INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



tik tak vremena sve manje i manje

tik tak……

glupavih postova sve više i više…
tik tak….
tik tak….
[/quote]

Na Tisku je bilo ding-dong, ali je admin izbrisao. [sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



dimo i grgas , lupate bedastoće, naravno iz sebičnih interesa jer se krcate INGROM, no ako neznate OMF više neće prodavati jer su obveznice kupljene i nema više potrebe za smanjenjem udjela radi izloženosti u tu vrijednosnicu. Naravno i ja bi po 14,15,16 ali nemaaaaa, a mislim da nema više ni po 17. Možda danas bude neki mali pokušaj ali pošto nema prodaje od OMF-a neće proći iako ću i danas malo kupiti pa i preko 18 jer je to itekako jeftino.Pozz

Neznam kako nekom možete reći da govori gluposti,pa dajte argumentirano recite,zašto ne može više na 14,15 ,16.. ja bi volio za svakog dioničara da je tako.. al jednostavno to ne možete reći,je ingra se nešto pomakla u Zadnje vrijeme,al i dalje stoji ogroman dug kojeg treba vratiti, ali ingra neće živjeti na staroj slavi… pa pogledajte stranice ingre,objavla je 2 posla od arene na ovamo,mislim oko 9mil.eura . svako kvartalno izvješće je negativno..što ako ove najave novih poslova ,kao što se to dogodilo u 2009.g propadnu.. gdje onda vidite ingru… što mislite da će je netko pogurati na 80kuna.. ako ne bude posla??
Dokapitalizacija je napravljena,sve 5,al ta lova se topi,treba sa njom nešto napraviti,a ne banci plačati kamate na već postojeće kredite..

Sad ćete reći,pljujem po ingri, možda sam u njoj i duže nego ste to vi i mnogi na ovom forumu.. al čekam taj posao,već dugo dugo,i da se dogodio u 2008,il 2009,vjerujem da ingra nebi bila na 18kn,i da joj ova dokapitalizacija zaista nebi trebala. al koji god posao ingra najavi,sve se izjalovi. Opi je napravio toliko izleta zadnje dane,od alzira,libije,njemače,rusije.. al ja nisam pročitao niti jedne vjesti,da se nešto od toga realiziralo…
Daj bože da ode na 50kn još danas, al mislim glupo je pisati takvo nešto.

[/quote]

Koje pare, nije bilo nikakvih para u dokapu… menjane su "šarene pilule za lilule" odnosno dug s dospećem za akcije (ili ti dug bez dospeća).

I te gluposti Opi je išao vamo, išao tamo… a celo je vreme drhturio u uredu i molio Svevišnjeg da vas spase… Ošo u Alžir, a tamo samo šta nije izbila revolucija…
[lol]

I Gadafiju se gaće tresu, u komšijskoj Libiji i sad će neko da razmišlja u takvoj napetoj atmosferi o investicijama i da potpisuje ugovore? Opiju je najbolje da se kobajagi razboli i prvim vozom u Sibir il na Kamčatku, tamo navodno krenule dizajnerske krpice ko alva…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



dimo i grgas , lupate bedastoće, naravno iz sebičnih interesa jer se krcate INGROM, no ako neznate OMF više neće prodavati jer su obveznice kupljene i nema više potrebe za smanjenjem udjela radi izloženosti u tu vrijednosnicu. Naravno i ja bi po 14,15,16 ali nemaaaaa, a mislim da nema više ni po 17. Možda danas bude neki mali pokušaj ali pošto nema prodaje od OMF-a neće proći iako ću i danas malo kupiti pa i preko 18 jer je to itekako jeftino.Pozz

Neznam kako nekom možete reći da govori gluposti,pa dajte argumentirano recite,zašto ne može više na 14,15 ,16.. ja bi volio za svakog dioničara da je tako.. al jednostavno to ne možete reći,je ingra se nešto pomakla u Zadnje vrijeme,al i dalje stoji ogroman dug kojeg treba vratiti, ali ingra neće živjeti na staroj slavi… pa pogledajte stranice ingre,objavla je 2 posla od arene na ovamo,mislim oko 9mil.eura . svako kvartalno izvješće je negativno..što ako ove najave novih poslova ,kao što se to dogodilo u 2009.g propadnu.. gdje onda vidite ingru… što mislite da će je netko pogurati na 80kuna.. ako ne bude posla??
Dokapitalizacija je napravljena,sve 5,al ta lova se topi,treba sa njom nešto napraviti,a ne banci plačati kamate na već postojeće kredite..

