INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Stipe mi se nekao ushodao s Kinezima. Ono, sastaje se s njihovim veleposlanikom, pa onda putuje u Kinu, prije toga Kosoricu o svemu obavjestava…

Sto mislite, stidljivo pitam, koliko je izgledno da se ubacimo u "posao stoljeća" u Crnoj Gori? Jeli to mozda glavna tema razgovora? IGH pada danas na burzi, tko zna mozda njihovi dionicari znaju vise nego mi ovdje o takvim stvarima…

Ja dioničarima instituta pišem da će se svi oni prebacivati na ingru ali oni mi ne vjeruju [smiley]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


@optimist1
ako Ingra uđe u poslove u Libiji neće biti nikakvih problema oko financiranja. najveće udjele u Unicreditu drže Libijci, a vlasnik ZABE je upravo Unicredito [proud]

Unicredit je prošli tjedan zamrznuo prava Libijcima.
http://www.businessweek.com/ap/financialnews/D9LT01CO0.htm



@optimist1
ako Ingra uđe u poslove u Libiji neće biti nikakvih problema oko financiranja. najveće udjele u Unicreditu drže Libijci, a vlasnik ZABE je upravo Unicredito [proud]

Unicredit je prošli tjedan zamrznuo prava Libijcima.
http://www.businessweek.com/ap/financialnews/D9LT01CO0.htm

[/quote]

to je sve privremeno i kratkoga daha, čim gadafi riješi pobunu i zavlada mir, to će biti ukinuto. ali nije poanta uopće u tome, poanta je u neformalnom utjecaju kojeg imaju čak i sada iako im su im glasačka prava zamrznuta. Libija je prebogata naftom čije cijene divljaju i nitko im se ne želi za ozbiljno zamjeriti….a da ne govorim da je libijski kapital već odavna u masi firmi i fondova u svijetu, tako da…..

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...


@optimist1
ako Ingra uđe u poslove u Libiji neće biti nikakvih problema oko financiranja. najveće udjele u Unicreditu drže Libijci, a vlasnik ZABE je upravo Unicredito [proud]

ovakve boleštine nisam očekivao pa ni ovdje na poslovnom
znači s crnim đavlom bi išli da vam digne cijenu

samo što mislim da ne bude ništa od libije još duuuuuuuuuuuuugooooooooooo vremena nikakvog posla
vidim da pametni lupaju po bidu, bolje išta nego ništa

nemam dionice navedene firme ali ih mislim kupiti kad dođu na fer vrijednost

prijatna trgovina

Postanite Eu-robovi

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/O-cemu-ce-Kosor-doista-govoriti-s-Agrokorom-Atlanticom-HT-om?homesrclink=carousel

Rezultat jučerašnjeg sastanka Mesić-Kosor, sad je jasnije da se nešto sprema zbog čega je Meske na vrijeme išao lobirati za Ingru! Moja predpostavka…
Pozdrav strpljivim ulagačima

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



gdje je ona potpora na 13,6?

prebacila se na otpor?
bježte dok nije počelo drugo poluvrijeme u libiji
a onog mesića bi isto trebalo hospitalizirati pa on se takvih gluposti nalaprdao da je to ga ginisa
[/quote]

Ma koje drugo poluvrijeme , i Bengazi je već gotov , još malo pa će ostati samo par desetaka drogiranih pobunjenika , koji će bezglavo lutati po pustinji , a legionari će ih povješati na prvu palmu na koju naiđu.

@Borism
bromm@optimist1
ako Ingra uđe u poslove u Libiji neće biti nikakvih problema oko financiranja. najveće udjele u Unicreditu drže Libijci, a vlasnik ZABE je upravo Unicredito

ovakve boleštine nisam očekivao pa ni ovdje na poslovnom
znači s crnim đavlom bi išli da vam digne cijenu

samo što mislim da ne bude ništa od libije još duuuuuuuuuuuuugooooooooooo vremena nikakvog posla
vidim da pametni lupaju po bidu, bolje išta nego ništa

nemam dionice navedene firme ali ih mislim kupiti kad dođu na fer vrijednost

prijatna trgovina


@Borism

Koje navedene dionice Zabe, Unicredito?? [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!





Ingra d.d. – ukidanje uvrštenja INGR-M-111A

Da čujem dežurne katastrofičare što mogu napisati loše na ovu vijest.


Kolega, za svaki komercijalni zapis se ukida uvršenje nekoliko dana prije dospijeća. Ovaj tu dospijeva 16.3. pa je i logično da se sad ukida uvrštenje.

