INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mislim da idemo na 12-13 kuna. Jer se ogromne kolicine prodaju,a kupaca više nema.

o kakvim velikim količinama trabunjaš?! nikakve rasprodaje danas nema, a iznad 16 kn je skoro 20.000 komada na kupnji [yawn]
[/quote]

ponovi još jednom, nisam shvatio [bye]



Mislim da idemo na 12-13 kuna. Jer se ogromne kolicine prodaju,a kupaca više nema.

o kakvim velikim količinama trabunjaš?! nikakve rasprodaje danas nema, a iznad 16 kn je skoro 20.000 komada na kupnji [yawn]
[/quote]
And it’s gone…

gadan je ovaj margin call (nikad više)

to je po mojem sudu nekakvo dno u ovom naletu
sad na 17 kn

Postanite Eu-robovi


evo otvara se put prema 10kn [thumbsup]

Neki dan si navodno branio cijenu na 17, sad drukas na 10, nisi ti ni lud, čak 7 kuna profita želiš.
Hvala ti na tvojim iskrenim postovima, pokazao si se kao karakteran član zajednice [thumbsup]

brutalno sam ju prodao,sa mali minusom,srećom šta sam na drugim stvarima debelo zaradio………..pozdrav tik-taku



Zašto paničari prodaju, pa zar brutalni kapital nije obznanio odbijanac.
Zar ne vidite da se kupnja oko 16 pomalo bilda… [shocked]

Ma sigurno ne čitaju poslovni forum,i temu Ingra pa su zbunjeni.
[/quote]

Kakva greška ne čitati Ingrin forum… Božji grijeh je ne pratiti sve "informacije" vezane za Ingru koje se pojavljuju ovdje. [tongue]

Sve što je objavljeno na zadnjih 136 stranica se može sažeti u + – desetak smislenih rečenica i u potpisu staviti tik tak sa par potencija. Kakvo trgovanje, takav i forum. I da, imam vrlo pristojan broj dionica da ne bi bilo komentara tipa "zašto uopće onda komentiraš ovdje" i sličnih djetinjarija.

Zdravi i veseli bili!

fond se još uvijek istovara ,izgleda da su odlučili skroz izaći

i Onda , tko je jučer prodavao-što kaže CD??? Taj i danas prodaje. Koji kooperant???

neće uvijek biti ovako.



evo otvara se put prema 10kn [thumbsup]

Neki dan si navodno branio cijenu na 17, sad drukas na 10, nisi ti ni lud, čak 7 kuna profita želiš.
Hvala ti na tvojim iskrenim postovima, pokazao si se kao karakteran član zajednice [thumbsup]
[/quote]
Jesam branio sam jer sam mislio da se fond prestati sa istovarom ,pa sam poslije prodao sa gubitkom i sad čekam niže razine jer ovi ne misle još prestati sa rasprodajom.


brutalno sam ju prodao,sa mali minusom,srećom šta sam na drugim stvarima debelo zaradio………..pozdrav tik-taku

…prodao prekjucer i uletio u opte…potez stoljeca…
…i konacno odlucio reci – ne vise u ingru…
[bye]

p.s. nikad ne reci nikad…e sad, mozda na -50% od trenutnih…mozda…

Optimist - loše informirani pesimist



brutalno sam ju prodao,sa mali minusom,srećom šta sam na drugim stvarima debelo zaradio………..pozdrav tik-taku

…prodao prekjucer i uletio u opte…potez stoljeca…
…i konacno odlucio reci – ne vise u ingru…
[bye]

p.s. nikad ne reci nikad…e sad, mozda na -50% od trenutnih…mozda…

možda

New Report

Close