INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo malo kupio nakon zadnjeg izlaza 31….vidim ništa novo….na INGRI stanje

-2,18 % [lol]
Sve po starom, al ovo čekam do penzije pozdrav


Na 13,60 se čeka margin. DOGOVORENO? Hmm, pa ti trguj i kupuj. Hoće li proći? Bumo vidli. Kolge, ja sam dugoročni pa se ne žderem kao burekdžije koji već danima plaćaju članarine i prodaju sa minusima. Ja čekam 1-3 godine. pozz svima. Nema ljutiš.

Lijepo je vidjeti kako netko vjeruje da će Ingra još tako dugo postojati



Uskoro će dioničari validusa i đakovštine moći prodavati svoje dionice i kupovati dionice ingre po sistemu jedan za jedan [pray]

ovo je već teška gluparija, uspoređivati VLDS koji ima 2 godine blokiran račun ili DKVS koji je odavna u stečaju s Ingrom koja se financijski konsolidirala i ima značajnu vrijednu imovinu te dobar ugovor sa državom i gradom Zagrebom za korištenje + održavanje Arene
[/quote]
_____________________
pa šta onda već danima, mjesecima i godinama cjenovno samo pad i pada i pada…hajde, objasnite onima koji su, ne tako davno, kupovali ingru po 20 [cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

u prvih 5 kupnji je preko 7000 komada, snažna potpora,što jest-jest!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



Na 13,60 se čeka margin. DOGOVORENO? Hmm, pa ti trguj i kupuj. Hoće li proći? Bumo vidli. Kolge, ja sam dugoročni pa se ne žderem kao burekdžije koji već danima plaćaju članarine i prodaju sa minusima. Ja čekam 1-3 godine. pozz svima. Nema ljutiš.

Lijepo je vidjeti kako netko vjeruje da će Ingra još tako dugo postojati
[/quote]

Ehh sad…, nisam siguran ni da ćeš ti sutra postojati a kamo li INGRA za 1-3 godine. Uglavnom, biti će ljubomornih.

neće uvijek biti ovako.

Evo ispali smo iz Crobex-a 10…sve gore od goreg

http://www.poslovni.hr/vijesti/u-crobex10-ulaze-atlantic-grupa-i-zaba-izlaze-ingra-i-igh-174409.aspx

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


u prvih 5 kupnji je preko 7000 komada, snažna potpora,što jest-jest!

Ma kakva potpora. To je glad za jeftinim dionicama koje "mučenici" MORAJU prodati.

neće uvijek biti ovako.

Ovi iz Ingra Gradnje stvarno imaju municije, istresli još jedan paket od 3.000 komada

@stipe10
a što je ingri ili dioničarima značilo što je ingra bila u crobexu10? [rolleyes] [yawn]

p.s. ima 10.000 komada u prvih 5 kupnji pa tko želi van, samo naprijed

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

…pa istresli još jedan od 7.000 komada

danas na zse
Uvjete za ostanak nisu zadovoljile dionice društva INGRA d.d. i Institut IGH d.d. te se isključuju iz indeksa CROBEX10©. Uvjete za uključenje u CROBEX10© zadovoljile su dionice društva Atlantic grupa d.d. i Zagrebačka banka d.d.
___________________________
hajde, objasnite ljudima zašto ingra izlazi iz mode…sve što nije moderno ide uz diskont 50 do 70% [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



PROŠLA OMBLA


INGRA bi trebala malo u segment promatranja-??? [sad]

kolega, pokušajte dovršiti misao, znam da vam to nije jednostavno, ali možda onda i mi uspijemo shvatiti što želite reći? [rolleyes]
[/quote]

Ako vi ne vidite što se događa onda vam ja nemam šta pisati. Gledajte bolje. Nisam li vam napisao kakav je scenarij DOGOVOREN? Nije danas prvi put. Pa gledajte. Naravno mi tu nemožemo ništa osim kupiti mrvice sa njima zajedno. No ima sve svoje vrijeme. Pozz i uživajte u vikendu.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close