Što ste vi drugo (dobro ili loše) iščitali iz ove obavijesti?
[/quote]
Ma naravno, dobra nema , samo kad je nešto loše. A recite vi meni kad ste toliko školovani u tom pravcu, što se dešava kada dospijeva??? Što to znači za INGRU. Da li je to samo papirologija ili??? Pa objasnite nam zašto nema ni dobrog ni lošeg??? Hvala.
[/quote]
Nisam rekao ni da je dobro ni da je loše već da se SVAKOM komercijalnom zapisu ukida uvrštenje cca. tjedan dana prije njegovog dospijeća.

A što se tiče moje školovanosti i vašeg neznanja, mislim da sam vam do sada dovoljno pomagao, a nažalost nisam primjetio da ste išta od toga shvatili. Uplatite si neki tečaj ili školu (šta ja znam VERN ili ZŠEM) ili kupite kakvu dobru knjigu o investiranju i pokušajte naučiti nešto.
[/quote]
Dakle, obavijest sa stranice SKDD:
11.03.2011

Poštovani,

u skladu s člankom 96. i 97. Pravila Središnjeg klirinškog depozitarnog društva d.d. (dalje: SKDD) i Odlukom SKDD-a o uključivanju komercijalnih zapisa društva INGRA d.d., OIB: 14049708426 u usluge depozitorija i usluge poravnanja i namire, obavještavamo vas da se:

• KOMERCIJALNI ZAPISI DRUŠTVA INGRA d.d. u iznosu od 367.550,00 EUR

ISIN: HRINGRM204E7 oznake: INGRA-M-204E CFI: DYZUXR

od 11.3.2011. godine uključuju u usluge depozitorija i usluge poravnanja i namire SKDD-a. Komercijalni zapisi će biti konsolidirani s postojećom 13. tranšom izdanja u iznosu od 3.676.000,00 EUR te će činiti integralno izdanje u ukupnom iznosu od 4.043.550,00 EUR s datumom dospijeća 24.1.2012. godine.

Prvi dan trgovanja za koji se namira obavlja u SKDD-u je 11.3.2011. godine.

• KOMERCIJALNI ZAPISA DRUŠTVA INGRA d.d. (15. TRANŠA) u iznosu od 412.743,00 EUR

ISIN: HRINGRM137A7 oznake: INGR-M-137A CFI: DYZUXR

od 11.3.2011. godine uključuju u usluge depozitorija i usluge poravnanja i namire SKDD-a. Datum dospijeća je 16.9.2011. godine.

Prvi dan trgovanja za koji se namira obavlja u SKDD-u je 11.3.2011. godine.

vidim da vam se um potpuno pomračio od ovog pada s 100 kata
pa normalno da sada tražite poslove kod diktatora misleći da će ingru uzeti
samo čisto sumnjam da je mesić sposoban nešto napraviti
mislim da si neće moći priuštiti neovisna nam rh dobivati poslove kod zlotvora i zločinca dok je u ovim pristupnim pregovorima za eu (od kojih ionako neće biti ništa), samo će se vaša agonija produljiti
možda je igi nešto prodao na showu koju haljinu ili bluzu?

Postanite Eu-robovi



@optimist1
ako Ingra uđe u poslove u Libiji neće biti nikakvih problema oko financiranja. najveće udjele u Unicreditu drže Libijci, a vlasnik ZABE je upravo Unicredito [proud]

Unicredit je prošli tjedan zamrznuo prava Libijcima.
http://www.businessweek.com/ap/financialnews/D9LT01CO0.htm

[/quote]

I kakve to veze ima s temom o kreditiranju ?

"Libija ima značajne poslovne i energetskih veza s Italijom." To su zadnje riječi autora teksta na koji se pozivaš, dosado jedna !

Ovo se očita Ingra gradnja i dalje iskrcava !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ako ništa drugo ,zanimljivo vas je čitati,svakojakih ideja i očekivanja ima ,no da ne duljim i dalje se držite podalje od ovakvih dionica dok pozitivne vjesti ne počnu izlaziti na svjetlost dana -pod uvjetom ako ih bude.

Ogromni novci su ovdje izgubljeni,a kako stvari stoje i nastaviti će se gubiti.


….
Ovo se očita Ingra gradnja i dalje iskrcava !

I vec se proslog tjedna iskrcavala.
A zasto, po vama?
Zar to nije i previse cudno da firma sama sebi ne vjeruje, ili?

New Report

Close