INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro je da su veliki volumeni rasprodaje. Neka rasprodaju prije objave posla. Da li štopali(rasprodavali) na 16-17 ili na 20-21 ista pašta. Nakon rasprodaje slijedi rast a kad objavimo posao uzlet bez štopanja. Burekdžije će biti jednostavno pometeni.

neće uvijek biti ovako.

ova prodaja samo raste….neću ovo više gledati….stvarno bi bilo najbolje da se zakuca na 12 kn tako da svi koji su u k*jcu pobjegnu van i da idemo dalje normalno. Osim ako razlog rasprodaje ne leži u fundamentima….e onda imamo problemčinu!!

Mean people suck and nice people swallow!

rasprodaja je od strane fonda potpomognuta malim ulagačima koji lome zube.

Svi možemo ovdje samo palamudit, po meni ova dijonica ce rasti. Pitanje je vremena, 1mj, 5mj,1,god,5,god 🙁 . Priče o stečaju su mi nerealne jel puno love se ovdje vrti i nikome to nije u interesu, a mislim da ipak ovu firmu ne vode baš ljudi poput Zdravka Peveca 🙂

Festina lente




brutalno sam ju prodao,sa mali minusom,srećom šta sam na drugim stvarima debelo zaradio………..pozdrav tik-taku

…prodao prekjucer i uletio u opte…potez stoljeca…
…i konacno odlucio reci – ne vise u ingru…
[bye]

p.s. nikad ne reci nikad…e sad, mozda na -50% od trenutnih…mozda…

možda
[/quote]
od kad sam se rijesio ove dionice, puno se bolje osjecam…
a i portfelj mi se podebljao za 30%…
a sad, neka maglu o svojoj perspektivi prodaju drugima…
meni vise nece…finito…

Optimist - loše informirani pesimist





brutalno sam ju prodao,sa mali minusom,srećom šta sam na drugim stvarima debelo zaradio………..pozdrav tik-taku

…prodao prekjucer i uletio u opte…potez stoljeca…
…i konacno odlucio reci – ne vise u ingru…
[bye]

p.s. nikad ne reci nikad…e sad, mozda na -50% od trenutnih…mozda…

možda
[/quote]
od kad sam se rijesio ove dionice, puno se bolje osjecam…
a i portfelj mi se podebljao za 30%…
a sad, neka maglu o svojoj perspektivi prodaju drugima…
meni vise nece…finito…
[/quote]

Dobro.
Rekao si svoje.
Aj’ bog!

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


Dobro je da su veliki volumeni rasprodaje. Neka rasprodaju prije objave posla. Da li štopali(rasprodavali) na 16-17 ili na 20-21 ista pašta. Nakon rasprodaje slijedi rast a kad objavimo posao uzlet bez štopanja. Burekdžije će biti jednostavno pometeni.

Šta je dobro?
Cijena je otišla 15% dole u deset dana i pitanje koliko će padat a ako će ikad rast pojavit će se nove "burekdžije"
Nema tu ničeg dobrog.





brutalno sam ju prodao,sa mali minusom,srećom šta sam na drugim stvarima debelo zaradio………..pozdrav tik-taku

…prodao prekjucer i uletio u opte…potez stoljeca…
…i konacno odlucio reci – ne vise u ingru…
[bye]

p.s. nikad ne reci nikad…e sad, mozda na -50% od trenutnih…mozda…

možda
[/quote]
od kad sam se rijesio ove dionice, puno se bolje osjecam…
a i portfelj mi se podebljao za 30%…
a sad, neka maglu o svojoj perspektivi prodaju drugima…
meni vise nece…finito…
[/quote]

Aj zbogom amilo , hvala Bogu da više nećemo čitat tvoje jadikovke , ili se možda varam ??? Ti voliš pisat o onome što nemaš , kao i još neki.

Okladio bih se da će ovaj od 25000 nestat u jednoj minuti , ako ne i sekundi.

Ovo je bilo ispitivanje sentimenta , nije bilo ubacivanja ispod njega i pobježe. I mali su konačno shvatili da je svejedno , pasti sa 400 na 18 ili 16 ili 14 isti k…


ulazim tek na 7-8kn

na burzi je sve moguce…pa cak i ono sto se cini logicnim…

p.s. miran san…neprocjenjivo…

Optimist - loše informirani pesimist

ovaj što prodaje veće količine radi to na najgluplji način!
pa stavi čovječe sve što hoćeš prodati na 16 kn da ljudi vide koliko toga ima, pa će se počistiti, ako treba i u dva dana i svi sretni a ne ovako nitko se ne usudi kupovati jer ne zna s kojom količinom izlaziš i dokle cijena može pasti, capisci?

http://www.seebiz.eu/hr/burze/ingra-prodala-550-dionica-hgspota,104837.html

trebalo Igyu za avionsku kartu za libiju…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close