INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

očito Ingra nema snage za skok preko 15 kn, možda samo na kratko s nekom malom količinom.
problem: mnogi su se opet nakrcali "super jeftinih" dionica po 14,xx kn, ali to je dvsojekli mač jer kad opet krene pad tržišta ti isti će prvi tući po kupnji po načelu "daj što daš"

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!



Tako je jasno da prodaju sami sebi i koga uspiju navuć, jel samo manijak može prodavat po ovim cijenama.

Kolega ovaj put neće ići .

Svi TA pokazatelji govore o većoj korekciji na 11 Kuna, čak, i ta za sada !
Dodatno dionicu opterečuje novi dokap koji spremaju, pa nemožemo govoriti o nekakvoj igri .
Problem je što nema potpore, a i kako da je bude ?
[/quote]

Na ovoj dionici se igraju igre i tako već 2 godine tako da se slažem s kolegom S400 da samo manijaci mogu igračima dopuštati da zarađuju silne pare!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Na sastanju sa srbima nije bilo Vijadukta i Ingre:
Vijadukt ima posao u Rusiji, dobio je posao u LKRI, a imao je i mastan posao u Libiji koji je samo djelomično završen. Ovo sve navodim zato što očigledno ni Vijaduktu,a ni Ingri, ovako nešto nije potrebno.
Ingru očekuje posao u Rusiji, rečeno je da se početak planira u proljeće, ali nitko nije precizirao vrijednost posla.
Vaš linkTako bi se u pratećim poslovima uključili, primjerice, Elka, Tehnika, Končar Transformatori…
Gradnja tih objekata počet će, prema planovima, u proljeće, što je ostvarivo s obzirom na to da su zemljište i građevinska dozvola osigurani.
Glavni izvođač radova bila bi Ingra.

Zašto bi išli grupno i borili se za mrvice, ako mogu biti glavni,a drugima dati mrvice

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Na sastanju sa srbima nije bilo Vijadukta i Ingre:
Vijadukt ima posao u Rusiji, dobio je posao u LKRI, a imao je i mastan posao u Libiji koji je samo djelomično završen. Ovo sve navodim zato što očigledno ni Vijaduktu,a ni Ingri, ovako nešto nije potrebno.
Ingru očekuje posao u Rusiji, rečeno je da se početak planira u proljeće, ali nitko nije precizirao vrijednost posla.
Vaš linkTako bi se u pratećim poslovima uključili, primjerice, Elka, Tehnika, Končar Transformatori…
Gradnja tih objekata počet će, prema planovima, u proljeće, što je ostvarivo s obzirom na to da su zemljište i građevinska dozvola osigurani.
Glavni izvođač radova bila bi Ingra.

Zašto bi išli grupno i borili se za mrvice, ako mogu biti glavni,a drugima dati mrvice

Od mene jedino možete dobiti 100-tku [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

i od mene, hoće li već jednom doći jedna pozitivna vijest na ingri

Možda je bolje da su rekli da će možda u stečaj, pa kad bi ga izbjegli onda bi dionica skočila 150%, nešto kao VLDS. Uopće ne vidim razloga za ovako nisku cijenu ingre, pa ovo je blizu povijesnog minimuma, stvarno se svašta radi od ove dionice.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Dragi kolega, cijenim entuzijazam jer sam i sam dioničar, ali ipak treba pokušati objektivno sagledati neke stvari:


A ovi koji prgovaraju i misle da cijena dionice ovisi samo o dobivanju poslova, evo vam pa pogledajte DLKV.

Cijena dionica jaaaako puno ovisi o dobivanju poslova. Da budem točniji – o bilo kakvim informacijama! Nije dobro pokušavati dokazati svoju poantu sa izdvojenim primjerima. Ali ako ćemo se baš držati Dalekovoda imam pitanje za Vas. Koliko je D rastao sa svakim objavljenim poslom? Ne znate? Provjerite. Znate? Nemojte zavaravati ljude. Otprilike bi mogli reći da su završili na NULI. Ingra? Poslovi? Ništa. Izvještaj? debeli minus. Rezultat? 14.50. Objektivno? Mislim da je…
Naravno, želio sam pokazati poantu na iznimci koja potvrđuje pravilo.. Ostatak i sami znate da ne nabrajam: viro / izvoz / rast, ernt / rezultati / dividenda / rast, jebeni staklenici / dokap / rast, itd. itd… svaki rast (ili neobjektivan pad ht) je bio vezan da puno više informacija od samog izvještaja.. TO (info) je ono što fali Ingri..


