INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega fotije,

opet vi s kritikama bez osnove, dali ste ovisni o frckavom ili ste samo prepamatni kao on ?

napisati ću ja vama što tražiti, ali dajte vi prvo napišite šišmiš malim slovima na ćirilici .

Vidjeti ćemo narednih dana tko je u pravu !

Kako su kritke bez osnove kad ne poznaš terminologiju? Sam sebe diskredituješ sopstvenim pisanjem ovde. Ja nisam ulazio u tvoje procene jer na osnovu korištenja te i takve termionologije ja ne razumem šta ti tačno oćeš kasti… iako imam ideju i sliku toga o čemu pričaš.

Zato kolega, lepo svesku u ruke, pa malo pročitati o najosnovnijim osnovama TA čistam da usvojite terminologiju te da ostali učesnici ovih raspri znaju o čemu vi tačno pričate. Lep pozdrav.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



Na ovoj dionici je potrebno, a više nego na i jednoj drugoj dionici, strpljenje !!!!!!!!!

Cijenu može rušiti samo novi dokap ili nestrpljenje . Puno je novih dionica iz prvog dokapa i oni za sada svtaraju prividno nepremostivi čep.

Dionica je potkupljena i po TA ima zdravi rast .


Šta to znači da je potkupljena?
[/quote]
To znači da se em radi o dionici građevinske firme, em u Nadzornom odboru ima političare.
Ta kombinacija automatski čini dionicu potkupljenom.

kolega fotije,
do 2007 ste pisali sve na HR jeziku bez greške, a sada ekavicu forsirate. Vaše pravo !
ali,
Bar budite korektni i kada nemate argumenata nemojte druge napadati za temin koji koriste, a smisao definicije je jasan. Da li je toliko bitno da ustanovima dali je čaša polupuna ili poluprazna ?

Ingra je potkupljena ili preprodana, ako vam je lakše, a to je prema praski znak za rast dionice, bar na većini dionica.

Odjavljujem se iz ove teme danas, pozdrav !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.





Ingra d.d. – ukidanje uvrštenja INGR-M-111A

Da čujem dežurne katastrofičare što mogu napisati loše na ovu vijest.


Kolega, za svaki komercijalni zapis se ukida uvršenje nekoliko dana prije dospijeća. Ovaj tu dospijeva 16.3. pa je i logično da se sad ukida uvrštenje.

Što ste vi drugo (dobro ili loše) iščitali iz ove obavijesti?
[/quote]
Ma naravno, dobra nema , samo kad je nešto loše. A recite vi meni kad ste toliko školovani u tom pravcu, što se dešava kada dospijeva??? Što to znači za INGRU. Da li je to samo papirologija ili??? Pa objasnite nam zašto nema ni dobrog ni lošeg??? Hvala.
[/quote]
Nisam rekao ni da je dobro ni da je loše već da se SVAKOM komercijalnom zapisu ukida uvrštenje cca. tjedan dana prije njegovog dospijeća.

A što se tiče moje školovanosti i vašeg neznanja, mislim da sam vam do sada dovoljno pomagao, a nažalost nisam primjetio da ste išta od toga shvatili. Uplatite si neki tečaj ili školu (šta ja znam VERN ili ZŠEM) ili kupite kakvu dobru knjigu o investiranju i pokušajte naučiti nešto.
[/quote]

Ako vidite upitnike na kraju rečenice onda to znači da sam vas nešto pitao, jeli tako, no nisam dobio odgovor. To se ponavlja već nekoliko puta. Pa kako onda da naučim kada izbjegavate odgovor. Hvala još jednom iako još nisam dobio odgovor a očekujem-da naučim nešto.

neće uvijek biti ovako.


kolega fotije,
do 2007 ste pisali sve na HR jeziku bez greške, a sada ekavicu forsirate. Vaše pravo !
ali,
Bar budite korektni i kada nemate argumenata nemojte druge napadati za temin koji koriste, a smisao definicije je jasan. Da li je toliko bitno da ustanovima dali je čaša polupuna ili poluprazna ?

Ingra je potkupljena ili preprodana, ako vam je lakše, a to je prema praski znak za rast dionice, bar na većini dionica.

Odjavljujem se iz ove teme danas, pozdrav !

Čoeče nemoj bre da se ljutiš…
[lol]

Ne more biti kako ste vi kazli, jer to proizlazi iz engleske terminologije: overbought i oversold

No nema veze, neka bude i potkupljena ako je vama tako lakše, al to mi onda komplikuje pisanje jer sad moram da prevodim svaki post i na jednu (internasionalnu) i na drugu terminologiju (tzv. "po Lorisu", a semantički je to jedno te isto… al neće biti neki problem… [lol]

Lep pozdrav kolega i nedajte se smesti… pogotovo ne sopstvenim jezikom.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Većeg "mrcvarenja" od ove daašnje trgovine, dugo ne vidjeh! [yawn]

sve se odradjuje ko urica …

… sada samo lagano i polako…ne treba se prebrzo umoriti

LP

P.S. Potražite Kostolany-jevo jaje na netu, gdje smi mi sada ? 😉

živi bili...


Većeg "mrcvarenja" od ove daašnje trgovine, dugo ne vidjeh! [yawn]

A to nije dobar signal… kad raja praktično na suportu nema želje da kupuje akcije… nizak volumen more da znači pad interesa, nevoljkost ulagača i moguće odustajanje od budućeg ulaganja ovu hartiju. Međutoa, i ne mora da znači ništa… obzirom da je likvidnost poslednjih dana na celom marketu dosta slaba.

A tu bi kurbin pir mogli da odigraju svestki marketi jer ako oni krenu da se koriguju, isti bi talas mogao da zadesi i lokalni market. No dok je god Krobeks izmedju 2.200 (2.190) – 2.300 (2.320) poena, neće se zbivati bog zna šta s marketom, no to opet ponavljam, ne znači da pojedine akcije neće nastaviti dosadašnjim dobrim ili lošim trendovima.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Na ovoj dionici je potrebno, a više nego na i jednoj drugoj dionici, strpljenje !!!!!!!!!

Cijenu može rušiti samo novi dokap ili nestrpljenje . Puno je novih dionica iz prvog dokapa i oni za sada svtaraju prividno nepremostivi čep.

Dionica je potkupljena i po TA ima zdravi rast .

Valjda preprodana. [embarass]
A dokapitalizacija Loris,imao si 30 postova ponavlajući dokapitalizacija a sad si je kupio,mene je to zabrinulo.

bit će bolje................

možda u Ingri čekaju ovo:

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=107794&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=a60883444d

Danas crobex +1,39, a Ingra nakon svih poniranja +0,57 ( na prometu 75.000 kn) i likovi na ovom forumu
trube da je to prekretnica.
Sutra, pošto Ameri odvuku burze u crveno bit će Ingre po 13,xx koliko hoćeš.


Danas crobex +1,39, a Ingra nakon svih poniranja +0,57 ( na prometu 75.000 kn) i likovi na ovom forumu
trube da je to prekretnica.
Sutra, pošto Ameri odvuku burze u crveno bit će Ingre po 13,xx koliko hoćeš.

Dobro!

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

New Report

Close