INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


PROŠLA OMBLA

?

???


PROŠLA OMBLA

???

neće uvijek biti ovako.

INGRA bi trebala malo u segment promatranja-??? [sad]

neće uvijek biti ovako.

Trebalo bi Stipu Mesića i Tonća Tadić aposlat u Japan da nabave šta posla Ingri.


INGRA bi trebala malo u segment promatranja-??? [sad]

Imam i ja Ingru, ali tebi je brate ona skroz pomutia um… [bye]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

izgleda da omf opet rasprodaje


PROŠLA OMBLA


INGRA bi trebala malo u segment promatranja-??? [sad]

kolega, pokušajte dovršiti misao, znam da vam to nije jednostavno, ali možda onda i mi uspijemo shvatiti što želite reći? [rolleyes]

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

Prije će Hrvatska u e.u. nego što će ingra posao dobit..

idući tjedan će bit bolje...

Dečki, danas počinje Dove Fashion.hr tako da do ponedjeljka vjerojatno nećemo čuti ništa od Oppenheima. Ipak prioritet ima biznis koji donosi neke prihode.

sjećam se kad sam ht maknuo s gledalice na 190kn a danas gasim ingru sa gledalice iako sam debelo u njoj, i palim je opet za 01.05., možda za praznik rada vidim šta su ti nesposobnjakovići i neradnici uspili napravit


sjećam se kad sam ht maknuo s gledalice na 190kn a danas gasim ingru sa gledalice iako sam debelo u njoj, i palim je opet za 01.05., možda za praznik rada vidim šta su ti nesposobnjakovići i neradnici uspili napravit

na 1.5. mislim da neces vidjeti nista
bolje odi 2 ili 3.5.
navodno imaju poslova ko u priči samo se ne mogu odlučiti koji prije

Postanite Eu-robovi

Na 13,60 se čeka margin. DOGOVORENO? Hmm, pa ti trguj i kupuj. Hoće li proći? Bumo vidli. Kolge, ja sam dugoročni pa se ne žderem kao burekdžije koji već danima plaćaju članarine i prodaju sa minusima. Ja čekam 1-3 godine. pozz svima. Nema ljutiš.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close