INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E na to sam mislio.hvala.
Poslao sam upit i na OMF RBA. Da li bi mogao biti jedan razlog to što veliki broj klijenata izlazi iz RBA OMF-a, jer su prošlu godinu bili lošiji od drugih OMF.ova. I zato radi prebacivanja trebaju sredstva??? Nisam siguran u tu mogućnost iako je moguća.

Dokle je ovo došlo?!!?!?

Dok na drugim dionicama raspravljaju o poslovima koje će njihove tvrtke sklopiti, mi ovdje mozgamo dali ljudi izlaze iz fonda ili ne….

ovo je dno dna dionicarstva na Ingri

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



E na to sam mislio.hvala.
Poslao sam upit i na OMF RBA. Da li bi mogao biti jedan razlog to što veliki broj klijenata izlazi iz RBA OMF-a, jer su prošlu godinu bili lošiji od drugih OMF.ova. I zato radi prebacivanja trebaju sredstva??? Nisam siguran u tu mogućnost iako je moguća.

Dokle je ovo došlo?!!?!?

Dok na drugim dionicama raspravljaju o poslovima koje će njihove tvrtke sklopiti, mi ovdje mozgamo dali ljudi izlaze iz fonda ili ne….

ovo je dno dna dionicarstva na Ingri

[/quote]
o kojim poslovima ??

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!



E na to sam mislio.hvala.
Poslao sam upit i na OMF RBA. Da li bi mogao biti jedan razlog to što veliki broj klijenata izlazi iz RBA OMF-a, jer su prošlu godinu bili lošiji od drugih OMF.ova. I zato radi prebacivanja trebaju sredstva??? Nisam siguran u tu mogućnost iako je moguća.

Dokle je ovo došlo?!!?!?

Dok na drugim dionicama raspravljaju o poslovima koje će njihove tvrtke sklopiti, mi ovdje mozgamo dali ljudi izlaze iz fonda ili ne….

ovo je dno dna dionicarstva na Ingri

[/quote]
kako god dno bilo, vrijeme je da se krene … !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.





Pa recite onako stručno-koju ulogu igraju-zašto štopaju, tj prodaju za jeftino a trend tržišta je takav da su mogli dobiti i više?? To su naši novci-i moji-kako mogu tako neprofesionalno raditi. To je u najmanju ruku sumnjivo a vi pričajte što želite. Da su privatni novci šta me briga neka rade što hoće. SUMNJIVO je 100%.

Meni je sumljivo i zato pišem, ako je privatno on je na gubitku, ali novac nije privatan već od korisnika mirovinskog sustava,
kupovali su ingru po 300 Kn i više dakle po 40000 Kn i na više, dokapitalizirali dionicu po 20 Kn, prolongirali rok na kraj 2016. za otplatu obveznica, pomogli ingri da ne propadne i sada kada su sve napravili, kako treba, prodaju kao da propada omf …… Da radim u Hanfi pratio bih način trgovanja i tko je naredio tako, ovo je stvarno za uskok……
Ali sve kad tad se otkrije……
[/quote]
Treba ih udariti tamo gdje ih najviše boli, zatražite promjenu mirovinskog fonda, ja sam od njih otišao još prije 4 godine
[/quote]

Je tvoj ih odlazak zavio zasigurno u crno….
[lol]

Nadam se da u toj delatnosti u kojoj radiš nisi tako loš kao u ovoj dopunskoj, drukanju po forumima i bacanju para u vetar…

Ingra je od svih vecih gradjevinara bila u najvećim problemima i još uvek je… da stvar bude gora ona ne poseduje nikakvu gradjevinsku operativu, niti adekvatan know-how da ucestvuje u velikim internacionalnim projektima samostalno…. kompanija je daklem jednom rečju u potpunosti devastirana. S druge strane IGH primerice ima jak know-how u projektovanju, nadzoru… dok je na property menadžmentu u koji se ubacio na krilima rasta cena nekretnina skoro pa polomio zube. U tom smislu, sta je jednoj kineskoj velikoj gradjevinskoj kompaniji da za 100, 200, 300 miliona preuzme taj know-how i regionalnu prisutnost kroz očekivane buduće investicije. Trigger za takva nešto, upravo bi mogao da bude autoput Bar-Boljare. Pa neće Kinezi da dovode čete sopstvenih inženjera, kad sve već imaju ovde, skoro pa za džaba. S druge strane, kod Ingre, toga svega nema osim velikog neiskorištenog trojanskog konja uz Savu, koji bi im jednog lepog dana mogao biti samo nadgrobni spomenik.
[/quote]
Ako radim za neki drugi fond ne misliš li da bih ga trebao navesti [yawn] Obožavan kad se počneš javljati po pojedinim temama jer to je znak da se ide gore. Recimo prosipao si pamet na VLDS dok je bio 7 kuna, nema šta pravi burzovni maher. A sad ideš na ignore [kiss]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mesić sletio iz Moskve u pratnji još dvojice, Ingrino vozilo ih čekalo pred Plesom i odvezlo prema ZG

[cool] [thumbsup]

kako se netko istreso u 12:54:28, 10000, počistio ask do 17,00 :))

Pa tako i meni dao nešto jeftino.

Hvala? Vidjet ćemo… 😀

Da sam broker davno bih se ubio. Ili bi me ubili. Whatever.

po slaganju naloga na kupnji izgleda da je već obavio 2-3 telefonska razgovora

svi mi smo samo (glupo) topovsko meso mirovincu da se po nama iskrcava!! [angry]
a ima još jedno 700.000 komada za iskipati [angry]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti


Štopanju?! Da li sam nešto propustio? Ako ne, onda bih rekao vrlo kratko – dok ne DOBIJU posao… naglasak je ovdje s razlogom.. puno previše rekla kazala, najava i sličnih mudrolija.. dok se ne stavi potpis na papir jednostavno – posao ne postoji…

Kolega potpuno ste u pravu.Kad vidim službenu objavu,ugovor na papiru tad ću vjerovati u rast.Sve dok se to ne dogodi ostaje po starom,pusta naklapanja iz dana u dan.Pozdrav.

…kazu da slika govori tisucu rijeci…svaki dobronamjerni komentar je dobrodosao…
[angry] [cry] [pray]

Optimist - loše informirani pesimist


…kazu da slika govori tisucu rijeci…svaki dobronamjerni komentar je dobrodosao…
[angry] [cry] [pray]

pa onda nije teško pogoditi …GDJE ….slijedi isti takav rast !! kaj ne ?



Štopanju?! Da li sam nešto propustio? Ako ne, onda bih rekao vrlo kratko – dok ne DOBIJU posao… naglasak je ovdje s razlogom.. puno previše rekla kazala, najava i sličnih mudrolija.. dok se ne stavi potpis na papir jednostavno – posao ne postoji…

Kolega potpuno ste u pravu.Kad vidim službenu objavu,ugovor na papiru tad ću vjerovati u rast.Sve dok se to ne dogodi ostaje po starom,pusta naklapanja iz dana u dan.Pozdrav.
[/quote]

Koji su posao dobili IGH HDEL i slićni da su letili 80-50% gore

Jesu se možda dokapitalizirali !!!
Na koliko su oni od ATH a na koliko je INGRA ko tu kome maže oći…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close