INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko je danas potrošio zadnje dionice da dodatno sruši Ingru, ali nema krda da ga slijedi. svima je jasno da je ova cijena kao da je INGRA odavno u stečaju, što nema nikave veze s istinom

Poštovani forumaši, rekli ste da Ingra neće doći na 13 kn??

hmmm…

Što sam vam ja rekao?

gdje je ona potpora na 13,6?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Poštovani forumaši, rekli ste da Ingra neće doći na 13 kn??

hmmm…

Što sam vam ja rekao?

koliko ja vidim, imaš samo 3 posta na forumu, od toga ti je ovo prvi na temi Ingre pa mi nije jasno kad si ti to nama rekao da će Ingra na 13 kn? (istini za volju, još nije ni došla na 13 kn) [yawn] [bye]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

… po mome proračunu ovo bi trebala biti zadnja prilika za jeftini ulaz … (ne samo na INGRI već i na većini dionica CROBEX-a)

… ne navlačim, svatko sam trguje prema svojim odlukama, ovo je samo moje mišljenje…

LP

živi bili...


Poštovani forumaši, rekli ste da Ingra neće doći na 13 kn??

hmmm…

Što sam vam ja rekao?

Ma bravo kolega

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Poštovani forumaši, rekli ste da Ingra neće doći na 13 kn??

hmmm…

Što sam vam ja rekao?

A sta ako padne na 12, 10 ili 5?
Ili pak skoci na 20, 30 ili 50? [proud]

I da znas da mnogima to sto su rekli da nece doci na 13 i nije veliki grijeh…
Ja sam licno mislio da nece nikad ispod 70 kn! [lol]

lp dedo

Stipe mi se nekao ushodao s Kinezima. Ono, sastaje se s njihovim veleposlanikom, pa onda putuje u Kinu, prije toga Kosoricu o svemu obavjestava…

Sto mislite, stidljivo pitam, koliko je izgledno da se ubacimo u "posao stoljeća" u Crnoj Gori? Jeli to mozda glavna tema razgovora? IGH pada danas na burzi, tko zna mozda njihovi dionicari znaju vise nego mi ovdje o takvim stvarima…

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Evo mene po prvi put…nisam još kupovao Ingru, radio sam sa drugim dionicama i nešto uzeo…Slažem se sa ljudima koji smatraju da je Ingra dobra za kupnju ali dugoročno, tako ću i ja brzo po svoj dio?!


Stipe mi se nekao ushodao s Kinezima. Ono, sastaje se s njihovim veleposlanikom, pa onda putuje u Kinu, prije toga Kosoricu o svemu obavjestava…

Sto mislite, stidljivo pitam, koliko je izgledno da se ubacimo u "posao stoljeća" u Crnoj Gori? Jeli to mozda glavna tema razgovora? IGH pada danas na burzi, tko zna mozda njihovi dionicari znaju vise nego mi ovdje o takvim stvarima…

Nemojte otkrivati sve poslove koje čekaju ingru… dosta je ovih 20 što je do sad u pregovorima…pustitie kinu,i crnu goru za drugi krug.

Nego ingra će morat kupit pbz,il zabu da bi mogla isfinancirat sve to.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@optimist1
ako Ingra uđe u poslove u Libiji neće biti nikakvih problema oko financiranja. najveće udjele u Unicreditu drže Libijci, a vlasnik ZABE je upravo Unicredito [proud]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...


gdje je ona potpora na 13,6?

prebacila se na otpor?
bježte dok nije počelo drugo poluvrijeme u libiji
a onog mesića bi isto trebalo hospitalizirati pa on se takvih gluposti nalaprdao da je to ga ginisa

Postanite Eu-robovi

New Report

Close