INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Puno ljudi je ovdjeušli u ingru i oni koji priznaju i oni koji ne priznaju, pa samo pišu po ovoj temi, iz neznam kojeg razloga a (pre)puni su ingre…Trenutno je ingra čista kocka i svi "PRAVI" investitori se srame ingre pa kenjaju svašta…Vrlo dugoročno na ovim razinama je Ingra jako dobro ulaganje…Oni koji ulažu sredstva za osnovne životne potrebe u burzu mislim da nije uopće mjesto na burzi…a za nas kojima ni 10 godina ne igra ulogu nema veze…Ingra je poslovni subjekt sa velikim iskustvom i know-how-om. Kada krenu investicije dionica ce porasti….To je sigurno…Pozdrav svim vlasnicima INGRe…I onima prikrivenima i onima javnima [smiley] [lol]

Festina lente

E da…ako netko napiše da ingra vrijedi 10-11 ili 8 ili 7 kuna mislim da je potpuno skrenuo s uma…Po tome ne vrijedi ni lipu…BZVZ…A razni tehničari koji smišljaju razna dvostruka, trostruka dna, četverostruka dna, trokute i ostale gluposti…katastrofa u zanjih dva mjeseva nitko nije bio u pravu sto moze pokazati da tehnička analiza baš i nema neke vajde….

Festina lente

Ponovo rasprodaja iz top 10, i to ingra-gradnja, i to najmanje 64.000 kom

te ja pitam, ima Boga, INGRA radi punom parom da nađe posao i to će biti nagrađeno unosnim poslovima, a vrijeme otkucava….
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Arapi-u-Kumrovcu-zele-graditi-hotel-sa-sedam-zvjezdica?homesrclink=carousel

Ingra-gradnja bi valjda znala da je na pomolu neki posao, i ako je veći pa nebi sad rasprodavala po ovim cijenama.
Tako da je sad ušao u top 10 elektroprojekt i ima 207.450 kom, samo nemogu pronaći onaj dokument o dokapitalizaciji, tako da neznam koliko im je po toj osnovi pripalo dionica, neznamo jel su nešto prodavali i oni po ovim cijenama, po meni neopravdano niskim, ali opet tržište pokazuje koliko vrijedi

13,80 je danas opet puklo, očekujem sutra na 13,50 betonsku podlogu i ogromni volumen na toj razini ako se pokrene rasprodaja zbog globalne korekcije, vrijeme je za postepeni ulaz

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


13,80 je danas opet puklo, očekujem sutra na 13,50 betonsku podlogu i ogromni volumen na toj razini ako se pokrene rasprodaja zbog globalne korekcije, vrijeme je za postepeni ulaz

no no up up sutra je petak lp STFACA

samo da sutra ne ode previše up up, jer bi još kupili, a plaća kasni .o) barem još par mjeseci da bude kao danas, pa će INGRAČi gledati Kumrovec sa ovog hotela za par godina,a godine brzo lete i lete..

Keep going!
Meni se nikud ne žuri……..

marcello


samo da sutra ne ode previše up up, jer bi još kupili, a plaća kasni .o) barem još par mjeseci da bude kao danas, pa će INGRAČi gledati Kumrovec sa ovog hotela za par godina,a godine brzo lete i lete..

nećeš valda čekat plaću za dokupit ovaj biser? pa imaš 2 bubrega, jedan ti je dosta, drugi prodaj i kupiš INGR! imaš kuću? prodaj i odi u podstanare a keš uloži u Ingru! imaš i banaka na sve strane, čarapu na glavu i keš ti je pri ruci, i opet naravno sve u Ingru jer što će ti keš dok postoji Ingra! [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Vidim da je Ingra gradnja opet prodala preko 60 tisuća komada.


Vidim da je Ingra gradnja opet prodala preko 60 tisuća komada.

Ingra je prodala po 14kn da ispačenim dioničarima da jeftine dionice,jer oni su to zaslužili.
U biti ovo je velika nagrada za povjerenje u Ingru. I zato ti Ingra HVALA!
Jel to treba gledat na taj način??

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close