INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ingra d.d. – ukidanje uvrštenja INGR-M-111A

Da čujem dežurne katastrofičare što mogu napisati loše na ovu vijest.

loše je jedino to što nitko više ne da po 14 kn, danima se liparim i preskačem na kupnji, skinem kad se pojavi neka sića na 14 kn i to je to. planiram po 14 kn malo jače popuniti portfelj ingrom, ali ne volim skidati s prodaje, pa zato tko želi van neka lupi lijepo po kupnji i riješi se muke [thumbsup]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

i ja bi još koju tisućicu po 13,79 i nešto sitno malo prije ali neda nitko. Netreba se gurati, osim ako krene po bidu onda treba lupati. Sutra, ako bude isto ovako poslije podne idemo po asku do 14,50. Valjda će biti prodavača.

neće uvijek biti ovako.


Ingra d.d. – ukidanje uvrštenja INGR-M-111A

Da čujem dežurne katastrofičare što mogu napisati loše na ovu vijest.


Kolega, za svaki komercijalni zapis se ukida uvršenje nekoliko dana prije dospijeća. Ovaj tu dospijeva 16.3. pa je i logično da se sad ukida uvrštenje.

Što ste vi drugo (dobro ili loše) iščitali iz ove obavijesti?



Ingra d.d. – ukidanje uvrštenja INGR-M-111A

Da čujem dežurne katastrofičare što mogu napisati loše na ovu vijest.


Kolega, za svaki komercijalni zapis se ukida uvršenje nekoliko dana prije dospijeća. Ovaj tu dospijeva 16.3. pa je i logično da se sad ukida uvrštenje.

Što ste vi drugo (dobro ili loše) iščitali iz ove obavijesti?
[/quote]

Nemoj tako, a čoeku se već oči iskočile iz duplji od sreće…. pomislija da je konačno u pravu…
[lol]

A ionako znaš da je na Ingri sve super, samo eto nas šačica glupaka tu povazdan nešta leleče ne bi li kobajagi omastili brk po ovim "smešnim" cenama…

Zapravo je ovo postala zvečka za razbijanje, kupovina oko suporta, prodaja na rezistant lajnu, 20 odsto maksimalno gore dolje i to je to… za burek kako bi kazli. No, u poslednje vreme izgleda da je ta strategija malko omanula… pa otud valda nestrpljenje i nervosa. [lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Ne možeš ovdi više ni trejdat , prodaš na 14 , a ono čeka još 20000 komada do 13,79 , pa se ti gužvaj i priskači s njima za par lipa.



Ingra d.d. – ukidanje uvrštenja INGR-M-111A

Da čujem dežurne katastrofičare što mogu napisati loše na ovu vijest.


Kolega, za svaki komercijalni zapis se ukida uvršenje nekoliko dana prije dospijeća. Ovaj tu dospijeva 16.3. pa je i logično da se sad ukida uvrštenje.

Što ste vi drugo (dobro ili loše) iščitali iz ove obavijesti?
[/quote]

Ma naravno, dobra nema , samo kad je nešto loše. A recite vi meni kad ste toliko školovani u tom pravcu, što se dešava kada dospijeva??? Što to znači za INGRU. Da li je to samo papirologija ili??? Pa objasnite nam zašto nema ni dobrog ni lošeg??? Hvala.

neće uvijek biti ovako.

Na ovoj dionici je potrebno, a više nego na i jednoj drugoj dionici, strpljenje !!!!!!!!!

Cijenu može rušiti samo novi dokap ili nestrpljenje . Puno je novih dionica iz prvog dokapa i oni za sada svtaraju prividno nepremostivi čep.

Dionica je potkupljena i po TA ima zdravi rast .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ako je ovo "zdravi rast", kako onda tek izgleda "bolesni"?


Ako je ovo "zdravi rast", kako onda tek izgleda "bolesni"?

Bolesni rast imate na TNSA.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Na ovoj dionici je potrebno, a više nego na i jednoj drugoj dionici, strpljenje !!!!!!!!!

Cijenu može rušiti samo novi dokap ili nestrpljenje . Puno je novih dionica iz prvog dokapa i oni za sada svtaraju prividno nepremostivi čep.

Dionica je potkupljena i po TA ima zdravi rast .

Šta to znači da je potkupljena?

More biti prekupljena ili preprodata…. nikako potkupljena??? Ili je to neka ovdašnja terminologija za tehničku?

Ili je to opet ispad na tragu "volumena kotizacije"? [lol]

E moj Loris, svesku u ruke i još jedamput utvrdit osnovne pojmove…

Ako je i potkupljena, kako po TA more da ima zdravi rast?

Možda si hteo reći da je preprodata i da se mota oko suportlajna pa da ti očekuješ da će odande da se odbije prema gore… al ovo šta ti pišeš, nema veze s vezom… I "Zdravi rast"… ajd nam daj i primer nezdravog… [lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

kolega fotije,

opet vi s kritikama bez osnove, dali ste ovisni o frckavom ili ste samo prepamatni kao on ?

napisati ću ja vama što tražiti, ali dajte vi prvo napišite šišmiš malim slovima na ćirilici .

Vidjeti ćemo narednih dana tko je u pravu !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Ingra d.d. – ukidanje uvrštenja INGR-M-111A

Da čujem dežurne katastrofičare što mogu napisati loše na ovu vijest.


Kolega, za svaki komercijalni zapis se ukida uvršenje nekoliko dana prije dospijeća. Ovaj tu dospijeva 16.3. pa je i logično da se sad ukida uvrštenje.

Što ste vi drugo (dobro ili loše) iščitali iz ove obavijesti?
[/quote]
Ma naravno, dobra nema , samo kad je nešto loše. A recite vi meni kad ste toliko školovani u tom pravcu, što se dešava kada dospijeva??? Što to znači za INGRU. Da li je to samo papirologija ili??? Pa objasnite nam zašto nema ni dobrog ni lošeg??? Hvala.
[/quote]
Nisam rekao ni da je dobro ni da je loše već da se SVAKOM komercijalnom zapisu ukida uvrštenje cca. tjedan dana prije njegovog dospijeća.

A što se tiče moje školovanosti i vašeg neznanja, mislim da sam vam do sada dovoljno pomagao, a nažalost nisam primjetio da ste išta od toga shvatili. Uplatite si neki tečaj ili školu (šta ja znam VERN ili ZŠEM) ili kupite kakvu dobru knjigu o investiranju i pokušajte naučiti nešto.

New Report

Close