INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas crobex +1,39, a Ingra nakon svih poniranja +0,57 ( na prometu 75.000 kn) i likovi na ovom forumu
trube da je to prekretnica.
Sutra, pošto Ameri odvuku burze u crveno bit će Ingre po 13,xx koliko hoćeš.

ameri su završili na nuli, tako da si već u startu fulao…a još da dokažeš vezu INGR sa američkom burzom i dobit ćeš nobela za ekonomiju [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja



Ako je ovo "zdravi rast", kako onda tek izgleda "bolesni"?

Bolesni rast imate na TNSA.
[/quote]

Najbolji primjer bolesnog rasta je na INI

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Evo nekih vijesti…ne možemo više pričati da se ništa ne radi

http://zagorje.com/clanak/8554/pokrenuli-se-vlada-dala-kumrovcu-sportski-centar-u-najam.aspx

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


Većeg "mrcvarenja" od ove daašnje trgovine, dugo ne vidjeh! [yawn]

To je kad nezna bili piškila ili kakila

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Danas crobex +1,39, a Ingra nakon svih poniranja +0,57 ( na prometu 75.000 kn) i likovi na ovom forumu
trube da je to prekretnica.
Sutra, pošto Ameri odvuku burze u crveno bit će Ingre po 13,xx koliko hoćeš.

ameri su završili na nuli, tako da si već u startu fulao…a još da dokažeš vezu INGR sa američkom burzom i dobit ćeš nobela za ekonomiju [yawn]
[/quote]
Ovo danas je bilo bolesno umjetno dizanje burze,a sve zahvaljujuci INI.
Neznam sto bi sutra moglo nastaviti rast.Naprotiv ocekivam sutra pad burze.

Da nebi Rohatinski dignuo ? dajte ljudi moji pun je kufer praznih obecanja i lupanja nekim milijardama.

Nenasjedaju ljudi vise lako na obecanja i luda radovanja

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Na ovoj dionici je potrebno, a više nego na i jednoj drugoj dionici, strpljenje !!!!!!!!!

Cijenu može rušiti samo novi dokap ili nestrpljenje . Puno je novih dionica iz prvog dokapa i oni za sada svtaraju prividno nepremostivi čep.

Dionica je potkupljena i po TA ima zdravi rast .

Valjda preprodana. [embarass]
A dokapitalizacija Loris,imao si 30 postova ponavlajući dokapitalizacija a sad si je kupio,mene je to zabrinulo.

[/quote]

Neki dan mu je TA davala otvoren put do 11kn [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Danas crobex +1,39, a Ingra nakon svih poniranja +0,57 ( na prometu 75.000 kn) i likovi na ovom forumu
trube da je to prekretnica.
Sutra, pošto Ameri odvuku burze u crveno bit će Ingre po 13,xx koliko hoćeš.

Dobro!
[/quote]

[thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Danas crobex +1,39, a Ingra nakon svih poniranja +0,57 ( na prometu 75.000 kn) i likovi na ovom forumu
trube da je to prekretnica.
Sutra, pošto Ameri odvuku burze u crveno bit će Ingre po 13,xx koliko hoćeš.

ameri su završili na nuli, tako da si već u startu fulao…a još da dokažeš vezu INGR sa američkom burzom i dobit ćeš nobela za ekonomiju [yawn]
[/quote]

NYSE Composite Index – 0,17
Nažalost, što se tiče veze INGRe s američkom burzom, tu si jednim djelom u pravu.
Kada su tržišta u rastu naša Ingrica stagnira ili tek sramežljivo pozeleni.
Ali kada se pada, e tada nam nema ravnih.
Lijep, čist i kontinuiran pad, bez većih oscilacija, koji traje doslovno godinama.
I cijelim tim putem prate je drukeri koji viču to je dno i da nemože niže.

Teško je danas naći mjesto na forumu gdje se više jeftino druka nego na ovoj temi.

Zeba@
A zar nije i ovaj vaš komentar neka vrsta druka, ali naravno na dole?


