INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nevjerojatno kako su neki spremni prodati INGR-inu dionicu bez obzira na cijenu. da se kupnja povuče na 1 kn, mogu se kladiti da bi opet netko stavljao prodaju na 1,49 kn….
baš me zanima dokle će ovo ludilo trajati jer INGRA se trenutno trži na samo 3,3% od svoje maksimalne cijene!
naravno da je onda bila debelo precijenjena, ali sad je debelo podcijenjena jer cijena odgovara stečajnoj cijeni iako Ingra NIJE u stečaju niti postoje naznake da će biti!
dakle, u čemu je stvar?


Danas se prodala Ingrina obveznica po 92,5 Kune !

Odlicno..
znas li po kojim uvjetima, sto jamci sve ta obveznica?
Koliko je nepovoljna ili povoljna za ingru?
Sto ti govori ta cijena od 92,5kn?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

tko će otvoriti rubriku 13,2x?

Postanite Eu-robovi

Ajdemo INGRAgradnja-lupite 27 000 do 13kn, pa da i to riješimo, pa da idemo dalje— [tongue].

neće uvijek biti ovako.



Danas se prodala Ingrina obveznica po 92,5 Kune !

Odlicno..
znas li po kojim uvjetima, sto jamci sve ta obveznica?
Koliko je nepovoljna ili povoljna za ingru?
Sto ti govori ta cijena od 92,5kn?

[/quote]

Otkud bi ja to mogao znati ?
Pa nisam ja odavde !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


tko će otvoriti rubriku 13,2x?

Evo, otvorio je barba koji trguje za Ingru-gradnju



Danas se prodala Ingrina obveznica po 92,5 Kune !

Odlicno..
znas li po kojim uvjetima, sto jamci sve ta obveznica?
Koliko je nepovoljna ili povoljna za ingru?
Sto ti govori ta cijena od 92,5kn?

[/quote]

ili je možda radi ovoga ? ;

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/ministarstvo-financija-otplatilo-800%2c6-milijuna-eura-za-dospjelu-obveznicu,107326.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Danas se prodala Ingrina obveznica po 92,5 Kune !

Odlicno..
znas li po kojim uvjetima, sto jamci sve ta obveznica?
Koliko je nepovoljna ili povoljna za ingru?
Sto ti govori ta cijena od 92,5kn?

[/quote]

ili je možda radi ovoga ? ;

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/ministarstvo-financija-otplatilo-800%2c6-milijuna-eura-za-dospjelu-obveznicu,107326.html
[/quote]
ne bitno je radi cega je..
Pitao sam te da li znas sto znaci prodaja tih obveznica i znas li detalje te prodaje?
Vidim da si napisao da nisi odavdje?
Kakve to veze ima
Cudi me da te ne smeta sto nisi odavdje pisanje da ingra ide gore na temelju nekakvih jednostavnih oscilatora..
mani se oscilatora, prati trend, ako ne znas drugo.
oscilatori reagiraju na kretanje cijene, a ne cijena na oscilatore

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Nije li Ingragradnja kao INGRINA "kći" osnovana radi kratkoročnih interesa INGRE dd? Nema više potrebe da postoji a dionice koje imaju su dobrodošle za podmirivanja ostalih dugovanja. Dobro njima, dobro nama-dugovi se smanjuju a mi dobivamo jeftine dionice. Nije li to normalan postupak u procesu konsolidacije? Nije li tako? Pravim investitorima nije teško sve to proći i usput dokupiti po bagateli, pa ako bude i po 2 kn. [lol] .

Volio bih da je tako, ali sumnjam.
Jer da je tako onda bi vec sama INGRA d.d. kupovala svoje dionice ili pak clanovi njene uprave licno…
Zar ne?


nevjerojatno kako su neki spremni prodati INGR-inu dionicu bez obzira na cijenu. da se kupnja povuče na 1 kn, mogu se kladiti da bi opet netko stavljao prodaju na 1,49 kn….
baš me zanima dokle će ovo ludilo trajati jer INGRA se trenutno trži na samo 3,3% od svoje maksimalne cijene!
naravno da je onda bila debelo precijenjena, ali sad je debelo podcijenjena jer cijena odgovara stečajnoj cijeni iako Ingra NIJE u stečaju niti postoje naznake da će biti!
dakle, u čemu je stvar?

Burza je špekulativno tržište. To vam puno govori, a kod nas ZSE je 100% špekulativnije nego li što je to normalno, a INGRA je 200% špekulativnija od drugih dionica na ZSE. I onda, ništa nije čudno. Na INGRI se rade VEEEEEEELIKE I(N)GRE. Dobra i pravovremena informacija zlata vrijedi, iako se puno i plaća, ali na kraju svi učesnici zadovoljni. Jedan od tih učesnika će mi dati jedinicu za ovaj post ali neka, samo neka radi ono što mu drugi dopuštaju da radi. Nema ljutiš-sve je to Burza-uzmi ili ostavi, trguj ili odlazi. Nije fer ali je fer, jer su pravila poznata. Nema pravila. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

Dan drugi u ingri -5,92 %

Uvijek isto
Peru likvidnost godinama preko nas…

Ovi iz Ingra-gradnje su se sada istresli i za danas to je to,sada će do 16:00 samo sa sićom popravljati.

New Report

Close