INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/mesic-i-kosor-razgovarali-o-njegovim-putovanjima-u-kinu-i-kazahstan,107278.html

Strpljen-spašen [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


elTURBINO
Kad vam ingra dojde ispod 10 kuna, bu te vi rekli da bolje da vas je komet strefil, neg vam se ingra poskliznula. a ja budem vaša potpora na 9,99.

A KADA ingra ODE PREKO 50 KN NI KOMET TI NEĆE POMOĆI. Živci će ti naprosto puknuti od bijesa. No ne sikiraj se prodati ću ti ja par komada-humanitarno.


____________________________
____________________________
gospon filijala,
prije će euro na pedeset neg ingra na dvadese, samo gledajte.


http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/mesic-i-kosor-razgovarali-o-njegovim-putovanjima-u-kinu-i-kazahstan,107278.html

Strpljen-spašen [cool]

Ajde da barem netko nešto radi. Možda kroz koju godinu štogod i bude.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ma o kakvom iskrcavanju NATOA u Libiju trabunjate,
Kina I Rusija blokiraju zabranu leta , a gdje onda mogu intervenirati s kopnenim snagama, i SAD je izjavio da bez koncenzus aneće tamo slati trupe..
Opekli se u IRaku i mnogim drugim državama,izginuli Ameri .
zar to Obami sad treba.
Gadafi će za koji dan sve to staviti pod kontrolu jer ovi sa par pušaka ne mogu ništa.
Poznato ej da Gadafi simpatizira ovaj prostor i da je vezan za njega ,te će naše tvrtke sudjelovati u njihovim investicijama i dalje.

Ameri nisu nikog zbombali ima 10 godina. Dug je to period, streljivo skuplja prašinu i mora se uništiti.
Đeneralse svrbe prsti. Ne bi se kladio da ih neće propucati.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/mesic-i-kosor-razgovarali-o-njegovim-putovanjima-u-kinu-i-kazahstan,107278.html

Strpljen-spašen [cool]

nešto će biti od tih mesićevih putovanja,ima odlične veze, zbog toga su ga stavili u NO Ingre! vrijeme je da ingri i dioničarima uzvrati nekim većim poslom [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje



http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/mesic-i-kosor-razgovarali-o-njegovim-putovanjima-u-kinu-i-kazahstan,107278.html

Strpljen-spašen [cool]

nešto će biti od tih mesićevih putovanja,ima odlične veze, zbog toga su ga stavili u NO Ingre! vrijeme je da ingri i dioničarima uzvrati nekim većim poslom [thumbsup]
[/quote]
biće biće al sutra opet tonemo….

Slažem se da bi Libija mogla biti prvi veći posao Ingre vani, Gadafi je gotovo slomio pobunu, naftna postrojenja opet su u funkciji i ubrzo će krenuti obnova Libije. Mesić je u izuzetno dobrim odnosima s Gadafijem i nije ga osuđivao kroz cijelo vrijeme pobune, nego se držao diplomatski suzdržano.

Osim toga, Mesić se jučer sastao s kinsekim veleposlanikom u RH, a ubrzo kreće u gospodarske posjete Kini, Kazahstanu…čak se sastao i s Kosoricom koja mu je dala podršku.

Naravno sve to ne bi bilo toliko značajno za Ingru da Stipe Mesić nije prije nekoliko mjeseci postao predsjednik NO Ingre. sad samo treba zbrojiti 2+2 i….. [cool]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

"sad samo treba zbrojiti 2+2 i….. " u Rvackoj je to 19 jer država odmah uzme 5, 2 ti treba da podmitiš nepotkupljive, još 2 za papire i biljege, pa još 3 za komunalije i ladni pogon dok čekaš da ti dozvole da uzmeš svoje novce i bar još 3 lobiranje raznih vrsta…tako da mislim da bu prošle godine prije nogo kaj Mesić nešto dogovori…a nije sve mlađi [bye] [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


"sad samo treba zbrojiti 2+2 i….. " u Rvackoj je to 19 jer država odmah uzme 5, 2 ti treba da podmitiš nepotkupljive, još 2 za papire i biljege, pa još 3 za komunalije i ladni pogon dok čekaš da ti dozvole da uzmeš svoje novce i bar još 3 lobiranje raznih vrsta…tako da mislim da bu prošle godine prije nogo kaj Mesić nešto dogovori…a nije sve mlađi [bye] [bye]

Ma dakako , a da Juru Radića vide da se šeta u blizini kineskog veleposlanstva , IGH bi danas skočio na 3000 kn , još bi ERSTE objavio target 5700. Dajte ne sramotite se više.

Koliko vas je u ovoj dionici a da vam je danas žao što ste u nju uložili vaš novac.. ?????
Neću postaviti pitanje "jer ste u minusu u ovoj dionici" jer su u minusu trenutno svi koji je imaju.
Sve dionice imaju neke svoje padove ,al ova ingra ovo je slobodan pad!!!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

da dodjete do 50 kuna sto drukate to je samo 276% rasta.
moguce, naravno ali ne tako brzo.
pogotovo ne sa ovim free floatom.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close