INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krenuo je odbijanac prema 14 kn…. [yawn]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Pa tko ovo sad prodaje


krenuo je odbijanac prema 14 kn…. [yawn]

da, tako zvani dead cat bounce

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Uskoro će dioničari validusa i đakovštine moći prodavati svoje dionice i kupovati dionice ingre po sistemu jedan za jedan [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Pa tko ovo sad prodaje

Prodavci… [lol]

A šta ti misliš ko prodaje?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Uskoro će dioničari validusa i đakovštine moći prodavati svoje dionice i kupovati dionice ingre po sistemu jedan za jedan [pray]

ovo je već teška gluparija, uspoređivati VLDS koji ima 2 godine blokiran račun ili DKVS koji je odavna u stečaju s Ingrom koja se financijski konsolidirala i ima značajnu vrijednu imovinu te dobar ugovor sa državom i gradom Zagrebom za korištenje + održavanje Arene

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!




nitko više na da po bidu, presušili margini? [yawn]
morat ćemo naloge dizati iznad 14 kn, izgleda da drugačije ne ide

Već 2 dana o tome pišem, a i crtam na tehničkoj ;
http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3510.aspx

[/quote]
dajte se uozbiljite, ta tehnička analiza koju vi crtate je prvi osnovne o TA
[/quote]

Ovo je moja domena, bolje neznam !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Uskoro će dioničari validusa i đakovštine moći prodavati svoje dionice i kupovati dionice ingre po sistemu jedan za jedan [pray]

Evo i tu drukaš





nitko više na da po bidu, presušili margini? [yawn]
morat ćemo naloge dizati iznad 14 kn, izgleda da drugačije ne ide

Već 2 dana o tome pišem, a i crtam na tehničkoj ;
http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3510.aspx

[/quote]
dajte se uozbiljite, ta tehnička analiza koju vi crtate je prvi osnovne o TA
[/quote]

Ovo je moja domena, bolje neznam !
[/quote]
pošteno napisano
evo jedan savjet
nemojte gledati puno oscilatore, osim kada su izražene divergencije…
Oscilatori prate cijenovni pomak i zakasnjeli su indikatori, oni se formiraju po cijeni a ne cijena po njima..
Pratite trend, to je najjednostavnije i najucinkovitije..
Slobodno se javite na p.m ako imate kakvih pitanja.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ako imate bilo kakva pitanja vezana za grafove, oscilatore, MACD, bolinerg i ostalo…otiđite do foto badrova, tam vas čekaju najmoderniji grafovi u coloru [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

PROŠLA OMBLA

neće uvijek biti ovako.


PROŠLA OMBLA

kud je prošla? ja je nisam vidio…. [yawn]

New Report

Close