INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


uskoro ce Vam odbijanac.

[wink]

kad dođe na 17,15 vratit ćeš se na nulu [thumbsup]


…inače postoji izraz dead cat bounce

http://www.ritholtz.com/blog/wp-content/uploads/2008/12/dead-cat-bounce-2008_big.jpg

Optimist - loše informirani pesimist

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-otpustila-550-dionica-hg-spota-171569.aspx


http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-otpustila-550-dionica-hg-spota-171569.aspx

1. to je već postano 2-3 puta
2. kad će ta +blokada VLDS koju si najavljivao za jučer? [yawn]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

lapusus, ne VLDS, nego INGR naravno…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

normalan, zbunjen ,lud – krenuo sam u ovu dionicu normalan, nakon nekog vremena ostao sam zbunjen, a sad sam totalno lud.svi lažu mažu pa čak i na ovom forumu, jedan drugom zabijamo klin i skačemo u grlo. em nas guzi ingra,fondovi, kooperanti, em zse, em hanfa , i nije nam dosta pa organiziramo sami svoj grupnjak. vidim samo dva scenarija. jedan ingra totalno u k..cu, sa lažima pokušava prikupiti što više love i onda ide rasprodaja svih do konačnog rasula, a drugi- ingra puše balon i leti u nebo a organizirana ekipa namjerno ruši cijenu za što veći i jeftiniji dokap prije uzleta. sad kad sam ovo napisa ponovno sam malo zbunjen, o bože oću li opet postati normalan [undecid]

Stvarno ste pretjerali, recite mi zašto bi se neko kome je u interesu iskrcavao po BIDU kad može lagano sve prodati na višim cijenama, pa ovdje je i vrapcima jasno da su to dionice istih ljudi koji namjerno drže cijenu nisko i krcaju se, vjerovatno ide dobra vijest. Evo uzmite sebe na primjer , da imate 50000 kom, bili vi odjednom sve prodali po bidu ili bi lagano izlazili na rastu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


…vidim samo dva scenarija. jedan ingra totalno u k..cu, sa lažima pokušava prikupiti što više love i onda ide rasprodaja svih do konačnog rasula, a drugi- ingra puše balon i leti u nebo a organizirana ekipa namjerno ruši cijenu za što veći i jeftiniji dokap prije uzleta.

bingo… [thumbsup]
jedan od ova dva scenarija je najvjerojatniji…

p.s. jos jedan razlog zasto sam izasao…ne volim se kockati…lp
samo treba sada znati pogoditi koji…
ipak su sanse dosta velike…50:50…kaj i nije tako lose…
nesto slicno kao bacanju novcica…kaj ne…
ak te ide bus dobil, ak te nece…hebiga…

Optimist - loše informirani pesimist

Ingra otpustila 550 dionica HG Spota

evo sad je jasno zakajšto ova firmina dionica neumitno pada

ako sutra prodaju 5500 dionica hagespota past ce inga cca 8,75 posto

Postanite Eu-robovi


Stvarno ste pretjerali, recite mi zašto bi se neko kome je u interesu iskrcavao po BIDU kad može lagano sve prodati na višim cijenama, pa ovdje je i vrapcima jasno da su to dionice istih ljudi koji namjerno drže cijenu nisko i krcaju se, vjerovatno ide dobra vijest. Evo uzmite sebe na primjer , da imate 50000 kom, bili vi odjednom sve prodali po bidu ili bi lagano izlazili na rastu.

ovisno koliko ce mi ostat nakon tih 50.000
ovisi i o tome koliko mi treba…npr…dali mi prijeti kakva ovrha ako ne prodam…
i na kraju…ovisi jel mi sta znaci…mozda sam totalni bedak…dobio sam tih 50.000 i briga me…
prodaj posto poto…

uglavnom…s400…ti sebi postavi pitanje…do kada mislim drzat ingru…i onda fino cekaj…al ne tu na forumu…nego nadji neko ljepse mjesto i uzivaj…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

i još nešto zbog čeg sam bio zbunjen.držim da papir trpi sve,a interni dogovor je nešto drugo, pa tako i dalje stojim što sam napisao, da nitko tko je dobio dionice u kompenzaciju nije ih dobio po nominali 20kn kako se piše. dok je oko ingre sve bilo crno ili sivo i još se ništa nije znalo, nikakave pozitive,more kompenziranih dionica nisu srušili cijenu ispod 14kn. sve kompenzirane dionice izašle su na 15kn u konačnici za one koji su ih uzeli, garant, vrlo mali dio njih je ostao u manjem gubitku,dečki ako se imalo bavite trgovinom znate da u kompenzaciji svak svakom mora malo popušiti i tako će vjerovatno 14-15kn biti donji limit do kojeg će možda doći jer očito se to pokušava. veliki je broj dionica, velikih i mali investitora u opticaju. sve vijesti plasirane od ingre i nisu mogle donijeti nikakav rast jer sve je to vezano za prošlost,a problem je što nema nikakve nove vijesti vezane za budući period. ako dođe prva takva vijest onda ovo više nije kocka—zna se dobro da je biznis vožnja bicikle, ili vrtiš ili padaš,netko može žongliorati na mjestu jedno vrijeme ali na kraju ili ideš ili se rasprostireš.pokušavam biti realan,nisam niti optimist a ne želim biti ni pesimist. upao sam u minsko polje, a sad gazaj uz božju pomoć [pray]


Ingra otpustila 550 dionica HG Spota

bas kontam…a zasto prodaju sada tako malu kolicinu…i ono lampica…
a da nije mozda da ne zele preuzeti vodecu poziciju na tablici naj padova od 15.07.2007…
ipak, razlika je sad vec manja i od 1%…

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close