Sad ćete reći,pljujem po ingri, možda sam u njoj i duže nego ste to vi i mnogi na ovom forumu.. al čekam taj posao,već dugo dugo,i da se dogodio u 2008,il 2009,vjerujem da ingra nebi bila na 18kn,i da joj ova dokapitalizacija zaista nebi trebala. al koji god posao ingra najavi,sve se izjalovi. Opi je napravio toliko izleta zadnje dane,od alzira,libije,njemače,rusije.. al ja nisam pročitao niti jedne vjesti,da se nešto od toga realiziralo…
Daj bože da ode na 50kn još danas, al mislim glupo je pisati takvo nešto.

[/quote]

Nisi li jučer i prekjučer prodao sve? Pa eto zato neće ispod 17. Zadovoljan? [wink]

neće uvijek biti ovako.


mene uvjek zabrine kada se dionica ponasa kontra trzista.
evo isla je ingra gore kupuje se u tonama bezvrednog.
nabavili love za placanje duga danas od 82 milje kuna. protrgovano sa 2.691.626 dioniva od 04.01.
s obzirom da su izdali 4.100.000 da otplate dug a izdali nove zapise sa ko zna kakvom kamatom, prodavali dionice ispod 20 po kolko su ih uzeli pod dug.
ispada da ce ovakvo stanje i muka potrajati jos neko vrijeme. i kada sva ova strka prodje i podvucemo crtu.
——————————-
da li je ingra danas manje ili vise zaduzena ?
da li ingra ima buducnost ?
koji je razlog da ova dionica naraste preko 20 u sljedecih 6 mjeseci?

Možda ovo
http://teletekst.hrt.hr/?str=207-01

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Najbolja bi bila mogućnost da netko kupi do 19 Kn, a ovi što su se iskipali, neka samo gledaju, rast dionice………

Ovdje ima toliko fondova da je interes jako velik, dionica se nalazi gdje se nalazi, jak pokretač su poslovi, a i po tome planu se krenulo……
tik tak vremena sve manje i manje…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Najbolja bi bila mogućnost da netko kupi do 19 Kn, a ovi što su se iskipali, neka samo gledaju, rast dionice………

Ovdje ima toliko fondova da je interes jako velik, dionica se nalazi gdje se nalazi, jak pokretač su poslovi, a i po tome planu se krenulo……
tik tak vremena sve manje i manje…..

Ma jel’?

A šta ne do 19,50?
[lol]

Ili 20, može i 22, a možda 33… a možda su u šumi?!

Pazi kod tog tikatakanja da ti se zamšnjak preterano ne razmaše i da ti se osovina ne zaburgija u pogrešnom smeru… [lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Možda ovo
http://teletekst.hrt.hr/?str=207-01

Po svim pokazateljima američki fondovi agresivno ulaze u RH, nedavno su kupili polovicu Arena Centra, sada bi htjeli koncesiju zračne luke, amerikanci kupuju nekretnine i firme koje imaju nekretnine, izravna veza između RH samo će pojačati gospodarske veze između RH i SAD. Sada se mnogi američki fondovi pozicioniraju u RH jer vide jako veliki potencijal, pa sam direktor AIG ljetuje u RH, i misli tu živjeti kada ode u mirovinu i proizvoditi vino!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kolega fotije, nakon strašne blamaže na VLDS kako imate obraza blatiti INGR-u. Hvala na odgovoru.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33930
Ingra d.d. – Obavijest o uspješnom iskupu 9. i 10. tranše komercijalnih zapisa

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


http://www.zse.hr/default.aspx?id=33930
Ingra d.d. – Obavijest o uspješnom iskupu 9. i 10. tranše komercijalnih zapisa

Plaćeno od strane malih dioničara firme.
ovo je zapravo jedan d rijetkih slučajeva gdje suvlasnici firme aktivno vraćaju dug firme a ne utječu na njeno poslovanje odnsono nema veze koliki ima je nakon toga udio u firmi jer ionako ovo odavno nema gazdu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ingra neće tako skoro prema vrhu,
naime hrpa podizvođača da bi se namirila je dobila dionice umjesto novca što uredno piše u zadnjem izvješću.

Kada se pogleda činjenično stanje da im je dionica prodana po 20kn tu će biti i psihološka granica (+/- 2-3%) iskrcavanja svih podizvođača osim financijera tj. banaka koje imaju vremene i zaleđa. Tj nisu uložile materijal niti dirketno svoje ljude na gradilištima a kojima se od nečega moraju isplatiti plaće.

na ingri su sigurno zaradili brokeri … baš onako tik tak …

New Report

Close