INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ljudi kako vam ne dojadi …. pozz

Pa di će nam dojadit,……..
Pa ingra je zakon….. [lol] [thumbsup]
[/quote]

Itekako.
Po komentarima vidiš tko je prodao na cca 17,70-17,50 pa su sada u čudu jer ne ide na 16 po scenariju koji su si sami smislili. INGRA od 14,20 ide pomalo ka oporavku iako je debeeeeelo "štopana" iz raznih interesa. Sutra preko 19 pa zaslužan vikend a idući tjedan od 19-20,xx pa tako po malo do 26.2. Onda raketa. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


Pogledao sam malo ove komercijalne zapise što su sad izdali. Sveukupno cca. 45-50 milja kuna. Dio dospijeva za 6 mjeseci, dio za godinu dana. Bilo bi zanimljivo znati po kojem prinosu su izdani.

Mene više zanima kako će ih vratiti? Novo pretvaranje duga u dionice? [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Pogledao sam malo ove komercijalne zapise što su sad izdali. Sveukupno cca. 45-50 milja kuna. Dio dospijeva za 6 mjeseci, dio za godinu dana. Bilo bi zanimljivo znati po kojem prinosu su izdani.


Nije 45-50 milijuna već točno…. 39 milijuna 213 tisuća Kn
3.676.000,00 EUR ISIN: HRINGRM204E2 oznake: INGR-M-204E CFI: DYZUXR s datumom dospijeća 24.1.2012. godine,

14. tranša u iznosu od 12.011.410,00 HRK komercijalnih zapisa izdavatelja INGRA d.d.

ISIN: HRINGRM130A2 oznake: INGR-M-130A CFI: DYZUXR s datumom dospijeća 26.7.2011. godine.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

shopping all the way………….. [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Nije 45-50 milijuna već točno…. 39 milijuna 213 tisuća Kn
3.676.000,00 EUR ISIN: HRINGRM204E2 oznake: INGR-M-204E CFI: DYZUXR s datumom dospijeća 24.1.2012. godine,

Točno. A koliki je bio prinos na izdanju? Koliku kamatu Ingra sada plaća?


Pogledao sam malo ove komercijalne zapise što su sad izdali. Sveukupno cca. 45-50 milja kuna. Dio dospijeva za 6 mjeseci, dio za godinu dana. Bilo bi zanimljivo znati po kojem prinosu su izdani.

Bitnije je po kojem prinosu su primljeni. Ono u što će ih uložiti ima višestruku dobit. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

Krize više nema, shopping all the way………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

….„Mislim da ulagači očekuju da bi građevinci, koji su u krizi najviše kažnjeni, trebali biti dobitnici oporavka. Ipak, u ovoj fazi mislim da bi određena tehnička korekcija bila dobrodošla dok nam realno gospodarstvo ne da pravi poticaj rasta“, zaključuje Buzuk.

.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



Pogledao sam malo ove komercijalne zapise što su sad izdali. Sveukupno cca. 45-50 milja kuna. Dio dospijeva za 6 mjeseci, dio za godinu dana. Bilo bi zanimljivo znati po kojem prinosu su izdani.

Bitnije je po kojem prinosu su primljeni. Ono u što će ih uložiti ima višestruku dobit. [thumbsup]
[/quote]
Kolega, dajte malo razmislite. Neće ih oni u ništa uložiti jer je Ingra jednostavno dala svoje nove dužničke papire koji dospijevaju za pola godine i godinu dana vjerovnicima, a vjerovnici su Ingri vratili stare Ingrine dužničke papire koji dospijevaju ovih dana. Ovo je jednostavno prolongat kredita i jedina otvorena pitanja su: 1. Kolika je kamata? 2. Da li je Ingra išta otplatila ili je apsolutno sve prolongirano?

A sad da vi malo mene educirate – Koja je točno razlika između prinosa na izdanju i "prinosa po kojem su primljeni"?


Po komentarima vidiš tko je prodao na cca 17,70-17,50 pa su sada u čudu jer ne ide na 16 po scenariju koji su si sami smislili. INGRA od 14,20 ide pomalo ka oporavku iako je debeeeeelo "štopana" iz raznih interesa. Sutra preko 19 pa zaslužan vikend a idući tjedan od 19-20,xx pa tako po malo do 26.2. Onda raketa. [thumbsup]

[thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

Evo i zadnji kooperant nudi svoje po 18.00, pa izvolite, zadnja prilika ubosti toliku količinu na ovoj cijeni.

neće uvijek biti ovako.

Sta je slabo gric gric 🙂 – ko ce ovog manekena smazat 🙂

New Report

Close