INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pukla obrana [bye]

di je onaj pitbull ili kak se već zove koji je sa svim mogućim polugama uletio po prosjeku 16,84 ???

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


i vrlo brzo na 10kn ,sad će početi ovi prodavati koji su kupovali na 16kn i tako idemo sve do 10kn

onda vi koji ste kupovali po 10 ćete prodavati od 8-6 a onda oni na 5-4 a onda oni na 2 a onda….i tako idemo… kuda idemo??’ [lol]. ANRI, mislio sam da si ozbiljniji investitora a ono i ti burekmajstor.
Imam jednu ozbiljnu molbu. Molio bi da mi se porukom jave oni koji su INVESTITORI u INGRI(1-2 godine minimalno)a ne oni koji drukaju kako im pozicija nalaže u datom momentu.

neće uvijek biti ovako.

Nema ovdje bez pravog posla nikakva pomaka prema naprijed.
Ovaj fond se i dalje brutalno iskrcava. Da mi je samo znati zašto su kupovali te obveznice i komercijalne zapise, a sad ovakakv istovar. I obrazloženje im je da oni najbolje znaju kako upravljati tuđim(našim)novcima.

Moš) mislit!!! [bye]

bagra, zatuć će INGRU na 13-14 kn [embarass] [angry]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


pukla obrana [bye]

Ma o kojim se obranama uvijek piše. Ja kada stavim 5000kom na bid imam namjeru da me poklopi i da kupim jeftino a ne da nešto branim. Ostavite se tih priča. Nešto je puklo kod prodavača a ne kod kupaca. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

15,75!!!! [cry]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

izgleda da ovdje i margini pucaju [pray]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

to tek sutra [bye]


di je onaj pitbull ili kak se već zove koji je sa svim mogućim polugama uletio po prosjeku 16,84 ???

a kolega vamius s cca. 13.000 komada po 17,60 kn? [rolleyes]


di je onaj pitbull ili kak se već zove koji je sa svim mogućim polugama uletio po prosjeku 16,84 ???

ne bih mu bio u koži

veečeras će biti MARGIN CALL -ova

New Report

Close