INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tjedno stanje…

dne cijena kol
———————–
pon – 17,19kn – 57.339
uto – 17,25kn – 85.742
sri – 17,84kn – 252.541
cet – 17,90kn – 142.605
———————–
pet – 17,62kn – 136.735 (danas oko 15.20h)

…ukupna prosjecna cijena 17,56kn…
…netko ce plakat u ponedjeljak…

Optimist - loše informirani pesimist

Stvarno svašta,kakvi postovi kao da je zaronila 20%, al nešto mi govori da kojim slučajem padne na 16, 90% ovih investitora bi promjenio priču ili vjerojatnije nick [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


počela je panika, ovi koje su nakrcali pred sat vremena sad se iskipavaju svim silama van [undecid]

ma, kako da ne…malo je vaga obrnuta!

tjedna pr.cijena kol.
———————————-
1)3-7……15,68kn….639310
2)10-14…16,90kn…1122135
3)17-21…17,25kn….409569
4)24-28…17,51kn….676650 (sa danas u 15.30)
———————————-
ukupno 16,845kn 2847664 – / –

…a trenutna dnevna prosjecna 17,62kn…
…panika ?!…

Optimist - loše informirani pesimist


Stvarno svašta,kakvi postovi kao da je zaronila 20%, al nešto mi govori da kojim slučajem padne na 16, 90% ovih investitora bi promjenio priču ili vjerojatnije nick [lol]

u današnje vrijeme niti nick ne mijenjaju…….. samo priču. ide to gore, ili ide to dolje
….. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Stvarno svašta,kakvi postovi kao da je zaronila 20%, al nešto mi govori da kojim slučajem padne na 16, 90% ovih investitora bi promjenio priču ili vjerojatnije nick [lol]

u današnje vrijeme niti nick ne mijenjaju…….. samo priču. ide to gore, ili ide to dolje
….. [lol] [lol]
[/quote]
[thumbsup] [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

stvarno ovu dionicu daytraderi vole, prodaš kada je na vrhu, a kupuješ na dnu……. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


stvarno ovu dionicu daytraderi vole, prodaš kada je na vrhu, a kupuješ na dnu……. [lol] [lol]

Da baš, sa spreadom izmedju te dve tacke od po dinara…
[lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Pozitiva je fino danas nadokupio 3000 komada i smanjio ulaz na 32 kune, cilj mi je smanjiti ulaz na 25
ali mi se čini da neću stići, stiže preokret… [cool]
Jel pošteno??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


…stiže preokret… [cool]

…u svakom slucaju, jer bi u suprotnom mogli lako preuzeti i vodstvo na listi naj padova od ATH… [lol]

Optimist - loše informirani pesimist



@coolice

Jedno pitanje, točnije dva. Imate li ovu dionicu? Da li je želite imati? Ako su odgovori ne, onda ste isti kao fotije. Konstantno pljucanje i dokazivanje kako nešto što vi nemate i ne želite ni u snu imati, a drugi imaju, ne vrijedi ništa je stvarno ispod svakog nivoa. To je kao da susjedu koji kupi novi automobil odmah idete dokazivati kako je njegova npr. Škoda totalno sranje spram vašeg Volva. Samo sad nemojte kao gore navedeni lik reći da ja ovakvo vaše pisanje samo radi općeg dobra i istine.


nemam dionicu i zelim je imati.
jedino sto mi cjena nikako ne odgovara jer po svim pokazateljima je oko 50% preskupal. cim padne na prihvatljivijih 13 kuna sigurno cu poceti ulaziti i vjerojatno dokupljivati na 12 i 11 i 10 kuna.
a pisem zato sto nemogu podnjet da neko mjesecima pise kako bi dionica trebala biti na 20 40 80 2000 kuna bez apsolutno i jednog raloga zasto bi trebala biti na 15. a kamoli 17.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!



Slažem se s kolegom janlana jer ovo je katastrofa kako manipuliraju s dionicama, HANFA je samo promatrač.
Ingra dobiva 7,2 mil eura + PDV za Arenu + 1 mil. ta održavanje,
Prebacili veliki dio dugova na 2016.
Smanjili dug za još 120 milijuna.
Zbrinuli masu radnika.
Potencijalni poslovi na vidiku.
I na kraju cijena skoro na povijesnom dnu, točnije 20-25% od dna.

Pred kraj drugog i početak 3 mjeseca 2011. biti će puno ljepše za vlasnike dionica ingre…….
tik tak… vremena sve manje i manje

[/quote]
kak to mislis. pa onda im dolaze na naplatu novi komercijalni zapisi.
pa onda mjesec 2 kasnije opet na naplatu komercijani zapisi.
ispada da ingra vise trguje komercijalnim zapisima nego erste banka.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

New Report

Close