paniku (pa i Ingra-gradnju), svjetsku situaciju, pa i to što nema najave novog (pravog) posla (ovo mu najviše i ide u "korist") i konstantno spušta cijenu.

Pratio sam da je najviše prodao u zadnjem satu trgovanje (nije slučajno), kako bi cijenu spustio što niže, potaknuo prodaju i tako doprinio još većem padu.
Uglavnom, savjet je ne kupujte i ne hranite ga do daljnjega, jer bez obzira na sve loše u ovoj dionici ipak ovo nije razina cijene koja je realnA (iako će netko reći da to tržište određuje, da, ako nema IGRA)

još 2,20kn do čarobne brojke od 11kn lp STFACA


Ajdemo INGRAgradnja-lupite 27 000 do 13kn, pa da i to riješimo, pa da idemo dalje— [tongue].

Vidiš, zamoliš ih i oni ispune. Jedino im oni koji su se gurali nisu dali da dođu do 13.
Danas je znakovito trgovanje nakon nekoliko tjedana. Veći pad na nemaloj količini. INGRAgradnja radi svoje, marginaši pomalo ispadaju kao kolateralna žrtva. Sve ide po planu i već sutra-ako je I-gradnja ispunila obvezu prodaje, idemo u odbijanac, pa do do kraja tjedna. Čestitke kupcima-ali samo INVESTITORIMA.

neće uvijek biti ovako.



Ajdemo INGRAgradnja-lupite 27 000 do 13kn, pa da i to riješimo, pa da idemo dalje— [tongue].

Vidiš, zamoliš ih i oni ispune. Jedino im oni koji su se gurali nisu dali da dođu do 13.
Danas je znakovito trgovanje nakon nekoliko tjedana. Veći pad na nemaloj količini. INGRAgradnja radi svoje, marginaši pomalo ispadaju kao kolateralna žrtva. Sve ide po planu i već sutra-ako je I-gradnja ispunila obvezu prodaje, idemo u odbijanac, pa do do kraja tjedna. Čestitke kupcima-ali samo INVESTITORIMA.
[/quote]
nice vic kolega [thumbsup]



Danas se prodala Ingrina obveznica po 92,5 Kune !

Odlicno..
znas li po kojim uvjetima, sto jamci sve ta obveznica?
Koliko je nepovoljna ili povoljna za ingru?
Sto ti govori ta cijena od 92,5kn?
[/quote]
To uopće nije bila obveznica nego komercijalni zapis.
A pošto dioničari Ingre očito ne znaju razliku između jednih i drugih, meni to govori da će cijena dionice vjerojatno još dolje.


još 2,20kn do čarobne brojke od 11kn lp STFACA

Ihhh, pa to ti je oko 20%. Nema INGRA gradnja toliko dionica a potražnja na ovim cijenama će biti veća i čim posustane I-gradnja sa prodajom(a možda je danas bio zadnji dan), eto lupanja po asku, a dokle će se odbiti ovisi o tome koliko će se burekmajstori gurati na asku i kolliko grama bureka će ih zadovoljiti. Marginaša ne vjerujem da ima na ovim razinama i niže, tako da će veoma teško doći na 11. Jedino vas I-gradnja u tome može usrećiti ili ako se bid povuče do 11-što je veoma teško jer svatko želi biti ispred. To smo vidjeli i danas u par navrata kod velikih naloga iako je prodaja bila velika. Bumo vidli kaj bu delali.

neće uvijek biti ovako.

Puno puta sam pomislio "hajd da kupim malo te ingre", a onda stanem, pa se upitam "može li to bolje" i svaki dan vidim – može. Srećom, još nisam kupio niti jedan komad ingre, a hoću, a kada? E, to ne znam, valjda tek onda kad se upitam "može li bolje", a glas mi iznutra kaže "više ne može bolje", a hoće li to biti ispod ili iznad 10 kuna to za sada ne vidim, ali vidim da treba još sačekati s kupnjom.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Ingra-radnja prodaje, to je činjenica, ali isto tako dok je bila u top 10 vidljivo je da je prodaja išla mimo burze, pa se vjerojatno i nastavlja na isti način(ako i dalje prodaje).
Onaj(oni) tko ovdje prodaje dobro koristi paniku (pa i Ingra-gradnju), svjetsku situaciju, pa i to što nema najave novog (pravog) posla (ovo mu najviše i ide u "korist") i konstantno spušta cijenu.

Pratio sam da je najviše prodao u zadnjem satu trgovanje (nije slučajno), kako bi cijenu spustio što niže, potaknuo prodaju i tako doprinio još većem padu.
Uglavnom, savjet je ne kupujte i ne hranite ga do daljnjega, jer bez obzira na sve loše u ovoj dionici ipak ovo nije razina cijene koja je realnA (iako će netko reći da to tržište određuje, da, ako nema IGRA)

Postoji način da netko prodaje dionice pa mu onda Ingro-gradnja kasnije izvan burze refundira.
Ako je tvrtka praktično u programiranom stečaju, nema posla…zašto bi onda Ingra imala bolji P/B od
FNVC,JDPL,IPKK..

Ima li kraj ova agonija na Ingri? Ispada kao da je najgora dionica na burzi.Mogla bi se i uprava oglasiti malo za promjenu,recimo kao IGH kada objavi da je Jure ručao sa investitorima u jednom od restorana pa da barem jedan dan vidimo Ingru u zelenom.Ali kako god,nema predaje a ni prodaje uprkos svemu,pa mora i to jednom gore.

@vegas
Ne bi im ja dao svoje dionice ni za živu glavu,rađe ću odnijet svoje papiriće u grob nego dat nekome tko će se bogatit preko mojih leđa. Neće uvijek biti ovako, doć će poslovi ali onda neće više bit ovih šta pišu o padu cijene, već će ti isti pod drugim nickovima drukat na rast, zar vam to nije jasno.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ima li kraj ova agonija na Ingri? Ispada kao da je najgora dionica na burzi.Mogla bi se i uprava oglasiti malo za promjenu,recimo kao IGH kada objavi da je Jure ručao sa investitorima u jednom od restorana pa da barem jedan dan vidimo Ingru u zelenom.Ali kako god,nema predaje a ni prodaje uprkos svemu,pa mora i to jednom gore.

Pa predsjenik NO Ingre se šepuri pred kamerama s ambasadorom druge ekonomske sile svijeta, a dionica sutradan na novi ATL.
I uprava se danas oglasila na ZSE.

Što bi vi htjeli?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close