INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moglo bi biti agresivnije kupnje…….
tik tak…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Evo i zadnji kooperant nudi svoje po 18.00, pa izvolite, zadnja prilika ubosti toliku količinu na ovoj cijeni.

Prošla baba sa kolačima. To nam je pokazao da tu količinu po tako maloj cijeni nećemo više vidjeti. [lol]

neće uvijek biti ovako.

To nije bio zadnji kooperant već se RBA nadao da će netko njemu prodati još malo, al od toga ništa….
milijuni se upucavaju, netko vjerovatno i strejda nešto…. al TREND JE GORE i potrajat će DUUUUUUGOOOOOOO.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Danas testiran otpor prema dolje na SMA 10 uz savršeni školski odbijanac nakon pesimizma zbog ranojutarnje kataklizme ostalih građevinaca, nakon toga polagani rast.
Crobex je probio otpor na 2300 i sad bi mu to mogla biti potpora, što znači da bi se zelenilo moglo nastaviti.

INGR radi gotovo identičnu stvar kao i DLKV prije eksplozije – zastavica pa testiranje SMA 10 prema dolje i onda vatromet. S tom razlikom da je kod DLKV SMA10 jedva izdržala, odnosno par dana je i propao ispod, a INGRA-in SMA 10 savršeno odbija.
Razlika je i u tome što je DLKV prije zastavice imao cup&handle formaciju, a INGR duplo dno.

Uglavnom, Ingra je tehnički zrela k’o kruška za minimalno do 21-22 narednih par dana 🙂
A ako se nekim slučajem to i ne dogodi – ima potporu na SMA 10 pa SMA 50 pa jaku potporu na 17kn, a od sutra bi mogli imati potporu i na 18 kn 🙂

Kakav je to target o kome i vrapci na grani čipćijuću.
Po meni dva scenarija.
1. Proboj lažnjak (ima fala bogu materijala za štopavanje)
2. Ide to dosta više od 22 (kolega DeNiro je postao graf)

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


To nije bio zadnji kooperant već se RBA nadao da će netko njemu prodati još malo, al od toga ništa….
milijuni se upucavaju, netko vjerovatno i strejda nešto…. al TREND JE GORE i potrajat će DUUUUUUGOOOOOOO.


Kakav je to target o kome i vrapci na grani čipćijuću.
Po meni dva scenarija.
1. Proboj lažnjak (ima fala bogu materijala za štopavanje)
2. Ide to dosta više od 22 (kolega DeNiro je postao graf)


ingra jednostavno MORA na 80 kn…Ovaj mirovinac koji se iskrcava..to ustvari fond menađeri prodaju sebi pa da zarade ali su kao i svugdje preprozirni…svaka čast deniro dobro nacrtano pogotovo ona skrivena dugogodišnja divergencija [thumbsup] biti će para ko pljeve

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

2. Ide to dosta više od 22 (kolega DeNiro je postao graf)

Lijepo je biti optimist i očekivati rast od preko 400% u par dana, ali hajdemo radije korak po korak 🙂

pa to je prvi korak kolega 🙂


2. Ide to dosta više od 22 (kolega DeNiro je postao graf)

Lijepo je biti optimist i očekivati rast od preko 400% u par dana, ali hajdemo radije korak po korak 🙂
[/quote]

Nitko ne govori o par dana…recimo o…par mjeseci… [cool]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



2. Ide to dosta više od 22 (kolega DeNiro je postao graf)

Lijepo je biti optimist i očekivati rast od preko 400% u par dana, ali hajdemo radije korak po korak 🙂
[/quote]

Nitko ne govori o par dana…recimo o…par mjeseci… [cool]
[/quote]

A što ste mislili, u 2 dana dignuti 30%?
Tenis traje jako dugo, pogotovo kad se igra na zemlji (krvatskoj).

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Evo baš me zanima kada je Ingra sletila ispod 20 kuna nakon dokapitalizacije po 20

Na koliko ide LKPC nakon dokapitalizacije po 400 a cjena je 1500 kuna….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@ data
Zato što na Ingri sindikat kupuje i prodaje dionice, a u Luci kupuje po 400 i ne smije prodati 5 godina.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close