INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odbijanac?? Sa 15,90 na 17.10 ??

Evo, toliki ce biti odbijanac….

P.S. Daj Boze da se varam 🙂

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)



Vidim da su mnogi izašli….
Iz tog razloga sam ušao…..

ja isto, sve sam rasprodao i utukao u INGR danas, ako počne sutra padati…bit će gadno [pray]
[/quote]

evo kolege, i ja se natrpao jučer Ingrom. zato mislim da ne stoji ivanova tvrdnja da svi prodaju INGRU, puno više nas je kupovalo. e sad da li je to dobro ne znam jer puno nas je u ovom brodu, možda i previše, a burekđija da ne pričamo [undecid]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

SKDD – JUCER:
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 615.933 4,55 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA

SKDD – DANAS:
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 607.585 4,49 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA

Ovi su neumorni u rasprodaji… Nema kraja…
S obzirom na volumnen trgovanja zadnja dva dana vjerojatno su i tada jos malo rasprodavali…

ooo pa vi bi ste prodavali na 17kn ,da da bit će odbijanac [thumbsup]ali prvo idemo na 10kn

Jedno je jasno "mirotvorac":-) je odlučio prodati xxxx komada, prodavo na 18kn,kad je interes pao,spustio na 17,kad se i tamo ekipa ispucala,spustio sada na 16kn,ako ne ugrabi koliko je zaplaniro, spustit će i na 15kn.Ako ga čarobna uprava u među vremenu ne zahebe pa objavi neki posao i natjera ga da SKUPO prodaje. A oni to nevole oni više vole dobiti manje,ipak su to novci nas poreznih obveznika,baš ih briga.

idući tjedan će bit bolje...

nema ovdje rasta dok vi burekđije što ste se nakrcali na 16-17 kn sve ne rasprodate na 13-14 kn!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!


ooo pa vi bi ste prodavali na 17kn ,da da bit će odbijanac [thumbsup]ali prvo idemo na 10kn

Prvo idemo do gornje stranice trokuta koja je na malo iznad 18 a kad probijemo……………..

bit će bolje................

Ova dionica nema razloga rasti dok se ne objavi 1Q 2011. godine.
A do onda treba biti strpljiv.
Previše je ovdje panike pa se zato kupuje od straha da ne naraste, i onda prodaje od straha da ipak padne. I dok god se čita ova tema na forumu, biti će samo još više panike i kupnje i prodaje svaki dan.
"Strpljen spašen".

Ja ću biti u ovoj dionici do kraja već kad nisam u ovima koje rastu.
Nema smisla skakati sa cvijeta na cvijet.

brutalni kapitalac :)



ooo pa vi bi ste prodavali na 17kn ,da da bit će odbijanac [thumbsup]ali prvo idemo na 10kn

Prvo idemo do gornje stranice trokuta koja je na malo iznad 18 a kad probijemo……………..
[/quote]

Kolega, a da nam crtež okačiš na toppic? [wink]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!




ooo pa vi bi ste prodavali na 17kn ,da da bit će odbijanac [thumbsup]ali prvo idemo na 10kn

Prvo idemo do gornje stranice trokuta koja je na malo iznad 18 a kad probijemo……………..
[/quote]

Kolega, a da nam crtež okačiš na toppic? [wink]
[/quote]

bit će bolje................


SKDD – JUCER:
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 615.933 4,55 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA

SKDD – DANAS:
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 607.585 4,49 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA

Ovi su neumorni u rasprodaji… Nema kraja…
S obzirom na volumnen trgovanja zadnja dva dana vjerojatno su i tada jos malo rasprodavali…

Da li su igdje dali kakvu suvislu izjavu zašto to rade? Kakva im je strategija?

neće uvijek biti ovako.

Nema greške. Po ovom crtežu to mora na 18.

New Report

Close