INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da idemo opet [bye]


Biti će voma intersantan danas navečer ili ujutro plaćeni oglas o Ingri na Seebiz-u . Ovi koju su mešetarili danas sigurno već tekst pripremaju .

Vidim i da pripremaju TA analizu gdje će navesti da je potpora na 15,80 ili 16,00 jer su nakrcali skoro 30.000 naloga na kupnji.
Uhodana nezakonita igra, nema što .


ajde….fino je vidit da vas sve vise kuzi kakav je portal SEEBIZ….i cime se bavi…
slicno kao kumstvo AGROKOR-ovih clanica i Jutarnji, Vecernji i HRT i ostali Tv koje zele dobit placenih oglas

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Sad je na prodaji do 16,50 19.229 dionica.
Gotovo pa sam siguran da će ih iza 16:00 biti maksimalno 3500-4000 do iste te cijene.
Ako nekome i dalje nije jasno kakvu igru ovdje igraju oni s velikim kapitalom, savjet je: idite u HT jer tamo nema nervoze.
Ovdje su strpljenje i čelična jaja u pitanju!

Na kupnji do 16,50 3000 dionica!
[lol] [lol] [lol]

Kakvu igru prodaju plasljivcima da to nije normalno.
No ocito da svi moramo proci kroz tu skolicu!
[lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



Prodam igh za ovaj škart, e jesam loš

Vracaj se u IGH sto prije,a ovo ide dole..kakvo rusenje!!…izgleda da netko mora ici van.
Ide ovo dole ovih dana
[/quote]

Je je baš radi toga!
Ne vidite od drveća šumu.

bit će bolje................

to je bilo sve za danas… show se nastavlja sutra u 10sati

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


treba se povući na 10kn pa nek onda prodaju

Po meni 11kn kolega! Ide to dolje, falling window br.2, još 1 i kreće padanje gadnih razmjera sve mi se čini!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Nestala potpora, prošlo 16:00.
Sutra opet korak niže.
Okićenih danas 298. [thumbsup]


@tigrus

Može li jedan trokut za orijentaciju?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Biti će voma intersantan danas navečer ili ujutro plaćeni oglas o Ingri na Seebiz-u . Ovi koju su mešetarili danas sigurno već tekst pripremaju .

Vidim i da pripremaju TA analizu gdje će navesti da je potpora na 15,80 ili 16,00 jer su nakrcali skoro 30.000 naloga na kupnji.
Uhodana nezakonita igra, nema što .

Nemora biti samo seebiz, business, poslovni može biti i zse.hr!!! [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Čemu tolika galama. Padali smo mi i po 5% pa nije bilo tolike gungule. Treba uzeti u obzir da je promet 2Miliona kn. Problem je kada cijena padne 2% na prometu od 100 000kn što je znak da je nitko neće ali vidimo da se INGRA dobro prodaje uz minimalan pad iako je prodaja abnormalno velika(OMF i kooperanti) Svaka čast kupcima i to onima koji neće izlaziti prije stopostotnog učinka(zarade), inače uzalud vam trud(uspjeh) svirači za bijedni burek. Pozz svia a naročito dugoročnima koji bezbrižno gledaju rasprodaju OMF-a i kooperanata koja se opasno približila kraju.

neće uvijek biti ovako.

netko je pretisnuo crvenu tipku stop-loss



treba se povući na 10kn pa nek onda prodaju

Po meni 11kn kolega! Ide to dolje, falling window br.2, još 1 i kreće padanje gadnih razmjera sve mi se čini!
[/quote]

A do "prekjučer" si ljude navlačio svojim crtkarijama da Ingra ide na 22kn.
Svaka čast na karakteru…ali bitno je da si ti svoj cilj ostvario. Samo, zapitaj se do kada? Da nebi bilo "ding-dong. Oprostite, vi ste pod nickom Deniro na Poslovnom? – Da, izvolite?! – Ništa, pođite s nama!"
[lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Aj nemoj sad pretjerivaT, pa nije samo on i to što je on stvario a što piše su diametralno suprotne stvari, vjerovatno se igra sa par tisuća i glumi DENIRA.
Činjenica je da smo svi tenutno u gubitku i nije ugodno kad ti to neko nabija na nos.
Bit će bolje valjda za koji dan.

New Report

Close