Mi mali možemo pjevati borbene i pogađati što je njima u kojem trenutku na pameti.

Na žalost, na ovom forumu se ništa drugo i ne događa. Na moju veliku žalost, sve se svodi o na standardno hvalisanje tko je kupio jeftinije, a tko skuplje, tko ima bolje "informaciju", a tko živi u "neznanju".. Svi mi moramo priznati da NITKO ovdje nema pojma što se događa i kakvi poslovi su na vidiku. Valja raspoznati što su želje, a što će se MOŽDA (daj Bog) desiti jer ovog trenutka NIŠTA NE POSTOJI – EKVIVALENT 14.69 (kraj radnog dana). Već sam se osvrnuo na REALNE izglede za dobijanje posla – SRAMOTA od izjave (mislim na Izvještaj, za one koji ne znaju).

Izvinjavam se na malo dužem postu, ali apeliram na sve koji su dioničari Ingre: suzdržite se komentara tipa – Vidjet ćeš ti kad Ingra bude na.., Neka Vam bude žao što prodajete po…, Mesić u Libiji razgovara…, Turska / Ruska / Kurdska.. oblast samo što nije…, Koja budala sad prodaje… itd, itd… Bojim se da takve rečenice i potiču od "burkdžija", a ne od normalnih dioničara. Ja se smatram jednim od takvih i fascinira me razina razgovora o predmetnoj dionici. Tako može rezonirat jedino onaj kojem je u interesu zaradit na kratke staze iliti burekdžija. Naravno, nemam ništa protiv takvih ( i sam znam povremeno djelavat na takav način), ali molim Vas da se suzdržite od komentara na ovom forumu. Tu ne mislim na tebe Medigo – samo koristim tvoju konstataciju (mada i ti malo previše pjevaš borbene [thumbsup] )
Uostalom, ne znam čemu taj posprdni naziv burkdžija. Naravno da je svakom krivo što ne uhvati priliku kada ima osjećaj (kao i ja osobno sa ERNT, KSST, INA i sl.), ali ne mora svoje frustracije ispoljavat ovdje. Tko ne bi zamijenio npr. 2000 INGR za npr. 2050 INGR? Ili tko ne bi prodao 2000 INGR pa poslije toga plati režije i kupio – 2000 INGR? Prestanimo bit licemjeri i pokrimo se ušima.. Uključujući mene… Dionica ( čitaj: Uprava) samu sebe ruši – NE preprodavači pred kinom i stadionom..

Zdravi i veseli bili…

http://www.2shared.com/photo/8Jjl6grU/stanje_ingre.html?
Evo dokaz da sam kupovao INGRu po 53 kune i kasnije nadokupio pa mi je prosjek 45 kuna, te mislim da imam pravo komentirati svoje vlasništvo, a ne kao kolega fotije i drugi koji su ovdje iz neiskrenih razloga.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

A ti si iz iskrenih? Povazdan zajebaješ ovde ljude sa nepostojećim poslovima…

More će drug Mesoje i štirkani Maneken u Libiji da izgrade čardak ni na nebu ni na zemlji… ili možda Potemkinov grad "Gadafi-city"…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Ja ne spominjem nepostojeće poslove već samo spominjem HE Ombla koja je vrlo izgledan posao jer je INGRA radila HE LEŠĆE iste snage, pa će imati reference i VRLO veliki izgled za dobivanje posla. Sve što sam rekao je istina , Arena, reprogram dugova, smanjivanje obveza , kolega Perilja je detaljno obrazložio stavke bilance i zaključak je da je BV 37 kn. To su činjenice, a ovo šta to govoriš je samo sprdnja sa ovim forumom i jedno bezobrazno pojavljivanje na temi koja te kao ne zanima bez ikakvih argumenata.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Pa zar još nije objavljen posao na Kosovu?


Pa zar još nije objavljen posao na Kosovu?

link?

New Report

Close