INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Druge dionice skaču jer se sklapaju poslovi, a ingra jer je mesić izišo iz aviona… ova tema je savršena za nasmijat se.. hahahha.. tik tak

optimist, ajde malo uključi mozak…. Moskva, Mesić, avion, ingra….. i smij se do mile volje.. ako budeš mogao… !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Joj šta ćete plakat od muke, pa nije oo skupljanje bezveze, na tisuće dionica je protrgovano u jako malom rasponu, pametnom dosta ! [smiley]


…kazu da slika govori tisucu rijeci…svaki dobronamjerni komentar je dobrodosao…
[angry] [cry] [pray]

Očito nismo dovoljno atraktivni.Odnosno tržištu su zanimljiviji još već gubitaši od nas, koji ništa ne rade, ali već godinama pričaju da će možda nešto raditi… Što ti je pravi PR!

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



…kazu da slika govori tisucu rijeci…svaki dobronamjerni komentar je dobrodosao…
[angry] [cry] [pray]

Očito nismo dovoljno atraktivni.Odnosno tržištu su zanimljiviji još već gubitaši od nas, koji ništa ne rade, ali već godinama pričaju da će možda nešto raditi… Što ti je pravi PR!
[/quote]

Nisi u pravu, Openheim je bio car za ovakve rabote dok je cena akcija pre dve, tri godine rasla. I tolike je prevario i nasanjkao, tako da mu danas niko više ne veruje… I radić je krenuo istim stopama, al se u medjuvremenu primiro i opametio… Zar nije dovodjenje prošlog predsednika jeftin PR. Pa svak ko ga imalo zna, zna da o ekonomiji i biznisu ne zna zucnut dve proste reči, samo lelekat kako on ima mnogo prijatelja po Rusiji i nesvrstanom svetu… Niko ko drži do sebe u poslovnom svetu, ne bi se falio poznanstvima već bi radio u tišini na ugovorni procenat… ili za nagradu u akcijama kojima cena zbog dobrih dilova raste.

Ovako, akcije se daju bankrotisanim kooperantima koji bi ih da nije bilo Ine i povećanja likvidnosti dali skoro za ništa…. ako nekome more da zafalite, onda to uradite mađarima i mirovincima koji su vas indirektno opet spasli. No, nisu ni oni od juče i znaju gde treba poslati višak ovih hartija…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

INGRAŠI, zašto se nervirte? Ako imate još koju kunu kupujte na bidu i veselite se a ako nemate čekajte i uživajte u pogledu kroz prozor. Sve bu došlo na svoje.polakoooo. Oni što brzo zarade još brže profućkaju, zar ne. Zato polako-uživajte u životu. [cool]

neće uvijek biti ovako.

nakon dugo vremena na asku <120 000 kom

Shoping na sve strane……….. [lol] [lol] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


INGRAŠI, zašto se nervirte? Ako imate još koju kunu kupujte na bidu i veselite se a ako nemate čekajte i uživajte u pogledu kroz prozor. Sve bu došlo na svoje.polakoooo. Oni što brzo zarade još brže profućkaju, zar ne. Zato polako-uživajte u životu. [cool]

Ne preporučuj to ljudima, nakon svega što su prošli, možda se neki i bace od muke! [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



INGRAŠI, zašto se nervirte? Ako imate još koju kunu kupujte na bidu i veselite se a ako nemate čekajte i uživajte u pogledu kroz prozor. Sve bu došlo na svoje.polakoooo. Oni što brzo zarade još brže profućkaju, zar ne. Zato polako-uživajte u životu. [cool]

Ne preporučuj to ljudima, nakon svega što su prošli, možda se neki i bace od muke! [lol]
[/quote]

[lol] Ma neeeeeeeeee, pogled na more ili prirodu. [thumbsup].

neće uvijek biti ovako.

za sve koji imaju ingru poput mene…eto vam na TA sam okacio graf da vidite di ingra ide….po mom vidjenju…
uvjek moze rajfajzen sve shebat…nema te TA koja to moze predvidit

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Možda rba može blokirati cijenu ali ne smiju kupovati ispod 22 kn, zato niti jedan omf ne kupuje pa nema promjena u top 10 u vezi kupnje…….. Kada pređe cijenu od 22 Kn onda omf fondovi mogu kupovati……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


za sve koji imaju ingru poput mene…eto vam na TA sam okacio graf da vidite di ingra ide….po mom vidjenju…
uvjek moze rajfajzen sve shebat…nema te TA koja to moze predvidit

Tu si u pravu. No, ne postoji još verodostojna sveća koja će da ukaže na smer probijanja. Ja mislim da to može da probije gore i da nakon toga preskoči nedavni vrh, no ono čega se ja više plašim je koreksija celog marketa, šta onda može da triggeriše celu priču u neželjnom smeru… prema 15 ili nedavnom dnu gde bi se opet mogla odbiti.

Fundamentalno, Ingra je po meni i dalje loša priča, no kritična masa spekulanata i investitora zaista more da je odvede i na novi kratkoročni vrh, pa i preko njega ako momenutum potraje…. pitanje je samo troška i koristi od toga, kao i šire slike u kojoj akcija Ingre značajno kasni za ostalim akcijama gradjevinara.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close