INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje se još uvijek cijede komarci. Promet slab, mali špekulanti riskiraju nebi li ostvarili neke svoje burek-ciljeve malo gore malo dole. Uglavnom jad i bijeda. Kao što već rekoh neće biti likvidnosti dok ne krene prava kupnja. Tko će prvi početi? Nezna se, ali blago njemu. [thumbsup].

neće uvijek biti ovako.

Teško da će Gadafi otići sa vlasti a ako dogovore neke poslove dok počnu radovi proći će neko vrijeme tako da se sve možda smiri.
Možda Gadafi malo i popusti pa odriješi vreću i počne gradit sve i svašta da zaposli ljude i dodvori se ovima što prosvjeduju.

Možda Gadafi malo i popusti pa odriješi vreću i počne gradit sve i svašta da zaposli ljude i dodvori se ovima što prosvjeduju.

Tako i treba razmišljati, već je to i najavljeno……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Budi siguran da će ovi dozvolit Gadafiju da se vrati na vlast… malo morgen…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Nazalost, posla ni za lijek… Ako se ovako nastavi, ova firma nema buducnosti…

Pa da u dvi-tri godine ne mogu sklopit niti jedan ozbiljniji posao?!


Ovdje se još uvijek cijede komarci. Promet slab, mali špekulanti riskiraju nebi li ostvarili neke svoje burek-ciljeve malo gore malo dole. Uglavnom jad i bijeda. Kao što već rekoh neće biti likvidnosti dok ne krene prava kupnja. Tko će prvi početi? Nezna se, ali blago njemu. [thumbsup].

Kao što rekoh, male igrice malih burekdžija. Nitko ništa nije zaradio, niti za burek.
Poruka burekmajstorima: kupujte do 16 i prodajite na 19, a ostalima neka kupuju na 19 i prodaju na 22 i td, inače ovako ćemo cijediti komarca tko zna kolio. Meni svejedno, ja ionako čekam poslove ali vi morate zaraditi za burek. [thumbsup].

neće uvijek biti ovako.


Nazalost, posla ni za lijek… Ako se ovako nastavi, ova firma nema buducnosti…

Pa da u dvi-tri godine ne mogu sklopit niti jedan ozbiljniji posao?!

Odakle ti ideja da nije bilo sklopljenog posla u zadnje 3 godine???

neće uvijek biti ovako.

Ovo ti je vjerovatno ništa-pogotovo što je u tom razdoblju sva svjetska građevina bila na koljenima.

Naziv Vrsta projekta Zemlja Godina
33 HE Lešće 2 x 20,5 MVA Hidroelektrane HRVATSKA 2010 more
51 Proširenje luke STORA Luke ALŽIR 2010 more
212 Rekonstrukcija Klinike za tumore Zagreb Bolnice HRVATSKA 2010
213 Stambeno-poslovni objekt DVORI LAPAD, Dubrovnik Zgrade HRVATSKA 2010 more
29 Rezervni dijelovi za zračne prekidače, HE 6×110 MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK 2009
31 Rezervni dijelovi i pribor, 6x110MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK 2009
32 Otkrivanje kvarova na regulatoru turbine, 6x110MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK 2009
50 Uređenje infrastrukturnih objekata unutar luke MARSA BEN M’HIDI Luke ALŽIR 2009 more
84 INGRINO potpuno financiranje i izgradnja kompleksa vila za tržište na SREBRNJAKU, Zagreb Zgrade HRVATSKA 2009 more
211 Dogradnja i rekonstrukcija putničke zgrade zračne luke „Pleso“. Aerodromi HRVATSKA 2009 more
221 Autocesta M9, Dionica: Fushe – Kosove – Arllat Autoceste, ceste, tuneli KOSOVO 2009

neće uvijek biti ovako.



Nazalost, posla ni za lijek… Ako se ovako nastavi, ova firma nema buducnosti…

Pa da u dvi-tri godine ne mogu sklopit niti jedan ozbiljniji posao?!

Odakle ti ideja da nije bilo sklopljenog posla u zadnje 3 godine???
[/quote]

Gotovo nikad ne polemiziram na forumu, ali ovaj put cu odgovorit…

Zadnja dva ozbiljnija posla su bila Arena i Dvori Lapad…

U 2009. i 2010. (plus ovo malo 2011) godini nisu sklopili niti jedan ozbiljan posao. Pod ozbiljan mislim posao iznad 100 M kuna…

Ja sam all in u Ingri i mogu samo nadokupljivat ako se cijena zadrzi na ovim razinama…

Al da posla nema, nema ga… To nam pokazuju i izvješća za 2009. i 2010. godinu (ukupni minus od 160 M kuna). Minus i nije tako zanemariv…

Ja se nadam boljim danima i vjerujem u INGRU, ali stanje kakvo je sada je (dugoročno) neodrživo.

Pozdrav!


Ovo ti je vjerovatno ništa-pogotovo što je u tom razdoblju sva svjetska građevina bila na koljenima.

Naziv Vrsta projekta Zemlja Godina
33 HE Lešće 2 x 20,5 MVA Hidroelektrane HRVATSKA 2010 more
51 Proširenje luke STORA Luke ALŽIR 2010 more
212 Rekonstrukcija Klinike za tumore Zagreb Bolnice HRVATSKA 2010
213 Stambeno-poslovni objekt DVORI LAPAD, Dubrovnik Zgrade HRVATSKA 2010 more
29 Rezervni dijelovi za zračne prekidače, HE 6×110 MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK 2009
31 Rezervni dijelovi i pribor, 6x110MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK 2009
32 Otkrivanje kvarova na regulatoru turbine, 6x110MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK 2009
50 Uređenje infrastrukturnih objekata unutar luke MARSA BEN M’HIDI Luke ALŽIR 2009 more
84 INGRINO potpuno financiranje i izgradnja kompleksa vila za tržište na SREBRNJAKU, Zagreb Zgrade HRVATSKA 2009 more
211 Dogradnja i rekonstrukcija putničke zgrade zračne luke „Pleso“. Aerodromi HRVATSKA 2009 more
221 Autocesta M9, Dionica: Fushe – Kosove – Arllat Autoceste, ceste, tuneli KOSOVO 2009

Ovo sto si nabrojao je ugovoreno 2008. godine ili jos prije toga.
U 2009. i 2010. godini na zalost nije nista novog ugovoreno. Tek manji poslovi u Makedoniji (oko 4M eura).

Na istoj smo strani, ali treba biti realan!

Pozdrav!

Meni nije bitno kada sam sklopio posao već kada mi je stigla lova-a ne zaboravimo stizanje love od Arene-pomalo ali dolazi…POZZ

neće uvijek biti ovako.

Sad čitam da se vojska počela pridruživat prosvjednicima i da su preuzeli vlast u Benghaziju i još nekim gradovima.
Ujutro sam mislio da nema šanse da Gadafi ode ali sad je očito da će morat otići ako prosvjednici ne pristanu na ono što im nudi.
Onaj naš pregovarač je dao jednu podrugljivu izjavu prije puta tamo i to se može itekako Ingri obiti o glavu.

New Report

Close