INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel bivši predsednik ugovorio posao u Libiji? Kad stižu sretne vesti u Zagreb, u koliko časova danas?

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/libija-vojska-bombardira-gradove-pilote-zbog-toga-bjeze-na-maltu.html

http://www.business.hr/hr/Komentari-i-analize/Politika/Komentar-Prioriteti-poduzetnika-Mesica-ljudi-ginu-ali-biznis-je-biznis

Možda polako stiže vreme da se bivši premijer i bivši predsednik uskoro i malo podruže u novoj residenciji na kraju grada. Barem da zajedno odigraju fudbal protiv tamošnjeg Podravkina tima na čelu s Marincem i Polančecom.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

patke…pačići ili istina, što kažete, vidite li ingu u nekom od ovih poslova?…Vaš link


22.02.2012

Provedena još jedna dokapitalizacija.izlazi godišnje izvješće,ingra -80miliona kuna.. cijena 9kn a 1000vjernih forumaša još uvijek čeka da Opi objavi neki veći posao da cijena skoči barem 300%..
nadam se da griješim..al kako se stvari odvijaju,nismo daleko od toga.

22.02.2012.

izlazi godišnje izvješće,ingra +180miliona kuna.. cijena 90kn a 10vjernih forumaša još uvijek čeka da se frckavi ,optimist1,2 ,3… i ekipa opamete i da konačno shvate da cijena neće pasti 300% pa da se konačno nakrcaju…
nadam se da ne griješim..al kako se stvari odvijaju,nismo daleko od toga.

neće uvijek biti ovako.

@ megido

cijena ne može pasti 300% [bye]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



22.02.2012

Provedena još jedna dokapitalizacija.izlazi godišnje izvješće,ingra -80miliona kuna.. cijena 9kn a 1000vjernih forumaša još uvijek čeka da Opi objavi neki veći posao da cijena skoči barem 300%..
nadam se da griješim..al kako se stvari odvijaju,nismo daleko od toga.


22.02.2012.

izlazi godišnje izvješće,ingra +180miliona kuna.. cijena 90kn a 10vjernih forumaša još uvijek čeka da se frckavi ,optimist1,2 ,3… i ekipa opamete i da konačno shvate da cijena neće pasti 300% pa da se konačno nakrcaju…
nadam se da ne griješim..al kako se stvari odvijaju,nismo daleko od toga.
[/quote]
Ma što bi ti griješo? Uostalom, pa kad si ti zadnji put pogriješio?


Slabo nešto ide ovo navlačenje na masovnu prodaju. Ili je navlakač burekmajstor pa mu dosta i za burek. Ali ne bih rekao da bi toliko riskirao za burek. Ovaj je mako veći meštar, ali mu ne ide po planu. [yawn].

Ipak bi se ispravio malo. Rizik mu se danas isplatio. Žrtvovao je par tisućica i riskirao 16 000 ali je ipak ispod 15 prikupio novih cca 10 000kom. ČESTITAM kao i malim kupcima koji su se šlepali uz njega na kupnji. A i prodavačima ću se obratiti uskoro. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


@ megido

cijena ne može pasti 300% [bye]


Jaoooooo, pa znam, ali svatko može pretjerivati pa i ja, zar ne… [lol] .

neće uvijek biti ovako.




22.02.2012

Provedena još jedna dokapitalizacija.izlazi godišnje izvješće,ingra -80miliona kuna.. cijena 9kn a 1000vjernih forumaša još uvijek čeka da Opi objavi neki veći posao da cijena skoči barem 300%..
nadam se da griješim..al kako se stvari odvijaju,nismo daleko od toga.


22.02.2012.

izlazi godišnje izvješće,ingra +180miliona kuna.. cijena 90kn a 10vjernih forumaša još uvijek čeka da se frckavi ,optimist1,2 ,3… i ekipa opamete i da konačno shvate da cijena neće pasti 300% pa da se konačno nakrcaju…
nadam se da ne griješim..al kako se stvari odvijaju,nismo daleko od toga.
[/quote]
Ma što bi ti griješo? Uostalom, pa kad si ti zadnji put pogriješio?
[/quote]

Kada sam pisao post mislio sam da će biti krcat jedinicama…i …NISAM POGRIJEŠIO. Eto to je bio zadnji put. Zadovoljan? [lol]

neće uvijek biti ovako.


šta je sa onim vrijeme je isteklo tik tak x4 ?

Zbog ovih nemira u Libiji dobili ste još malo vremena za ukrcaj, tamo leži siguran nadasve skupocjen posao na koji treba samo staviti paraf!
Srpljen-spašen [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



šta je sa onim vrijeme je isteklo tik tak x4 ?

Zbog ovih nemira u Libiji dobili ste još malo vremena za ukrcaj, tamo leži siguran nadasve skupocjen posao na koji treba samo staviti paraf!
Srpljen-spašen [thumbsup]
[/quote]
Ajme, pa već si dosadan i bogu i vragu sa tim najavama, i to sa tko zna koliko nickova.
Koliko se sjećam to traje od nekih 40kn, a cijena pada, pada, pada… [yawn]
Predlažem da smanjiš te silne najave dobrih vijesti možda cijena krene gore.. [rolleyes]



šta je sa onim vrijeme je isteklo tik tak x4 ?

Zbog ovih nemira u Libiji dobili ste još malo vremena za ukrcaj, tamo leži siguran nadasve skupocjen posao na koji treba samo staviti paraf!
Srpljen-spašen [thumbsup]
[/quote]
ja sam kolega strpljen sa 32 kn i izgleda da sam spašen, strpit
ću se još do 10 kn jer to ide još dole.
Prodaja je prejaka da bi se održali u narednom perijodu na cijeni
od 15 kn.

Lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

kakva firma gdje lik koji je u nadzornom odboru kaže da ide sklapati poslove
umjesto da je dao svoju godišnju plaću da ove naše jadnike izvuče iz pustinje

jadna li nam majka s takvim bizmismenima

Postanite Eu-robovi

New Report

Close