INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slabo nešto ide ovo navlačenje na masovnu prodaju. Ili je navlakač burekmajstor pa mu dosta i za burek. Ali ne bih rekao da bi toliko riskirao za burek. Ovaj je mako veći meštar, ali mu ne ide po planu. [yawn].

neće uvijek biti ovako.


Slabo nešto ide ovo navlačenje na masovnu prodaju. Ili je navlakač burekmajstor pa mu dosta i za burek. Ali ne bih rekao da bi toliko riskirao za burek. Ovaj je mako veći meštar, ali mu ne ide po planu. [yawn].

ali zato kupnja rastura i dere ask da se sve praši? [lol] [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

15000 komada na prodaji od 15 … 15000 komada na kupnji od 14.50-14.56, uopće nisu očiti.. ista banda garant ! 🙂

Mislim da je vrijeme za shopping opet :))

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

sta je sa sastankom u Srbiji, kad ce objava dogovora?

Nemojte se zavarati…ide to slijedecih dana ispod 13 kn.
Prodaja je prejaka da ostane na ovom nivou cijena

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

šta je sa onim vrijeme je isteklo tik tak x4 ?

nema sanse ispod 13 kn… osim eventualne pojave nekih izvanrednih losih vijesti


šta je sa onim vrijeme je isteklo tik tak x4 ?

Pa to nam je plasirao kolega BigBoss (na drugom forumu je dobio nadimak BigGolIBos).
Ne znam što je bilo s tim njegovim otkucavanjem. Čini mi se da je spominjao i neku srijedu.

22.02.2012

Provedena još jedna dokapitalizacija.izlazi godišnje izvješće,ingra -80miliona kuna.. cijena 9kn a 1000vjernih forumaša još uvijek čeka da Opi objavi neki veći posao da cijena skoči barem 300%..
nadam se da griješim..al kako se stvari odvijaju,nismo daleko od toga.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Jedino bitno su dvije stvari:

1. Tvrtka je propala (ne postoji više) – nebitno kolika je sada cijena dionice
2. Tvrtke nije propala (ostvaruje prihode, dobit) – nebitno kolika je sada cijena dionice

Znači, javite se svi za 10 godina.


Nemojte se zavarati…ide to slijedecih dana ispod 13 kn.
Prodaja je prejaka da ostane na ovom nivou cijena

lp



nema sanse ispod 13 kn… osim eventualne pojave nekih izvanrednih losih vijesti

evo jedan spomene 13 kn…i krene prica….sad ce jos 10 postova…ide na 13 ma ne neide na 13…. [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close