INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to sa hanfom zaboravi

istražit će se i to jednog dana. para u društvu je sve manje pa će se nalazit dežurni krivci. naravno nikad svi ali nitko ne zna na kome će se zaustavit kuglica

najgore je kada omf voditelji rade za privatne ili ine đepove, i takav tip manipulacije trebao bi svrstati u kategoriju kao i krađa……….

Kada je netko kupio dovoljno ja maknem dionice s prodaje i pustim da digne cijenu………. i onda meni proda, tako u omf ne smiju raditi…….
Bitno je da sve više i više ljudi vidi kako se radi na burzi, ali povoljna je stvar da ima dosta interesa na drugim dionicama pa ne mogu blokirati sve……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


ima prodavatelja koji bi dali i za 15kn samo ih vi štopate ,umjesto da ih spustimo da niže prodaju.

Pa ti onda raspali po bidu sa svime što imaš, možda to pokrene lavinu prema 15!
Kako možeš biti tako licemjeran.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ejde nemojte pasti na te grane i prizivati hanfu.Znam da vam je žalosno gledati ovu žabokrečinu dok druge dionice odrađuju po 100%.

puste neke urote i organizirana trgovanja na promet od pola milje do milje kuna,
smijesno vas je vise i citati.

Ovdje je vidljiva zakonska osnova manipulacije, jer omf blokira rast cijene dionice a sam tek može kupovati iznad 22 Kn….

1. dokapitalizacijom dionice postaje još veći vlasnik dionica koje je platio po većoj cijeni nego što se trguje danas…..
2. Kupio je prije krize isto velik broj dionica ingre
3.uložio je u ingru u obveznice čiju je naplatu prolongirao do kraja 2016.

4. prodaje dionice ispod cijene dokapitalizacije, eto to je pitanje zašto to radi ako je osigurao da firma ne ide u stečaj i da se može razvijati, nema više nikakvih negativnih stvari na tržištu da raspordaje dionice osim,
ako ne radi to zbog privatnog interesa i da njemu ostvari zaradu, jer ove dionice koje je prodavao ne može kupovati ispod 22 Kn i nešto i u tome hanfa ima dovoljno razloga da prati trgovanje ovom dionicom…….

tik tak vremena sve manje i manje…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ne raste zato što nema razlog za rast. Da li će se Arena prodati ili ne, to za Ingru ne igra neku veću ulogu. Odnosno dobro je ako je prodaju ali ne za manju cijenu od 120 milijuna eura, ako je ne prodaju opet ostaje 7,5 milijuna eur. godišnje.
Cijenu može podignuti i to u kratkom roku 100% jedino neki veći posao gdje će Ingra biti glavni igrač, ili prodaja Dvora Lapad u komadu za pristojnu svotu od barem 45 milijuna eura.
Sve ostale kombinacije su ovdje puste želje!
Posjedujem dionice Ingre, i to puno, ali činjenice su činjenice. Ovdje se već dugo, dugo ništa ne radi, a od toga se ne živi, a kamo li raste. Ingra će ići na gore, ali kada se za to stvore uslovi. Pitanje je samo: Da li će te Vi tada biti u dionicama, ili će te se umoriti od čekanja.
Jedna potpisana vijest od ovih gornjih navedenih odapinje ovo u par koraka iznad 30 kuna. Kada, e to bi i ja volio znati? [yawn]

Ima li netko konkretnih informacija o poslovanju Ingre. Nekad se pitam zašto su oni jedni od rjetkih koji to skrivaju kao zmija noge ????

Ima li netko konkretnih informacija o poslovanju Ingre. Nekad se pitam zašto su oni jedni od rjetkih koji to skrivaju kao zmija noge ????

Kupnja je sve veća i veća (35.000 kom do 17 kn), danas mora pući onaj na 18 kn

14.04.2008.

Ako se probije 17kn što izgleda vrlo lak scenari hvatajte na 14,50 kn

New Report

Close