INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kiper i dalje dovozi nove i nove tisučice na 16 kn za prodati, a mali naivno kupuju, kupuju i kupuju..to sad već stotine tisuća dionica na 16-17 kn uvaljane malima


minimum je bio 14.13, ali što ću prodavat za siću od 20000-30000 kn kad očekujem zaradu od nekoliko stotina posto…

za minuteman: TA je pokazala 14.07, ali ja uvijekstavim 10-20 lipa više… ako mi ne vjeruješ nema smisla dokazivati


Brundo a što sada kaže TA. ne vjerujem kad netko iznosi podatke nakon što se to dogodi,reci mi sada,što će biti u narednih 10-15dana, dno?? vrh??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



minimum je bio 14.13, ali što ću prodavat za siću od 20000-30000 kn kad očekujem zaradu od nekoliko stotina posto…

za minuteman: TA je pokazala 14.07, ali ja uvijekstavim 10-20 lipa više… ako mi ne vjeruješ nema smisla dokazivati


Brundo a što sada kaže TA. ne vjerujem kad netko iznosi podatke nakon što se to dogodi,reci mi sada,što će biti u narednih 10-15dana, dno?? vrh??
[/quote]

I ja bi to volio vidjeti-DAJ CRTKE.

iurris-kiper i dalje dovozi nove i nove tisučice na 16 kn za prodati, a mali naivno kupuju, kupuju i kupuju..to sad već stotine tisuća dionica na 16-17 kn uvaljane malima

UFFfff što su mali krcati lovom čoeče…a recesija haaa?

neće uvijek biti ovako.

evo svježih 7000 komada na prodaji na 16 kn, pa što ne kupujete vi što tvrdite da je ovo jeftino? [bye]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


evo svježih 7000 komada na prodaji na 16 kn, pa što ne kupujete vi što tvrdite da je ovo jeftino? [bye]

-Istrošili municiju.Zovemo logistiku………zapela u mulju…..da ne kažem kaljuži zvanoj ZSE.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Zašto mi se poruka ne prikaže ako napišem da sam danas imao priviđenja sa Iggyjem, BTW pričinilo mi se da sam ga vidio u Rijeci u autu…Šta moram napisat da sam ušo u Ingru dosta visoko i sada čupam lagano kosu i tak…makar razum mi govori da ce ovo kad tad biti pun pogodak od dijonice…

Festina lente

optimist1: odgovorio sam ti u svom postu

…ako bolje pročitate moje poruke odgovori su tamo…

nemojte se ljutiti ali ja zbog moralne odgovornosti o mogućem navlačenju na kupnju ili prodaju ne mogu davati vrhove ili dna u brojcanim vrijednostima, kao što neću postati grafove TA.

živi bili...

ajme kakvo kipanje…. do kraja dana na 15 kn? [angry]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!


optimist1: odgovorio sam ti u svom postu

…ako bolje pročitate moje poruke odgovori su tamo…

nemojte se ljutiti ali ja zbog moralne odgovornosti o mogućem navlačenju na kupnju ili prodaju ne mogu davati vrhove ili dna u brojcanim vrijednostima, kao što neću postati grafove TA.

Ma ok, mnogi ovdje pred 7dana kad je bila cijena na 18kn i suću došli su i objavili ta,i proboje,i rakete,i vjerujem da su dosta pojedinaca s foruma uvukli u dionicu, sad kada je 2kn niže i bez naznaka mogučeg rasta,nitko nije došao i obraložio gdje je pogrešio.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

i vrlo brzo na 10kn ,sad će početi ovi prodavati koji su kupovali na 16kn i tako idemo sve do 10kn


i vrlo brzo na 10kn ,sad će početi ovi prodavati koji su kupovali na 16kn i tako idemo sve do 10kn

– najgore je što mirovinac i dalje prodaje, a izgleda da ima namjeru doći na nulu,tj. sve prodati
– dodatno loše je što velik broj ulagača sad kupuje HT zbog dividende i rasprodaju sve, pa i Ingru
– nema više velikih kupaca, a prodavači navir kao mravi

pad bi mogao biti rekordan ovaj put

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Možda da kolega megodi ponovno kontaktira Raiffeisen OMF da vidimo kada napokon misle prestat prodavat. I da li im je stvarno u planu ponovno kupovati kad cijena dođe na 22 kn. Ako to stoji, ovo će biti raketa, zar ne?

New Report

Close