INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…na ovoj dionici situacija je…ubij me nježno…

…lagano,lagano,ali sigurno prema dnu…ma koliko se mi upirali svim snagama [tongue]

Danas je dan "D" za građevinare

Libija je završena priča… od toga nema ništa , tamo je već rat …..
Alžir je vjerojatno slijedeći na redu….(nalazi se između LIbije,Tunisa i Maroka) od Afrike ništa….
Ja neznam što vama tu nije jasno?

Treba razmišljat i uprt snage u Rusiju,doma(teško) pa i u dekintiranu BIH….

smanjuje se minus.......

Dobro objašnjenje, tako su govorili i za Egipat, pa je sad mirno, kao da nekoj drugoj vladi neće trebati gradnja, bolnica, škola, hidrocentrala itd, stvarno su lešinari na ovoj temi postali degutantni, dočekat ću ja i to ubrzo objavu velikog posla pa ćemo vidjeti šta ćete onda govoriti.


Po početku je vidljiv još jedan dan manipulacije i malog prometa. Riskirano je 3000 kom sa željom kupnje barem 10000 kom do 15. Hoće li se ritin isplatiti vidjeti ćemo ali po svemu sudeći nema ni danas ništa od prometa, ukoliko se ne bude kupovalo po asku. Prodaja je sve slabija. Uglavnom su špekulantske ali je sve manje ovaca koje upadaju pod škare. Pozz

Potvrda stigla odmah. Baja riskira na 15kn nebi li uhvatio što više do 15. Hoće li mu se rizik isplatiti??? Koliko će biti ovaca??’ Bumo vidli. Da imam toliki keššš popapao bi ga s guštom.

neće uvijek biti ovako.



Po početku je vidljiv još jedan dan manipulacije i malog prometa. Riskirano je 3000 kom sa željom kupnje barem 10000 kom do 15. Hoće li se ritin isplatiti vidjeti ćemo ali po svemu sudeći nema ni danas ništa od prometa, ukoliko se ne bude kupovalo po asku. Prodaja je sve slabija. Uglavnom su špekulantske ali je sve manje ovaca koje upadaju pod škare. Pozz

Potvrda stigla odmah. Baja riskira na 15kn nebi li uhvatio što više do 15. Hoće li mu se rizik isplatiti??? Koliko će biti ovaca??’ Bumo vidli. Da imam toliki keššš popapao bi ga s guštom.
[/quote]

Opet špekulant na 15.
Zašto ovaj koći rast, a taman je lijepo krenulo.
Evo moj bivši kolega tvrdi, da ne vjeruje, da nam je zajednički prijatelj naredio pokolje…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Evo samo da se javim…
Jel se Mesić vratio iz sjeverne Afrike?


Evo samo da se javim…
Jel se Mesić vratio iz sjeverne Afrike?

Zašto bi se vraćao??? Sada im je najpotrebniji da smiri situaciju. Evo već je mirno u Tripoliju. Ima on svoje ljude i na drugoj strani. Mesko je zakon. A možda im priča viceve pa nemaju vremena za demonstracije a i sad su bolje volje pa su promijenili taktiku. Ipak će u mirne pregovore. [lol] [thumbsup].
Ma smiriti će se to za par dana-taman dok se ugovore poslovi.

neće uvijek biti ovako.

@ DATA

Otkad je, kao i mnogi od nas, shvatila kako ce uz ovu slaboumnu Upravu proteci jos jakoooo puno vode ispod Savskog mosta da se sklopi neki respektabilan posao koji bi ovu dionicu podigao na respektabilne razine.

DATA, ako smo dioničari Ingre, ne znači da smo i budale!….iako, i o tome bi se dalo raspraviti! [lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


Evo samo da se javim…
Jel se Mesić vratio iz sjeverne Afrike?

http://www.business.hr/hr/Komentari-i-analize/Politika/Komentar-Prioriteti-poduzetnika-Mesica-ljudi-ginu-ali-biznis-je-biznis?homesrclink=carousel

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Barem će biti posla u Libiji nakon ovih nemira…. Obnova itd…

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)


Libija je završena priča… od toga nema ništa , tamo je već rat …..
Alžir je vjerojatno slijedeći na redu….(nalazi se između LIbije,Tunisa i Maroka) od Afrike ništa….
Ja neznam što vama tu nije jasno?

Treba razmišljat i uprt snage u Rusiju,doma(teško) pa i u dekintiranu BIH….

treba za početak kupiti par lopata

New Report

Close