INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na ovoj ingri ce netko dobiti po tamuri.

[lol]

info.hanfa.hr je jedini odgovor za danas.

Da nije bilo jednosmjernog istresanja govori činjenica u koji se i u ovom trenutku na količinski njavećim i cjenovno najnižim nalozima na asku u istimo cjenovnom razredu nalazi konstatno 2-3 dioničara koji prodaju .
To možem raditi samo jedna osoba koja kontrolira više računa malih dioničara .

Ista priča je i na bidu gdje cijenu 16,10 i 16,11 brani ukupno 7 dioničara

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

pa sad po izvješću za 7dana možda i hoće rasti 15%, i eto ingre natrag na 18. Ipak ste bili u pravu.. tik tak

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Sad je na prodaji do 16,50 19.229 dionica.
Gotovo pa sam siguran da će ih iza 16:00 biti maksimalno 3500-4000 do iste te cijene.
Ako nekome i dalje nije jasno kakvu igru ovdje igraju oni s velikim kapitalom, savjet je: idite u HT jer tamo nema nervoze.
Ovdje su strpljenje i čelična jaja u pitanju!

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Može li mi objasniti kakva je ovo igra, ako netko želi prodat može lagano u par dan iskrcat 20 000 kom bez spuštanja cijene , ovo je čista prevara.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


što ćemo sad? čekamo na 16 kn da nas poklopi ili idemo poskidati ovo na prodaji do 16,28? [thumbsup]

gotovo, sad nazad na 17 kn, pa sutra na 18 kn!

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

Evo dobili ste potporu.

Ide to UP. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

očito je netko veći morao van, a lukavi kupac je to znao i strpljivo čekao na 16 kn, sad je to odrađeno i slijedi povratak preko 17 kn [thumbsup]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!


Evo dobili ste potporu.

Ide to UP. [thumbsup]


i ja sam za up prst gore. [thumbsup]

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Biti će voma intersantan danas navečer ili ujutro plaćeni oglas o Ingri na Seebiz-u . Ovi koju su mešetarili danas sigurno već tekst pripremaju .

Vidim i da pripremaju TA analizu gdje će navesti da je potpora na 15,80 ili 16,00 jer su nakrcali skoro 30.000 naloga na kupnji.
Uhodana nezakonita igra, nema što .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


očito je netko veći morao van, a lukavi kupac je to znao i strpljivo čekao na 16 kn, sad je to odrađeno i slijedi povratak preko 17 kn [thumbsup]

Nije netko, zna se tko je. Dobar info zlata vrijedi. I danas su neki burekdžije ostali bez gaća a neki se slade burekom i smješkaju. Nama dugoročnima ovo pretumbavanje ništa ne znači. [yawn].
filija, zaista si u pravu. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

odose kola nizbrdo….

"Day after yesterday"

New Report

Close