Kada su tržišta u rastu naša Ingrica stagnira ili tek sramežljivo pozeleni.
Ali kada se pada, e tada nam nema ravnih.

za to je do sada bilo puno razloga, firma je bila prezadužena, postojala je opasnost od stečaja, rate kredita za Arenu nisu im plaćali, kooperantima su puno dugovali. dokapom je većia toga riješena, a nakon dokapa prodavali su kooperanti i dioničari koji su to postali silom prilika, a u ovom zadnjem padu od 18 na 14 kn i dosta marginaša koji su neoprezno uletili unutra kod zadnjeg rasta…
sad je to sve uglavnom riješeno! koja bi to dodatna loša vijest mogla doći da sruši Ingru? pa Ingra ima cijenu skoro kao DKVS koji je odavna u stečaju i koji praktički više nema imovine! pogledaj malo imovinu Ingre, od Lapada, Arene, zemljišta, pa ćeš vidjeti i drugu stranu medalje jer nije istina ono što bi ti želio, nego ono što jest!
naravno da će špekulanti poput tebe pokušati srušiti još malo Ingru ispod 14 kn, ali jeidno što će postići je da će ostati bez dionica na potezu 13,50-14 kn jer ingra već sad ima cijenu kao da je u stečaju, a daaaaleko je od toga!


I cijelim tim putem prate je drukeri koji viču to je dno i da nemože niže.
Teško je danas naći mjesto na forumu gdje se više jeftino druka nego na ovoj temi.

slažem se za drukere, ali kao što ih ima za UP, još više ima ih za dolje (ti si također u toj skupini)

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica



Kada su tržišta u rastu naša Ingrica stagnira ili tek sramežljivo pozeleni.
Ali kada se pada, e tada nam nema ravnih.

za to je do sada bilo puno razloga, firma je bila prezadužena, postojala je opasnost od stečaja, rate kredita za Arenu nisu im plaćali, kooperantima su puno dugovali. dokapom je većia toga riješena, a nakon dokapa prodavali su kooperanti i dioničari koji su to postali silom prilika, a u ovom zadnjem padu od 18 na 14 kn i dosta marginaša koji su neoprezno uletili unutra kod zadnjeg rasta…
sad je to sve uglavnom riješeno! koja bi to dodatna loša vijest mogla doći da sruši Ingru? pa Ingra ima cijenu skoro kao DKVS koji je odavna u stečaju i koji praktički više nema imovine! pogledaj malo imovinu Ingre, od Lapada, Arene, zemljišta, pa ćeš vidjeti i drugu stranu medalje jer nije istina ono što bi ti želio, nego ono što jest!
naravno da će špekulanti poput tebe pokušati srušiti još malo Ingru ispod 14 kn, ali jeidno što će postići je da će ostati bez dionica na potezu 13,50-14 kn jer ingra već sad ima cijenu kao da je u stečaju, a daaaaleko je od toga!


I cijelim tim putem prate je drukeri koji viču to je dno i da nemože niže.
Teško je danas naći mjesto na forumu gdje se više jeftino druka nego na ovoj temi.

slažem se za drukere, ali kao što ih ima za UP, još više ima ih za dolje (ti si također u toj skupini)
[/quote]

Pa moglo bi je štošta rušiti… recimo novi debt to ekviti swap jer Ingra i dalje nema kešflou iz kojeg more finansirat tekuće poslovanje i uredno servisirat obaveze na dulji rok (a kao šta vidimo prodaja stanova baš i ne ide), pa onda negativan snetimenat na celom marketu, pa pojava nekih kostura iz ormana u vidu nekih nerešenih dugova iz historije, pa krdo marginaša i ostalih ulagača koji će jednostavno polako gubiti strplenje ako se ništa skoro ne pokrene (a kamate idu…), pa recimo teoretski (iako to stvarno ne očekujem) uvodjenje šortiranja akcija na marketu i sl.

More da nabrojiš valda 100 razloga, naravno more da nabrajaš i one suprotne… samo ti nikako da se dogode, a vreme brzo curi, a strplenja čini mi se sva manje. Možda je i to razlog ovako slabih volumena i ceđenja cene ispod prethodnog dna. Ova je akcija i longterm i šortterm i dalje u dauntrendu i na čemu bi sad mi trebali graditi neki optimisam?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


sve se odradjuje ko urica …

… sada samo lagano i polako…ne treba se prebrzo umoriti

LP

P.S. Potražite Kostolany-jevo jaje na netu, gdje smi mi sada ? 😉

u tavici?jaje na oko?
nhf al na ovakve postove mi samo ovo dolazi

btw i danas su prosvjedi u 18 na cvjetnom trgu

Postanite Eu-robovi

New Report

Close